Yıl Başı İçin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve onotogo2110 tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Yapılmalı mı

1. Evet

oy sayısı 35
    83,3%
  2. Hayır

oy sayısı 7
    16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Beyler çoğu oyunda yıl başına özel ücretsiz önemli eşyalar verilir hediye olarak bence bu oyunda da yılbaşı için her oyuncu istediği 1 droit düzenini ücretsiz almalı sizin fikriniz nedir? Ya da darkorbit kendi kafasına göre bir droit düzeni atmalı düşüncelerinizi bekliyorum

WolfWar bunu beğendi.
  2. WolfWar

WolfWar User

Bence harika bir fikir :) Çok iyi düşünmüşsünüz kesinlikle +1

Chaorrupted bunu beğendi.
  3. Hindi şeklinde diroit düzeni olsun ..glu glu glu diye ses çıkartan roketler olsun ..x4 haritalarında sibelonların yerine Hindiler olsun ...Vahşi hindi leri yok et görevi olsun 100 hindi kesene diroit tasarımı verilsin..Mesela dedik:))

4. Geçen yıl başında lf-4 kodu dağıttılar hemde 2 kere ama kod 250 kullanımlık olduğu için 2 dk gördiğim halde yetişemeyip kullanamadım

Gavat2323 ve WolfWar bunu beğendi.
  5. Kumbara

Kumbara User

sınırlı kodlar gördüğüm en saçma şey. kod yapıcaklarsa seafight gibi herkesin yararlanacağı bişey yapsınlar

WolfWar bunu beğendi.
  6. Güzel olur +1

Sibelonun hindiye dönüşmesi güzel olur açıkçası fikrini beğendim :D

7. sana +1 verdim bende buna benzer bişi fikrimi söylicketim ama üşendim :D
    droit düzenleri full olanlar nolcak benim gibi :D

8. Merhaba ,

Zaten şu anda böyle bir etkinlik var. 2016 Yılbaşı Çekilişi konusuna Buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. Enesqwqwl

Enesqwqwl User

Oyum Kesinlikle +1 Bence Çok Haklısın Ve Düşük Seviyelerdeki İnsanlarda Düşünülmeli :)

10. Bence güzel olur ama yapacaklarını sanmıyorum, anca çekiliş yaparlar "şanslı" kişiler ödül alır o da bize gelmez :)

Desteğin için saol bizde sanş olsa zaten şuan buralarda olmazdık :D

Aynen düşükler düşünülme geçen chatte gördüm adam x-3 te kasılıyormuş yüksek leveller gelip kesmiş chatte oyun sisteminde hata mı var yüksek leveller rahat bırakmıyor demişti :D

Ben çekiliş demiyorum bütün oyunculara gelmeli diyorum burda çekilişte hep sanş işi :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Aralık 2015
  11. Fikir ve yorumlar şahane :) (+1)

12. Kardeş full isen hakkını bana verebilirsin asdas :D o zaman droit düzeni ile aynı değerdeki başka bir ekipmanı ya da lazer gibi şeyler alabilme hakkın olmalı

Desteğin için saol

Katılıyorum

Desteğin için saol

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Aralık 2015
    WolfWar ve ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  13. -1 diroit uçuş düzenlerim ful :) başka birşey olursa +1 :D

14. Çekiliş bile berbat. 2 kişiye cerrah veriyorlar o güzelde gerisi berbat. Tshirt kazanırsam kesinlikle alıp sobaya atacam :D

Konuya gelirsek bu oyun Darkorbit. Fazlasını istemek yanlış olur.

Olmasını istesem bile %100 gerçekleşmeyecek bir fikir bu yüzden oy vermiyorum.

15. Kardeşim dediğim gibi o gün aynı uri değerindeki başka bir ekipman lazer vesayre gibi şeyler alabilceksiniz

16. urisini verseler güzel olur gemi full değil daha :D

17. Herkese pars müdürden 50 k uridium :D. +1

18. diroit düzeni dersen full olanları es geçmiş olursun kendi adına değilde genel anlamda bir öneri yapmanı tavsiye ediyorum.yetersiz geldi bana .şöyle olsa daha iyi hediye paket verilsin içinde her türlü eşya olsun belirli miktarda lf4 çıkma şansı güve çıkma şansı olsun lf3 çıkma bunların yanı sıra cephane ayrıyetten en az 10bin uri iyi olurdu diye düşünüyorum bu eniğinden cücüğüne herkesin işine gelirdi.

19. güzel fikir verilmeli +1

20. Onu bırak şans olsa bişiler çıkıcak abdestte tamam ee ne şansı ????? :D

Prophecy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.