Yeni Server Gelmeli TR7

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Evet açılsın

23,4%
  2. Hayır açılmasın

76,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeni server serveri olan ülkelerinin oyuncularının sunucularında çok fazla olması yani yoğun olmasından sebep açılmakta ve çok talep gelmesiyle açılmakta

Yeni bir serverin açılabilmesi için olması gereken tek şey yoğunluk, oyuncu sayısı olmamalı 8 yıl geçmiş hala var olan serverlerde yeni başlayacak oyuncuların oynayacak hali yok heralde Var olan serverlerde sıralama ve rütbe almış başını gitmiş Yeni bir oyuncunun eski serverlerde, baştan beri var olan serverlerde fullenmesi, sıralama ve rütbe yapması çok zor ve seneler gerektiriyor

Yeni server açılmasını istiyorum Sebebi zaten yukarıda söyledim Ayrıca yeni açılacak serverin bot ve programlardan arındırılmış, eski oyuncularıda yeni bir başlangıç için oyuna davet edeceğinden eminim

Bende temiz bir sayfadan kimsenin hile kullanmadığı herkesin hakkıyla sıralmasını rütbesini yaptığı yepyeni bir serverde oynamak isterim

2. Yeni server yerine server değiştirme olayı olsa çok daha iyi olur bence.

Önceden server değiştirmeye karşıydım şimdi ise çok gerekli diye düşünüyorum.

3. Bu dediğinin olması mümkün değil Herkes rütbe yapacağı ve sıralama yapacağı servere geçicek ve serverlerde oyuncu dengesizliği olacak ama yeni server olursa 0 dan herkes emekle bi yere gelmeye çalışıcak Yukarda neden açılmasını istediğimi yazdım Olumsuzu sen verdiysen konuyu bir daha okumanı isteyeceğim

Örn. Sen oyuna yeni başlayacak bir oyuncu olsan tr3 e başlarmıydın?? Tr3 temi daha iyi gelişirdin? yoksa Tr7 demi?

Son düzenlenen: 3 Temmuz 2015
  4. İstediğin kadar server aç bir kaç klan geliyor serverin başına mafya gibi konuyor sonra oynanmaz halde oluyor.

Tr1 den bu yana kaç tane server açıldı sonuç gene aynı.

Server değişikliği olursa bende kaçacam boş bir server a tr3 de oynamak istemiyorum. Boş serverde kafa dinlerim :)

Server değişimi gelirse bil ki bu rütbe için bir ayarlama yaparlar.

5. Sen kaç yılında tr3 e başladın peki Geç başladın ve o yüzden full değilsin Server ilk çıktığından beri oynayan ve fullenen, oyunda çevre sahibi olan klanlar tarafından eziliyorsun Sebebi şimdi anladınmı? Sen şimdi istediğin bir servere gemini geçirsen bu dediğin şey ordada başına gelcek ama sen yeni bir serverde oyunun başından ortamını yaparsan ve başından fullenirsen işte o zaman oyundan zevk alacaksın

6. 2009 da başladım...

Boş bir servere geçsem bunların başıma geleceğini pek sanmıyorum. Bu olaylar kalabalık serverlerden kaynaklı.

İstediğin kadar ortam yapsan ne fullenmiyor çar f u l l e n m i y o r !

Zeta açıyorum hüsran

Kappa en azından boş göndermiyor.

Ben tr3 de kasılamıyorum bile durduk yere saldırıyorlar. Boş server a geçiş olsa ben bu gemiyi çok rahat kasarım bana karışacak eleman yok chatde sövenler yok. Hile kullanan çok az...

Güçlü klanlara gittim alan mı var ? Mustafa abi saolsun aldı.

7. Server değiştirme diyorsun o zaman aç bi konu bakalım başka isteyen varmı?

8. Böyle bir konu var zaten bayada bir destek almış :) ben açarsam kitlenir. Güncelleme fikir havuzu 1. Sayfa bak bakalım ;)

9. Son 3 server gözlemlerime göre bir yoğunluk görmedim diğerlerine göre. Artı 1 sunucu oyuna etki eder. Server değiştirme veya server birleşmesi ideal gibi.

10. Yeni sunucu yerine boş sunucular birleştirilmeli. TR1 sunucusunda eski haritalar bomboş. Dodgevipere katılıyorum ama en azından sunucu değiştirilebilir. -1

11. Yeni server olsa sıralama, rütbe, gemi fullemek çok kolay olur Ayrıca bir çok oyuncuyu çeker

12. Kardeşim doğru diyorsun da böyle böyle her seferinde yeni sunucu mu açılacak? Dediğim gibi boş olan sunucular varken açılmamalı. Boşuna sisteme yük olur kanımca

13. server değiştirme diosunya sadece 1 kere mi olcak ölese gidersen başka servera bu daha beter çıkar önceki servera dönmek istersin o zaman nolcak

14. WightPro

WightPro User

Ben yeni başladım uzun aradan sonra tr3 denk geldi devam ettim 4 iris 15 lf3 15 bo2 15 elit hiz oldum 2 haftada... baskın çok sürekli baskın ve baskın :'(

15. sunucular kalabalık olsa eskisi gibi(şirketlerde ortalama 8.000 üye) olabilirdi fakat şu durumda bence pek doğru olmaz yeni sunucu açılması

16. Eee.. Hadi diyem TR7 geldi ya orada da tutunamazsan?
    Bu seferde TR8 mi isteyeceksin?
    Yeni serverin açılması demek var olan serverlerdeki oyuncularında sıralama için o serverleri seçmesi demek ve bu da diğer serverlerdeki oyuncu sayısından düşürür.
    Bu oyunu son 2 yıldan beri oynayan aklı başında biri kendi serverindeki oyuncuların azalacağını bilir ve istemez bunu.

17. Yok yani mesela 3 ayda 1 kez server değiştirme hakkı olsun diyorum.

18. olabilir aslında sadece tr serverları arasındamı olcak peki bu server değiştirme

19. TR serverleri arasında olsa daha iyi olur yabancı serverlerde ödeme sıkıntıları oluşuyor.

20. her serverda olsada olur aslında

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.