Geri bildirim 05.08.2015 te başlayan DO serüveninde geldiğim yer :) Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum. (Resimli)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve deliseyfo tarafından 24 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. deliseyfo

deliseyfo User

Merhaba arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi çok kısa süre önce oyuna başladım ve sabırla ilerlemeye devam ediyorum. Gemimin gelişimini izlemek ve bunu kendim yapmak gerçekten çok eğlenceliydi ve halen de öyle. DOTR ye sağladıkları güzel ortam ve etkinliklerden ötürü teşekkür ederim. Gemimin geldiği yeri, itemlerimi ve diğer ayrıntıları aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Kısa sürede gelişen gemim hakkındaki önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyor olacağım. Oyuna bağışladığım toplam para yaklaşık 150 lira civarıdır. Herkese konuma girip baktıkları ve kendi düşüncelerini bizimle paylaştıkları için şimdiden teşekkür ederim.

--

Eklemek istediklerim;

Oyun gerçekten sürükleyici ve eğlenceli. Oyunda belki çok iyi oyuncular olabilir ancak yine de geminizin gelişimini sağlamak ve bunu izlemek çok zevkli. Yüksek miktarlarda para bağışı yapmanıza gerek kalmadan ilerleyebilme imkanı bence iyi. Oyun grafikleri her ne kadar 3D olarak güncellenmiş olsa da bazı sorunlar yaşabiliyor, bu sorunların en önemlisi FPS sorunu. Öte yandan "grafiksel anlamda" oyunun yeni bir makyaja gerek duyduğunu ve bunun da 3D grafik motoruna çok yakışacağını da belirtmek istiyorum. Çünkü bir oyunda eğleniyor olmanın başka yolu da karakter/geminizin nasıl göründüğüdür. Oyun içerisinde yapılan etkinlikleri çok beğendim ve yeterli buldum. Oldukça kalabalık bir etkinlik takvimi var diyebilirim diğer oyunlara kıyasla. Oyunun en sevdiğim yanı; çok güzel dostluklar kurabileceğiniz oyun arkadaşı ortamı kurabilmeye musait olması. Tekrardan herkese teşekkür ederim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Kasım 2015
  2. WolfWar

WolfWar User

Tebrik ederim gidişatınız güzel şimdiye kadar güzel devam etmişsiniz nasıl biliyorsanız öyle devam edin :)

3. deliseyfo

deliseyfo User

Teşekkür ederim, eğlenerek ve öğrenerek devam ediyorum. Önümde daha Herkules tasarımları, geliştirmeler ve daha nice yapılacak şeyler olduğunu biliyorum. Gelişmeye ve eğlenmeye devam. :)

WolfWar bunu beğendi.
  4. WolfWar

WolfWar User

Server neydi acaba ? Birde benim görüşüm herculesten önce irislerinizi geliştirlebilirsiniz ve dediğiniz gibi amaç eğlenmek fakat bazen gerçekten sinir olduğunuz yerler oluyor :D

deliseyfo bunu beğendi.
  5. deliseyfo

deliseyfo User

TR4 VRU şirketi. Zorlanarak kesmeye çalıştığım bir bos yaratığı tam kesmek üzereyken kamufle bozup bana saldıran arkadaşlara "Amacın neydi?" diye sorduğum zamanlar oldu ama olsun, bazen de bizler birilerini gıcık ediyoruz. :)

HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  6. ucan_keci

ucan_keci User

5840 gg nerden çıktı? :)

7. 3-4 aylık blr sürede güzel gelişmişsiniz Başarılarınızın devamını dilerim

8. tebrik ediyorum.hakikaten hzlı gelişiyosun.sanırım bunda vip in etkisi ve diğer harcamalarnın etkisi büyük.(ben oyuna senin kadar fazla para harcamadan yinede geliştim).+ olarak dediğin gibi üstüste gelen bu iki etkinlik (cadılar ve kuiper) oyuncuların gelişmesine hızlı ilerlemesine çok faydalı oldu.DO ya teşekkür ederiz.ayrıyeten çok nasiplisin kardeşim.az zetaya çok havoç.az kutuya çok lf4.şunu da belirteyim: şu an yeni başlayan oyuncular için kolaylıklar çok.bizim zamanımızda tamir bile ücretliydi.tamir ücreti ödemekten geliş gelişebilirsen.birde botçular vs.adam almış başını iyice güçleniyor ve eziyordu rahatıkla.ne aegis vardı, ne de ticde tasarımlar.darkorbit oyununda sizleri yeni nesil olarak düşünürsek,bizleri eski nesil; siz çok şanslısınız.

9. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Konunuz uygun kısıma taşınmıştır

Ayrıca Kendi güvenliğiniz için resimleriniz kaldırılmıştır

Resimlerde Kişisel Bilgileriniz ile , İD Yazan kısımları kapatmanız , Kendi güvenliğiniz açısından yararlı olacaktır

Resimlerinizi bu doğrultuda düzenleyip , tekrar ekleyebilirsiniz

İD Numarası üzerinden hesap çalınması söz konusu değildir ancak biri yada birileri Farklı amaçlar doğrultusunda kullanabilir.

İyi Forumlar

10. deliseyfo

deliseyfo User

Aslında oradaki miktar 24k civarıdır, etkinliğin ilk günü toplamıştır.

Teşekkür ederim, gelişmeye devam

Evet bu konuda size hak veriyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.