Yetenek gemilerinin geliştirilmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve benzales tarafından 3 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Bencede, kesinlikle katılıyorum, geç bile kalındı.

84,6%
  2. Hayır gelmesin.

15,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benzales

benzales User

Merhaba

Sayborg görsel ve özellik bakımından venom tasarımının gelişmiş versiyonu. Aynı şekilde Spectrum, Solace, Sentinel ve Diminişer gemilerinede sayborg gibi gelişmiş bir gemi gelebileceğini düşünüyorum.

Veganın şimşek gemisine de bu şekilde gelişmiş bir gemi gelirse tekrar vega kullanımı artacağından eminim.

PoetShadow bunu beğendi.
  2. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Şahsi fikrim yetenek gemilerinde ileri düzey savaşlarda en pasif kalanı Venom'du ve Cyborg Venom'un yerine kullanılabilir bir tasarım oldu. Ancak şu an için özellikle Diminisher ve Spectrum fazlasıyla kullanılabilir tasarımlar, bunun yanında Sentinel de fazlasıyla kullanılan ve özelliğini güçlü gördüğüm bir tasarım. Solace için de Hammerclaw'ı yerine kullanılabilecek gelişmiş bir gemi olarak görüyorum. Ancak üzerinde biraz kafa yorulsa ve yetenek güçleri üzerinde ufak oynamalar ve belki bir kaç yeni özellik ile beraber güzel gemiler ortaya çıkarılması çok güzel olabilir. Arkadaşlarımızın da fikirlerini ve desteklerini bu konu başlığı altında alabilirsiniz. Konu başlığını daha anlaşılır olması için düzenledim.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2019
  3. benzales

benzales User

Hayır modum yetenek tasarımları artık kullanılmıyor. Sayborg 16 lazer slotu ve ekstra %10 hasar bonusuyla en sağlam vuran gemi. Bir diğer özelliğide 16 jeneratör slotu ile normal goliathlara göre hızlı yani istediği zaman vs den kaçabiliyor veya kaçan birini yakalayabiliyor.

Sadece hızı ile vegaları devre dışı bırakıyor zaten. Hasar ve gemi yeteneğiyle şuan en üstün konumdaki gemi sayborg oluyor. Geçmişte venom diğer gemilerden zayıf kalıyor olabilirdi ama sayborg durumu eşitlemedi aksine diger bir cok gemiyi çöpe dönüştürdü.

bozo.ccn ve Makinist.57 bunu beğendi.
  4. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Hala kullanılıyordan kastım 3-5 kişiden fazla yapılan savaşlarda. Cyborg 1-1, 1-2, 2-2 savaşlarda çok güçlü ve savaşı yönetebilen bir gemi kabul ediyorum ancak toplu savaşlarda en etkisiz gemilerden olabiliyor kastettiğim mevzu bu. Kısacası bütün gemilerin kendine göre bir avantajı var. Cyborg az kişili savaşlarda güçlü olduğundan dolayı gücünü azaltmak takım savaşlarında tamamen etkisiz kılacaktır diye düşünüyorum. Haritalarda tek gezinmeyi sevinen biriyseniz de ilk hedeflerinizden biri Cyborg olabilir ?
    Yinede bu benim oyuncu olarak şahsi görüşüm, fikrinizini indexe ekledim, yeterli desteğe ulaşması durumunda raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ağustos 2019
  5. Benim düşüncem goliath gemilerinin hızı sayborg ile aynı olsaydı , bu güncelleme bile goliath türü gemilerin kullanımını epey artırırdı , ben ara sıra sayborg ara sıra sentinel kullanıyorum ve bu iki gemi arasındaki o ufak hız farkı beni gerçekten çok etkiliyor , kaçarken veya kovalarken 1 birim hız farkı bile çok şeyi değiştiriyor

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. RobinKudin

RobinKudin User

evet ben de sayborg sahibiyim gerek hızından başım sıkışınca hemen çarka takım kaçıyorum ayrıca sayborg pusatı tekliyor ama şikayetçi değilim :D :D :D :D :D :D :D :D

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.