YETER ARTIK !!!!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Ya hocam bu ne ya bu gün ismimi değiştirdim ismim Noob_Hunter fakat ismim görülmediği için 7 gün bann yedim bu ne ya bende bilmiyordum görünmeyeceğini (şekilli olduğundan dolayı)

noobdan bannlandıysam açıklamasını yapayım

Noob nedir ?: Tabiri işsiz demektir oyuna yeni başlayan kişiler sürekli aynı hataları yapan kişilere denir küfür veya aşağılamak gibi amacı yoktur bu sadece bir lakaptır.

ve bundan ben bann alıyorum bravooo yakında var ya böyle devam ederseniz çok oyuncu kaybedersiniz !

küfür etsem anlayacağım ama küfür etmedim cm e sadece soru sordum ve beni banlladı tek sorduğum soruda şu ''bu kod görevleri ne zaman kalkacak'' ufacık sorudanda isimden de beni banllıyorsunuz ya elinize ne geçiyor kendinizi çok mu zeki sanıyorsunuz çelik admin ? milletle dalga geçiyorsunuz tr3 de adamlarla dalga geçip üstüne üstlük bannlıyorsunuz bu mu adalet !

Sırf var ya bu adaletsizlik yüzünden bu oyuna girmek istemiyorum adam bildiğiniz tr3 de oyuncularla dalga geçiyor ÇELİK ADMİN kendini o kadar akıllı sanma derim gelip milletle dalga geçip banllıyorsun ayıp değil mi bu bide mübarek cuma gününde yapıyorsunuz bunu supportada cevap yazdım cevap gelmiyor. işte bu kadar rezil bir şey 7 gün ban atıyorsunuz durduk yere !

Adamı sinir hastası ediyorsunuz 2 hafta tatilim var onunda içine ettiniz çok saolun bravo ! yarısını yediniz tatilimin.

Adama laf sokmasını biliyorsunuz durduk yere bann atmasını da biliyorsunuz zaten bu oyunun ne zaman yararını gördüm. dur tahmin edeyim hiç bir zaman :mad:

Oyun oynamayı da çileye çevirdiniz yetti artık yetti

Son düzenlenen: 31 Ocak 2014
    suitcase bunu beğendi.
  2. KARANLIK

KARANLIK User

İd numaranız ile birlikte supporta durumu açıklayın.Ayrıca hiç bir yetkili hakkında bu şekilde hitapta bulunamazsanız.Oda insan hata yapma şansı tabikide var.Bir hata varsa ortada gerekli işlem yapılır.Dediğim gibi id numaranızla supporta mail atın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.