Yetkiler & Sınırlar

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve EFSANE tarafından 5 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EFSANE

EFSANE User

Merhaba uzay pilotları

Biliyorum tüm S.S.S. ve Yeni Başlayanlar bölümlerini okumayanlar bu konuyuda okumayacaklardır. Ancak çok sorulan ve bizide zor durumda bırakan bir konuyu açıklığa kavuşturmamız gerekiyor.

Forumda ve CHAT ortamında özellikle oyun hesaplarına müdahale etmemiz isteniyor. Örneğin şu konularla bizden yardım isteniyor ;

* Hesabım çalındı gemimi geri verin

* Galaxy Gates içinde vurdular beni, ölmeden mezara koydular beni (Klasik)

* CHAT'ten BAN yedim, CHAT'e giremiyorum.

* Bağlantım koptu, uridum kaybettim geri verin

* Uridium aldım gelmedi, mail attım cevap vermediler

* Gemi veya klan niki/kısaltması bölücü terör örgütüne ait, bunları banlayın

* Oyunda hile var, hilecileri banlayın

* Pushing yapıyorlar hesaplarını banlayın, puanlarını düşürün

* Oyuna giremiyorum, şifremi istedim gelmiyor

ve daha uzatabiliriz. Öncelikle şunu belirteyim; Forum oyunla ilgili belli başlı konularda sizlere teknik destek ve yönlendirmelerde bulunmak için mevcuttur. Bu soruların cevaplarının tamamı S.S.S. altında ve Yeni Başlayanlar bölümünde anlatılmaktadır.

Oyun hesapları üzerinde tasarruf yetkisi nedir ?

Bir oyun hesabının kapatılması, banlanması, dondurulması, oyun için ödenen ücret karşılığı ürün ve hizmet satın alınmasında karşılaşılan sorunların çözülmesi, puanların ve sıralamaların değiştirilmesi düzenlenmesi, unutulan hesap bilgilerinin hatırlatılması vb. tüm konulara müdahale yetkisine biz kısaca OYUN HESAPLARI ÜZERİNDE TASARRUF yetkisi diyoruz.

Oyun Hesapları Üzerinde Tasarruf Yetkisi Kimdedir ve Nasıl Kullanılmaktadır ?

Oyun hesaplarıyla ilgili her türlü yetki bigpoint firmasının kadrolu çalışan ve SUPPORT olarak anılan personelindedir. Bu personelde sizin benim gibi etten kemikten insan olup her gün yüzlerce binlerce soru ve sorunun çözümü için mesai yapmaktadırlar.

Yetki kullanımları ise Genel İşletme Sözleşmesinde (oyuna üye olurken kabul ettiğiniz sözleşmedir) belirtilen kurallar çerçevesinde müşteri memnuniyeti esasına dayandırılarak oyunla ilgili olası sorun ve aksaklıklardan kaynaklanan problemlerin çözümü ve oyuncunun (müşterinin) hakkının korunması için kullanılmaktadır.

Bir hakkın geri verilmesi için hak sahibinin gerçek anlamda problemini özetlemesi ve olayın SUPPORT tarafından incelenmesi gerekmektedir. Bu yapılan incelemeye göre uygulanan işlemlere bağlı olarak zaman alabilmekte ve cevap verme süreleri değişebilmektedir. (Buna suistimal edilen hak arayışlarınıda ekleyiniz.)

Forum ve CHAT yönetimi Oyun Hesapları üzerinde tasarruf yetkisine Sahip midir ?

Yukarıdada belirttiğim üzere hesaplar üzerinde tek tasarruf sahibi SUPPORT'tur. Her türlü sorunun çözümü için hesapların incelenmesi ve üzerinde işlem yapılması yetkisi sadece SUPPORTLARDADIR.

Forum ve chat yöneticilerinin bu konuda herhangi bir hakları ve yetkileri yoktur. Forum yöneticileri belirli kalıplar üzerinde oyunda karşılaşılan sorunların cevapları için hizmet verir, yetki sınırlarını aşan konularda SUPPORTA yönlendirme yapar.

Forumda özel olarak GENEL DUYURULAR, ÖDEME SIKINTILARI ve CHAT ŞİKAYETLERİ bölümleri SUPPORTLAR tarafından takip edilmektedir.

Bu kadar açıklamadan sonra umarım forum ve chat ekibinin yetki ve sınırlarını anlamışsınızdır.

Support ile iletişim nasıl yapılıyor ?

Burdan nasıl iletişime geçeceğiniz anlatılmıştır Konuyu net, özet ve kısa anlaşılır cümlelerle anlatırsanız en kısa zamanda size dönülür. Gereksiz, ilgisiz suistimal içerikli iletiler, e-postalar SUPPORT'ların vereceği cevapların sürelerini uzatmaktadır.

Foruma bir konu açmadan önce ısrarla ;

* Açılacak konunun daha önce açılıp açılmadığının ARAMA linkine tıklanarak iyice araştırılmasını

* Açılacak konunun S.S.S. ve Yeni Başlayanlar bölümlerinde olup olmadığının kontrol edilmesini

* Açılacak konuda Türkçe kelime ve harf kullanımına, forum kurallarına uyulmasını

* Forum yönetimi veya diğer üyelerle gereksiz tartışmaya girilmesine neden olacak içerikten uzak durulmasını rica ediyorum.

Hepinize İyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.