Yeni Görevler Hakkında Tartışma

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tamir rabotu çok hoş ve güzel olmuş yeni görevlere gelince tplerı bol ama urı ler neden düşük yeni görevlerin arasında bol urili görevlerde koyarsanız çok mutlu oluruz ve daha eğlenceli olucagından emınım :)

2. wxqqq

wxqqq User

selam.

Şunun farkına varın biz eski görevlerden dolayı oluşmuş olan sıralama puanlarını resetledik.

kusura bakmayında onca emek sonrası yapılan gorevlerın rutbesını resetlemıssıınız neden bu gorevlerdden ekmek yıyemedınız dimi ama simdi cıkartılan gorevler tamamen tp ye dayalı ve cıktıgı aksamı %50 yle x2 ve x3 cıktı ne oldu koseyı dondunuz tamamen burda oyuncuları sömürme politikası uyguluyorsunuz .

AstalaVista ve ATMACA[TR] bunu beğendi.
  3. Lapseki

Lapseki User

bence görevlerin bu kadar yüksek tp vermesinin nedeni önümüzdeki aylarda yüksek lvl ile girilen haritalar gelecek. bekleyip görelim bakalım

4. Çok saçma olmuş diyemeyecem. Çünkü oyuna katılım artmış 2 gündür düşman haritalarında acayip güzel kasılıyorum. Ha uri miktarı gerçekten az olmuş.
    Bide porttan atlarken oyun donmasa daha güzel olacak.

5. bir yetkili soruma cvp verebilrimi şirket değişince yeniden gelen görevler olcakmı

6. AndorexD

AndorexD User

Firat bende katılıyorum :p

7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Şirketle ilgili olan görevler geri gelir.

İyi forumlar...

8. modum şirketten kastınız düşman kesim görevlerimi yoksa örneğin 1-6 da 90 kris kes diyo onlarda hadilmi

9. Merhaba ,

Değişimden önceki diğer şirketlere yönelik olan görevler geri geliyor diye biliyorum. Diyelim ki VRU dasınız fakat EIC şirketine geçtiniz o zaman VRU görevleri gelir.

İyi forumlar.

10. göreve bakarmısınız 200 paladyum topla 5 Düsman kes , 5 3 haritasında 10 dusman kes :) ne yapmaya calısıyorsunuz ki :) oyunu daha da karıstırmak icin o kadar kasılıpta uridyumsuz görevler ??? :D cidden gülümsüyoruz her online oyunda görev yapılır oyun parası uridyum vs hak edip alınır acıkca mizah yapılmış ya da adını agzımıza almak isemedigimiz bir millet ayrımı ideolojisine dogru giden bir oyun yapısı icine girilmiş acık söylüyorum böyle giderse bizlerde gideriz ;) her chatte hak arayısına girdigimizde yine bir 7 gün ban hak ediyoruz alıyoruz alırızda :) herkese iyi forumlar...

11. yeni görevler süper LF4 veren görev bile var bence çok iyi

12. hangisi

13. Adminlerim şöyle bir eksikliği olduğunu düşnuorum;
    Bu görevler 27m tp veriyor ama hiç şeref vermiyorlar bu 1. 2. Si de verdikleri uri çok az.
    İyi Forumlar...

14. urileri azzzz bize uri lazımmm :D eski görevlerde uri kasmak için görev yapardık. Şimdi tp için yapıyoz ama fullenmemiz için uri lazım :D

15. ByMex

ByMex User

Selam Darkorbit ekibi ve oyuncu arkadaşlarım;

Bence bu görevlere gerek yoktu.. Zamanında bizim kastığımız tp'yi diğer arkadaşlar günler içinde kastı.. Bizde faydalandık tabi faydalanmadık değilde, gerek yoktu bence ve benim arkadaşlarımca.. Rütbe puanları ve sıralamalar çok oynamaya başladı bu yüzden.. 1 gün oyuna girmeyen kişi olduğunda sıralama düşüyor veya rütbe düşüyor.. Bunu uzun süre oynamayan arkadaşlarımız oyunu bırakma kararı bile aldılar.. TP'leri bu kadar fazla vermeniz çok kötü olmuş..

Teşekkürler, İyi çalışmalar, İyi oyunlar.. MehmeT..

16. TheMaster

TheMaster User

Görevler Gayet Güzel Tüm Ekibe Teşşekkürler..

17. (LAZz)-ΘPŠs™

buiş herkezin hoşuna gitmiştir yanlız olan bizim Rütpe puan larına oldu daha öce supporta bildirdigim halde kimse ilgilenmedi ben albayken birden acemi albay oldum ve benim gemim albayken alt kademedeki rütbeye 1milyon yüz onbirbin farkım vardı şimdi ise albayı almak için 280 bin fark oldu rütbeye geri albaya calıştım gine rütpe puanım silin artık uri cekmiyorum busaatten sonra ve 2 haftadır cekmiyorum cekmicemde ister kapatın hesabı ister kapatmayın bu oyun kasılarak bişeyle yapılacak oyun degil ben para harcıyorsam bu oyuna hak ettigimi almak için harcıyorum ve kefimizin icine ediliyor alın naparsanız yapın arkadaşlar size tavsiyem uri cekmeyin cook büyük bir haksızlık var burda kimsenin harcadıgı parasına acımıyolar sadece alıyorlar bişey verdikleriyok diger online oyunlara bakarsanız sürekli bir harcame içindeyseniz size ödüller veriliyor ve harcadıgınız paraya degiyor artık darkorbit bitmiştir ve bu yazdıgımtehtit degildir kimse kimsenin halini bilmez 2 haftada gemime 1200 tl lik harcama yaptım yazık lar olsun biz nekadar harcama yaparsak yapalım bir yere gelemiyoruz cünkü biz TÜRK ÜZ oyüzden bize deger verren yok bakın alman oyun culara en düşügünün bile hakkını yedirmiyorlar cünkü oyun alman patentli şimdi ister kapatın gemiyi ister kapatmayın size kalmış birşey ben oynamam uri ceken arkadaşlarımıda oynatmam hadi eyvallah

18. Görev sayıları sıfırlandı o yüzden rütbende düşmüş olarabilir eğer çok fazla görev yaptıysan yenilikten önce, rütbene büyük katkısı vardır görevler sıfırlanınıca hepsi gitti bu yüzden rütben düşmüş ama rütbe yüzünden oyunu bırakıp yatırdıgın paraya değer vermediklerini söylüyorsun sen sadece rütbenle fark açık farkın gitmesi yüzünden sinirlenmişsin bunuda oyunun yenilklerine bağlayıp oyunu suçlu buluyosun.

19. 2014 darkorbitinde uridiumdan başka hiçbirşey işimize yaramaz aynen katılıyorum uridium çekilsindiye yapılan 1 uygulama ama parası olmayan neyapsın bunu 1 türlü anlamadılar

sen bu söylediğine inandın mı ? verilen görevlerle çok rahat bir şekilde 19 seviye olunur . peki ya 19 seviye olup 8 iris 31 lf3 mü olmak daha saygındır yoksa 15 seviye olup fazladan diroit ve lazer sahibi olmak mı ? vallahi hiç güleceğim yoktu TP ile saygınlık alakasını da ilk defa duydum :D:D
    sanıyorum seviyen bayağı bir düşük verilen bu yüksek tp li ödüllerle kendini kandırıyorsun :)

bu arada ben de uridium miktarının daha fazla olmasını beklerdim TP aşırı fazla verilmiş Uridium aynı oranda düşürülmüş .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2014
  20. Yeni Gorevler cok iyi olmus da , TP fazla , Uridium az , ama yine de oyuna yeni bir heyecan katmis ,

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.