Öneri 1 2 ve 3. Konfigürasyon

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HAYKO_CEPKİN tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu sevgili arkadaşım ?

1. Olmalı

oy sayısı 1
    10,0%
  2. Olmamalı (nedenide yaz)

oy sayısı 9
    90,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]
    Merhaba sevgili arkadaşlar.Oyunda kasılırken pat diye düşman çıkıyor karşımıza normalde kasılma konfimiz devrede düşmanla savaşmak olsun düşmandan kaçmak olsun bence 3. konfigürasyon şarttır..."peki biz C harfine basarak konfiyi değiştirmeye alışmışız 3 tane saçmalık!" diyor olabilirsiniz.Onuda söyliyim ; mesela ben birinci konfideyim üçündü konfiye geçmek istiyorum c harfine ardarda 3 kere basarsın 3 e geçer.Bir nevi bilgisayarda bir dosyayı açarken iki kere tıklıyoruz ya.işte konfi değiştirirken o mantığı kullanırız.Eklenmesini veya olumsuz yorumlarınız olursa lütfen yazmaktan çekinmeyiniz.iyi forumlar dilerim herkese...

2. Merhaba ;

3. Konfigürasyon olayını ben de çok düşündüm ama oyunda ki dengelerin alt üst olacağı aşikar :) Denemeden bilemeyiz, güzel bir yenilikte olabilir ama C harfine 3 kere basma olayını pek sevemedim, daha pratik bir yöntem düşünülmeli 1. Konfide iken 3. Konfiye geçebilmek için :)

Keyifli Forumlar.

HAYKO_CEPKİN bunu beğendi.
  3. Şöyle birşeyde olabilir sevgili forum mederatörüm ; alt+1 - alt+2 - alt+3 - bazı arkadaşlarımızın aklına daha pratik şeylerde gelebilir bekleyelim biz :D veyahut şu da olabilir z:1 x:2 c:3 bu daha güzel bence ^_^

4. Z-X-C olayını sevdim, böyle olabilir :D

Keyifli Forumlar.

HAYKO_CEPKİN bunu beğendi.
  5. beğenmenize sevindim :D

6. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ben olmamalı derim. Çünkü zaten bazı oyuncuların çok uçuk kalkanları oluyor bide 3. konfi gelirse hiç ölmezler.

7. Merhaba,

Bu sefer adam kesmek iyice imkansızlaşır :)

İyi Forumlar.

8. bununda çözümünü buldum sevgili dostlar bakalım fikriniz değişir mi ; 3. konfigürasyon 1. ve 2. kalkan değerlerini geçmeyecek şekilde ayarlanır. mesela 1. ve 2. kalkanın kaçsa 3. konfigürasyonun bu ikisinden yüksek bir değer alamaz yazılımcı zekası :D :D :D

9. Darbe puanı 3. konfiye kalmaz

10. Kardeş zaten adamları kesmek için zor uğraşıyoruz.

Sen diyorsun ki 3. konfi olsun bir konfigrasyonda ki kalkanı bitirmek için harcanan seprom ve ucb yi düşün derim.

hem ayrıca dp yetmez.

2 konfi iyidir...

full + fullerin neredeyse en az 1m kalkanı oluyor bunu 3 konfi olduğunu düşün 3m kalkan olur yani biz zaten zor kesiyoruz bu olursa hiç kesemeyeceğiz.

11. Tek kendi açınızdan bakın siz :D Hız konfisi, normal ağır konfi ve bu olursa tank konfisi ( güçlendiricisiz 1 m kalkan konfisi) gelsin de rütbeler sıralamalar uçuşa geçsin :D

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

malzeme lazim + havoc herkul gibi yeni birsey lazim+gelistirme lazim +full adam extra ful olur bunuda dusunmek lazim lazimda lazim:) -1

13. görüşleriniz için teşekkür ediyorum size.haklsınız.Konu kilitlenebilir veya kaldırılabilir.

14. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.