Yeni gemi tasarımı çalışması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *SüPeRmEn*[BŞK]™10™ tarafından 1 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni tasarıma destek verirmisiniz

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. selam arkadaşlar

Uzun zamandır gemi tasarımı üzerinde çalışıyorum fikirleriniz önemli.

2. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Öncelikle bu değerli fikrinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz,emeğinize sağlık.

Umarım üyelerimizden istediğiniz desteği toplarsınız.

Keyifli forumlar.

*SüPeRmEn*[BŞK]™10™ bunu beğendi.
  3. floppy43

floppy43 User

dandik bir tasarım olmasın tabi bu sefer herhangi bir kusuru olmasın kusuru olan gemilerdende bıktım yeminle yaa 40 tane silah alsın geminin kendisi hızı pusatın hızıyla aynı olsun yada daha fazla olsun. fakat darbesinden falan kalkan gücünden falan eksiltmesinler bari bu seferki gemiler adam gibi bi gemi olsun yeni çıkacak gemilerin özellikleri ÖZELLİKLE şu şekilde olsun :
    1. Gemi darbesi goli ile aynı olsun veya daha fazla olabilir.
    2. Kalkan gücüde golinin içine aldığı kalkanlar kadar olsun veya daha fazla olabilir.
    3. Hızı Pusatın kisinden daha hızlı olsun
    4. Silah gücünden herhangi bir eksiklik olmasın yani normal goli 31 tane lf4 alıyorsa yeni çıkacak tasarım içine 40 tane lf4 alabilsin.
    5. Alım kolaylığı olsun.

4. Ustam kusura bakma ama büyük sacmalamıssın, senin dedigin şeyi yapacak olsalar oyunun sonu olur diğer bütün gemiler ve tasarımlar dedigin geminin yanında çöp kalır ve bizim bugüne kadar o tasarımları toplarken verdigimiz emekte çöp olur.

5. Emeğine sağlık Süperman gerçekten güzel bir tasarım yapmışsın hep tasarım geliyor fakat yeni gemi gelmiyor biraz can sıkıcı bir durum eğer yeni gemiler gelmeye başlarsa oyun daha eğlencelı hale gelir. Gemi özelliklerini bilmem fakat 8 10 civarı lazer slotlu hızı pusattan fazla bir gemi tasarımı olmuş benim gözümde bilmem sen ne düşündün tasarımın için. Bence aynen tasarımlara devam et benden sana tam destek.

6. Neyin tasarımı bu? Görünüş olarak pek beğenmedim.

7. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Emeklerinize sağlık,tasarımların artı vereceği özellikler yokmu.

Tasarımlar oyuncuya ne gibi avantajlar sağlıyacak,onlarıda yazarsanız,destek bulması açısından daha faydalı olacağı düşüncesindeyim.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Şahsi fikrim olarak açıkçası fazlasıyla beğendim , emeğinize sağlık .

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. Çok güzel tasarım boyutu ufak olsa iyi olur. bu tasarımların da tasarımı olacak mı peki Şp Tp Dmg şeklinde ve özellikleri nasıl olacak_?? Tasarımı yapan özelliklerini de düşünür elbet şimdi biz oyuncular şöyle özellik olsun böyle özellik olsun dersek her kafadan bir ses çıkar kafa karışır o yüzden tasarım sahibinin özellikleri kendisinin belirlemesi daha güzel olur

10. yetmez pars adminin kullandığı hızı 1500 dp si 99 milyon olanlardan versinler bize hatta hiç zahmet etmeyelim bi zahmet hesabımıza yükleyiversinler..

11. Bana uyar versinler valla :)herkesi strauner gibi keserim ne zaman yükleyecekler hesaplara zaman bellimi _??

12. Ben sadece tasarım olarak sundum özelliklerini darkorbit yöneticileri belirler tasarım olarak güzel çalışmaydı benim için, şu anda bile ilave eklentiler yapmaktayım son halinide yükleyeceğim bittiğinde

13. edinak1979

edinak1979 User

Goliyi tek atışta patlatsın :)

14. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Emeğinize yazık :D Forumdan oyuna geçirilen tek tasarım Hezarfen ve pusat dahada zor ..

15. Çalışmamın son hali

Son düzenlenen: 3 May 2016
  16. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Videoyu görünür şekilde eklemelisiniz.

İyi forumlar

17. Selam herkese tekrar çalışmamın en son ve bitmiş halidir.

*FastMonster* ve ♥ELYSIUM✔ bunu beğendi.
  18. Çalışmaların çok güzel, çok beğendim.. Özellikleri, DarkOrbit yöneticileri yapmasın. :) Siz belirleyin bizde onay veririz. Emeğine sağlık.. :)

19. Darkorbit geliştiricilerinin yeni tasarım çıkarmaya niyeti yok sanırım. Çok beğendim ben inşallah gereken desteği toplarsın da kıymetli FORUM ekibi de koniçivalara iletir.

20. Türk bayrakları olmasa ve bunu biraz yeşil/kahverengi renklerle düzenlesek Gadfly ismi ile bunu Support'a iletebilirsin bir öneri olarak. Gerçekten bu tarz bir emeği boş çıkarmayacaklardır bence.

Program ne bu arada ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.