1.4 M Uridiumla Nasıl Gelişmeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve venomsami31 tarafından 31 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. selam arkadaşlar hesabımın özellikleri aşağıda yazmaktadır gemimde şuan 1 milyon 453 bin uri var
  ona göre bana ne almam ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim (not): çarda %30 indirim mevcut

  level: 11
  gemi: venom
  lf3: 34
  hız jnrtör: 17
  bo2 : 18
  arge: 0
  uçuş düzeni: 0
  pet : yok

  destek olursanız çok sevinirim :)
   
  Son düzenlenen: 31 Aralık 2018
 2. helebidur2

  helebidur2 User

  arge yapp
   
 3. 10 havoc olana kadar zeta yap. sonrasında hades gruplarına girmeye çalış... zetadan gelenlerle arge yapabilirsin + kutuları açıp lf4 yapabilirsin.
   
 4. Zeta yapabilecek durumdasın ve boyuna zeta yapmanı öneririm. Zira en kârlı kapı olup havoclarını da fullemene yardımcı olur.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 5. Düzenbaz

  Düzenbaz User

  zeta yap oyun donmazsa 30 tane yaparsın cumartesi geceden girersen , ordan gelen dosyalarla arge yaparsın anahtarlar ile de lf4 çıkarabilirsin
   
 6. Gelen anahtarları zeus gününde açmanı öneririm lf-4lerin de devri geçti sayılır :)
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 7. xxkubixx

  xxkubixx User

  Bence önce güve kalp ve burgu uçuş düzenlerini satın al hazır uri varken.
  10 tane havoc çıkarana kadar sürekli zeta yap.Zeta'yı güveyle yaparsın,daha rahat olur.
  Zetadan gelen anahtarları zeus gününde açarsın..
  10 havoc olunca kalan ile direk arge alabilirsin yada zetaya devam edebilirsin.Zetadan zarar etmezsin ,argen,anahtarın ,x4 ün çoğalır..
  Direk sandık alıp apis zeus çıkarmayada çalışabilirsin fakat pek karlı olmaz.Hades yap demiş biri ama seni almazlar gruba.Üsttekilerden birini seç derim.Ben olsam 10 havocdan sonra kalan uriyle arge yapardım.
   
 8. WolfWar

  WolfWar User

  Şuan tek yapman gereken zeta yapmak. Havoc, arge ve yeşil anahtarlarla LF4 kasarak gelişeceksin.
   
 9. uzayl80

  uzayl80 User

  1 level düşükmüş ona göre yazayım o levelle şuan için eskiharitalrda hem leveli hem uriyi kas argeyi tamamla 24 arge kalın sıkmaya odaklı yap level iyi oldummu gir yx6 x7 x8 orada kasılmaya devam et zeta için pala önericem fakat oda riski servar birlesmesinden sonra pala toplama işi hikaye oldu toplatmazlar gg içinde kutu topla günlük giris bonuslarını al 2200 enerji yap zetaya yönel 15-20 zeta yapsan uçuş düzenlerinide alırsın zeusu apiside tmm edersin zeta bittikden sonrada kappadan devam et oda ortalama 2400 enerjiye patlar herkül ve lf4 tamamlarsın sadece lf4 alayım dersende epilson kapısı öneririm x2 ödül gününde
   
 10. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Cevap arkadaşlarımıza teşekkür ederim, ben de Zeta yapmanızı öneririm. Zeta yaparak havoclarınızı fuller, arge basabilir ve zeus gününde kutu açabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 11. pazar günü %15 indirim varken zeta yap arka arkaya yapabildiğin kadar, kapıdan gelen araştırma dosyalarını argeye cevirirsin uzerınede cıkan sandıkları zeus ve lf4 gununde açabilirsin tamamen sana kalmıs sandıklardna çıkan montaj malzemeleri ile gemileri diminsher fln birleştirebilrsn ama once burgu, güve ve kalp al
   
 12. VALEYARD

  VALEYARD Guest

  Diğer arkadaşlar gibi bende zeta kapısı yapmanızı öneririm. Haftasonları indirim ile birlikte zeta kapısı açın. Ödülleri yeni başlayan oyuncular için çok iyi.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş