Yeni Görevler

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Selam Uzay Pilotları,

DarkOrbit'i daha ilgi çekici ve heyecanlı hale getirmekten sadece bir adım uzaktayız. Yakın gelecekte, Görev Sisteminde oyun deneyiminizi geliştirecek kapsamlı değişiklikler yapacağız.

Her seviyede çok sayıda çeşitli görevler verdiğimizi fark etmişsinizdir. Çoğunlukla, bu görevler birbiriyle ilgisizdi ve fazla çeşitlilik sunmuyordu. Oyunun başlangıcını bir anlatı sistemiyle değiştirdikten sonra, aynı değişikliği daha yüksek seviyedeki oyuncular için görev sisteminde de yapmaya karar verdik. Bu nedenle, önümüzdeki hafta ortasından itibaren ilk adım olarak ulaştığınız seviyeye bağlı olarak daha geniş bir çeşitlilikte yeni görevler sunacağız. Zamanın bu noktasında, eski görevleri kabul edemeyeceksiniz.

Bu ne anlama geliyor?

Yeni hikaye eklenene kadar her zamanki gibi görev seçebilecek ve değişiklikten sonra da başladığınız görevleri bitirebileceksiniz. Ancak bunun için kısıtlı bir süreniz olacak. Etkin görevleri, Mart sonuna kadar tamamlayabilirsiniz. Ancak bu noktadan sonra, bu görevler silinecek ve Görev Denetim Kulenizden kaldırılacaktır.

Bir görev tamamlandıktan sonra mücadelelere dönüşecek olan görevler, bu noktadan sonra karşınıza bu şekilde çıkacak. Mücadelelere girişmeye karar verir ve başarıya ulaşırsanız, her zamanki gibi herhangi bir ödül almayacaksınız. Savaşarak üst sıralar için mücadele edin ve rakiplerinizi zorlayın.

Sıralama puanlarının hesaplamasında kullanılan görevler sıfırlanırken, görevleri tamamlayarak elde ettiğiniz başarılar hesabınızda kalacak. Doğal olarak, kendi seviyeniz için verilen tüm görevleri tamamlama fırsatınız olacak ve bu sayede yeni başlayanlardan geride kalmanız engellenecek.

Elbette, eski ve önceden etkinleşmiş görevler kaldırılmadan önce size haber vererek önce bunları tamamlama imkanı sunacağız.

Şimdilik günlük görevler bu değişiklikten etkilenmeyecek ve normal sıklıkla verilmeye devam edecek.

DarkOrbit Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.