Öneri #001 Vıpde Güncelleme Neden olmasın ki ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MKS-705 tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Markete 1 Haftalık Vıp gelsin mi ?

1. Evet Gelsin +1

87,1%
  2. Hayır Gelmesin -1

12,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MKS-705

MKS-705 User

MARKETE YENİLİK !

-Merhaba arkadaşlar
    Aşağıda belirttiğim 2 paketin 1 haftalık paketi vardır. Vıpde 1 haftalık olsun fiyat onlarda olduğu gibi aynı olsun 3.5 tl şeklinde... Oylarınızı kullanırsanız bir şey elde etmiş oluruz.

>1) x2 katlayıcı
    >2) 25% indirim
    >3) .................

Resimde olduğu gibi marketimizde 1 haftalık VIP olmasını istiyoruz. Sizde istiyorsanız desteklerinizi bekliyoruz :)

TEŞEKKÜRLER ;)

Son düzenlenen: 1 Ocak 2016
  2. Fena Fikir Değil :)

3. Olsa fena olmaz ama dostum ben yapcaklarını sanmıyorum senin dediğin o indirim ve katlıyıcı paketleri 2 ay olduğu için 1 haftasını yaptılar vip ise 6 aydı 1 aya düşürdüler yani ben sanmıyorum 1 haftalık vip paketi çıkcağını

4. WolfWar

WolfWar User

Neden olmasın ki ben olmaması için bir sebep göremiyorum kesinlikle +1 :)

GREED bunu beğendi.
  5. gecenlerde bana vıp lazım oldu sadece geliştirme için :) onun için 1 aylık cekmek zorunda kaldım. ne gerek var. 1 aylık cekmek zorundamıyız. yani 1 haftalıkta vıp olsa yeter :D +100

6. Angelbirds

Angelbirds User

Kardeşim senin UBA tasarımları ile ilgili konu var mı hala ?

WolfWar bunu beğendi.
  7. WolfWar

WolfWar User

Var neden sordun ?

8. Angelbirds

Angelbirds User

Bende açtımda o yüzden

WolfWar bunu beğendi.
  9. ELFİDA___

ELFİDA___ User

olabilir .

10. MKS-705

MKS-705 User

destek gelirse birseyler olabilir diye dşnum :)

Whiterainbow bunu beğendi.
  11. neden olmasın +1

12. olamaması taraftarındayım o yüzden oyum olumsuz

13. Yeri geliyor sadece etkinlik zamanında vipe ihtiyaç duyuyorum ama 1 ay almak gereksiz olduğu için almıyorum. 1 haftalık paketi olursa iyi olabilir. Öğrenci arkadaşlarımızda sınav zamanları giremiyor mesela o ara vip boşa gidiyor. İçinde bulunduğumuz haftanın boş ya da dolu nasıl geçeceğini biliyoruz ona göre kendimizi ayarlarız daha iyi olur. + :)

14. MKS-705

MKS-705 User

öğrencininin deerdinden öğrenci anlar :):) ddesrekler iç.n teşkkrler :)

15. Olabilir +1
    1 günlükte olabilirdi :D

16. GREED

GREED User

Evet Ben Var sanıyorum +1

17. Özel kampanyalar oluyor vip 3,50 tl aylık bunu ben gerekli bulmuyorum vip zaten 3,50 tl olursa 4 hafta alsanız 14 tl eder yani fazladan 3 tl demek bu 11 tl ye aylık almak daha mantıklı gelir.

18. Darion26

Darion26 User

Geliştirme için indirimi lazım olduğu zaman kimse 1 aylık almak istemez. O yüzden bence gayet güzel birşey +1. Ayrıca hiç özel bir indirim yakalayamadım.

19. Geliştirme için dediğin şey %25 indirimi eğer öyleyse 3,50 tl ye %25 almak daha mantıklı ayrıca %25 geliştirme indirimi değilde lazer kalkan gibi şeylerle gemiyi geliştirmekten bahsediyorsanda %25 indirim almak daha iyi o yüzden ben oy kullanmıcağim genede fikir yeni başlayanlar için iyi olabilir.

20. Darion26

Darion26 User

Tam olarak %50 (indirim paketi+saatlik indirim) nin üstüne olduğundan bahsetmiştim. Zaten %25 indirim almadan onu alıyorsa ben susarım. Tabiki görüşüne saygım sonsuz :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.