Yüksek Rütbe Oranlarını Yükseltin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Olsun

76,7%
  2. Olmasın

23,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rütbeler oyuncu sayısı ile alakalıdır ve her rütbenin bir yüzdelik dilimi bulunmaktadır. Bu yüzdelik dilimlere girmeyi başaranlar rütbeyi almaya hak kazanırlar.

RÜTBELER
    1. General (azami 1 tane her şirket için)
    2. Tümgeneral (0,01%)
    3. Kurmay Albay (0,10%)
    4. Albay (0,50%)
    5. Acemi Albay (1,00%)
    6. Kurmay Binbaşı (1,50%)
    7. Binbaşı (2,00%)
    8. Acemi Binbaşı (2,50%)
    9. Uzman Yüzbaşı (3,00%)
    10. Yüzbaşı (3,50%)
    11. Acemi Yüzbaşı (4,00%)
    12. Üsteğmen (4,50%)
    13. Teğmen (5,00%)
    14. Asteğmen (6,00%)
    15. Uzman Çavuş (7,00%)
    16. Çavuş (8,00%)
    17. Acemi Çavuş (9,00%)
    18. ( 10.00% ) Acemi Pilot
    19. Uzay Pilotu (12,39%)
    20. Acemi Uzay Pilotu (20,00%)

Eskiden oyuncu sayısı fazla olduğundan hatta tr2 oynuyordum Vru şirketinde 2 lvl üstüne online oyuncu sayısı 20 bin üstündeydi 2 tane tümgenerallik 20 tane kurmay albay rütbeli vru oyuncusu vardı İşte online ve 2 lvl üstü oyuncu sayısının rütbede önemi bu Oyun yenilik üstüne yenilik ve zorluklar yapmaya başlayınca Oyunu bırakan çok oldu ve şuan bakıcak olursak şirketinde 5 tane 2 yıldız yani kurmay albay oyuncu bulunan server yok gibi

Bence yukarıda verdiğim oranlamalar üzerinde değişiklikler yapılmalı

RÜTBELER
    1. General (azami 1 tane her şirket için)
    2. Tümgeneral (0,02%)
    3. Kurmay Albay (0,20%)
    4. Albay (1,00%)
    5. Acemi Albay (2,00%)
    6. Kurmay Binbaşı (3,00%)
    7. Binbaşı (4,00%)
    8. Acemi Binbaşı (5,00%)

Bu rütbelerde bu şekilde oranlamalarda yükseltilmeler yapılırsa iyi olur Bu rütbeler genel olarak herkesin ulaşmaya çalıştığı sahip olmaya çalıştığı rütbeler Bu şekilde oranlamalarında hesaplamalarında değişiklik olursa Rütbe sayısı artar ve şuanda ulaşılması istenen rütbelerde düşüşler olur

2. Olmamalı görüşündeyim çünkü benim rütbemden herkesde olacak bi anlamı kalmayacak, ancak oy kullanmadım şimdilik

3. bence olmalı fakat rütbeler daha şekil ve cafcaflı bir hal alırsa :) generalin albaydan farkı yok önce bunlar değişmeli

rütbeni merak ettim?=

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Kasım 2014
  4. bence rütbeler yenilenmeli ve artmalı

5. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bu rütbelere kolay erişim demektir. Üst rütbeler için değilde, binbaşı, kurmay binbaşı acemi binbaşı uzman yüzbaşı gibi rütbelerin oranı arttırılabilir mi diye düşündüm. bilemiyorum kararsızım.

Keyifli Forumlar

6. artacaksa bence hepsi artmalı , konuyu açan arkadaşa katılıyorum eskiden kesecek yaratık bulamazdık , savaş istesek düşman garantiydi . hatta savaşlarda kalabalıktan ekran kitlenirdi savaşlarda bile x1 le gemi kesen oluyordu.yani bu kalabalıktan nerelere geldik bi bakmak lazım ve ona göre bazı şeylerin düzenlenmesi lazım . 2011-2012 civarında tr1 de sarı rütbeleri(acemi bnb. ve üstü) elde etmek çok zor değilken şimdi yeni başlayan biri için min. 1 yıl demek en düşüğüne ulaşması . şunuda belirtmek lazım rütbe oranları artarsa bazı arkadaşlar diyecektir benim rütbemin sayısı artacak diye ama şöyle düşünsünler acemi albayken albay olabilir ler ,albayken kurmay albay bile olabilirler .

7. imzada yeterince net görünüyor heralde
    Tr6 vru da bu rütbe o kadar kolay değil. ayrıca eic den vru ya şirket değiştirip rütbemi koruyabildim. 2mil tpye ulaşınca uzman yüzbaşı olurum heralde

8. eski sistem gelse iyi olur bende TR1'de idim o zamanlar VRU'da 2 tümgeneral oluyordu . Sanırım her 10.000 üyede 1 tümgeneral düşüyordu.
    1 seviyelerde sisteme dahil olduğundan hergün millet 1 seviye hesap açıyordu ki bir tümgeneral daha olsun :p

9. Bence böyle kalsın suan bile ulaşmak zorken hiç gerek yok binbaşı iken sistemin değişmesi yüzünden yüzbaşıyaa düştüm halada kasamıyprum çok hızlı bir artış vae oyum olumsuzdur. (-)

10. senin imzan bende görünmüyor forumu imzalar kapalı kullandığım için. ayrıca zaten heryer uzman yüzbaşı binbaşı vs yani şuandada senin rütbende oyuncu dolu :)

11. dolu olmasını bi yana bırak sana 100 tane vrulu acemi yüzbaşı havoc hercul yada 8 havoc çıkarırım :D
    ben yüzbaşı yım ama rütbemi her türlü korudum şimdi şirketim sabit her türlü uzman olacağım az kaldı günlük 5k rütbe kasıyorum 300 prometium toplama görevini bile yaptım :D

12. oo cok iyisin:)

13. benden tam destek arkadaşa kesinlikle katılıyorum artık rütbeler eskikisi gibi değil çok çok fazla arttı hatta bot sebebiyle çarlar kapanınca dahada arttı bence böyle birşey gerçekleştirilsin

14. Ben konuyu yanlış anlamışım rütbe kasmak zorlaşsın gibi bir şey anladım.

Ama değilmiş rütbe kasmak kolaylaşsın demekmiş.

Eğer öyleyse +1

15. Evet rütbeleri almayı kolaylaştıracak bir yöntem bu Hergün oyuncu sayısı azalıyor doğal olarakta rütbeler de sıkıntılı bir hale geliyor Biz oyuna devam eden oyuncuların günahı ne? Millet oyunu bırakıyor olan rütbelere oluyor Rütbeler yukarı çıkıyor da çıkıyor

ANTEPLİ.BARAN bunu beğendi.
  16. ztn su oyunda az pro lugunuz varsa acemi albay altı hatta suanda albaylık altı iş görmuyo suanda kac acemı albay kac bınbası fln var bılmıyorum gercekten kımsede onemsemıyo onemlı olan gercek rutbeler albay ve ustu tabı az rutbe bılıncı varsa

17. Albay, kurmay albay, tümgeneral ve general rütbeleri herkesin ulaşmaya çalıştığı rütbeler Ama acemi binbaşı, binbaşı, kurmay binbaşı ve acemi albayda kötü sayılmaz ama rütbeler her geçen gün yükseliyor Hem önümde bulunan adam kastığı için yükseliyor Hemde önümdeki, onun önündeki oyuncu sayısı azalması yüzünden rütbeyi kaybediyor herkesin rütbesi düşüyor

18. çok mantıklı çünkü ben kendim oynağım amerika 5 serverinde şu an bulunduğum rütbeyle kurmay albay oluyordum fakat oyuncular oyunu bıtaktığı için albay atıldım bu çok haksız bir durum bana gore rütbelere sayı olarak verilmeli mesela her şirkette 1 general var örnek olarak şu an 4 kurmay var bu sayı stadartlaşsın 7-8 e çıksın yoksa olmaz böyle

matkap34 bunu beğendi.
  19. Dediğin gibide olabilir Üyeye bağlı olarak rütbe sayısı verilmemeli bence

GENERAL=1 ÜYE
    TÜMGENERAL=2 ÜYE
    KURMAY ALBAY=10 ÜYE
    ALBAY=25 ÜYE
    ACEMİ ALBAY=50 ÜYE
    KURMAY BİNBAŞI=100 ÜYE
    BİNBAŞI=150 ÜYE
    ACEMİ BİNBAŞI=200 ÜYE

Rütbeler bu şekilde dağılsa ve bu sayılar hiç değişmese güzel olurdu O zaman tek sorunumuz önümüzdeki oyuncuyu geçmek olurdu

20. ya eskiden mücadele ederdim önümdekiyle kasardık ama şimdi kas kas gelmiyor her gün 200k yükseliyor ondekinin kastığı yok oyuncu yokluğundan hep ve bunun faturası online olanlara kesiliyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.