1/5 Serveri Hakkında Düşünceniz

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 26 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 1/5 serverinde oynayanlar az çok bilir donma kasma lag oyun giriş problemleri portalda doğduğunda arka portala atlama sorunu ema insta berserker sorunları ana sayfada ki klan sayfası gözükmeme oyan hataları bir çok sorun mevcut ben daha önce bir konu açmıştım ebedi kapısı gelmeden önce oyun sorunlarını düzeltin diye fakat oyun halen berbat durumdadır.

  Artık bu server kalıcı olarak böyle mi olacak yoksa çözüm olacak mı?

  Server değişikliğine izin verirsin yabancı global serverine gitmek istiyorum açıkçası.

  Yazılımcılar sorunları çözmek yerine bazı geçici çözümler getirdi ama oyun halen düzelmedi düzelmeyecek te zaten.Oyuna getirmiş olduğu çözümlerden birisi de hatırlayacağınız kapı yaparken bekliyorsun sıra içerdekiler bitirince girebiliyorsun oyun iyice genel hali berbat.

  Yeni sunucular olsun yada isteyen istediği servere gidebilsin.

  Sizin çözümleriniz nelerdir.
   
  Son düzenlenen: 26 Ekim 2020
  JαbbαŔ bunu beğendi.
 2. daha 1-5 serverine gelcek en az 3 klan daha var 15 gemiden hesaplasan berbat duruma gelcek server acil bişi yapmalılar yada daha büyük bir server satın alıp tüm tr serverlerini oraya geçirmeliler çünkü tr2-3 ün oyuncu sayısı düştü aynı şekilde 4-6 düştü daha güçlü bir sunucu ve tüm tr serverlarının 1 serverda birleşmesi daha keyifli olur gibi
   
 3. 1/5 serverine evet gelecek oyuncular var halen fakat bu serverin 2.bir birleştirmeyi kaldıramayacak hale gelir.

  2/3 ile 4/6 bilmediğim için kendi aralarında birleştirilebilir bence bunu anket açarak o serverde ki oyunculara sorulabilir.

  Fakat 1/5 serveri aşırı derece kötü pvp savaşlarına girmeden önce tüm çerezleri siliyorum oyun az çok bir tık iyi oluyor fakat lag ile donma ile karşılaşıyoruz.

  Bu kadar sorun varken artık 1/5 daha iyi hale gelmesi lazım.

  1/5 oynayıp bu konuyu gören varsa lütfen bir kaç kelam da siz edin yöneticiler oyun oynamadığı için akıcı sanıyorlar.
   
  JαbbαŔ bunu beğendi.
 4. JαbbαŔ

  JαbbαŔ User

  1/5 serveri demişsiniz avcı bey 1/5 rezaleti olacaktı o :) bu server nasıl ayakta kalıyor hayret etmekten başka bi yöntem kalmıyor bizlere .Etkinliği bırakalım akşam vakitleri işinden gelip klan savaşı yapan arkadaşlar haritaya çıktığında vay haline diyelim bu güzel oyunun :) Şu an ki etkinlik geldiğinde yinje kasma donma oyuna girememe problemleri baş gösterdi, bu böyle devam eder mi gerçekten sene 2020 ve bi oyunun donmaya cürreti var ? bildirim mi anket mi ne yapılmalıysa bizde sizlere yardımcı olalım forumun gülleri moderatörler :)
  Polat hala chat banın bitmedi sanırım :) kolay gelsin
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
 5. NoName45_

  NoName45_ User

  Oyuncuların istediği server'a gidebilmesi olayına ben de sıcak bakıyorum ama şöyle olmamalı, "Sen bir kere server değiştirdin, tamam artık hep ordasın".

  Mesela şöyle yapılabilir : (Şu an sadece TR server'ları için konuşacağım)

  ID ve şifreni girdikten sonra oyun seni ilk önce server seçim ekranına atacak ve bakacaksın toplam 3 tane TR server'ı var, her server'ın yanında o server'ın içerisindeki oyuncu yoğunluğunu gösteren bir tane bar olacak. Biz de diyeceğiz ki "Hımm TR-1 serverinde yoğunluk var, TR-2 ya da TR-3'te oynasam daha iyi olacak, sorunla karşılaşmam.". Veya ölümüne savaşmak mı istiyorsun, biraz daha yoğun olan server'a geçip savaşacaksın ya da güçsüz bir gemin varsa kasılmak için daha az yoğun olan server'lara geçip ister kendin ister de arkadaşını çağırıp orada kasılacaksın.

  İşin özü biz her oyuna girdiğimiz zaman ilk olarak server seçim ekranı karşılasa fena olmaz gibi geliyor bana. Hem şöyle bir artısı da olabilir, sonuç olarak herkes herkesi sevmek zorunda değil, bir server'da sevmediğin bir adam ya da klan varsa hemen çıkıp diğer server'a geçip orada rahat bir şekilde keyif alarak oynamaya devam edeceksin. (Ama şurası önemli, bizim insanımız bu oyunda egosunu tatmin etmeyi seviyor(yabancı server'ları bilmiyorum belki onlarda da öyledir) ve olduğu klanı serverin sahibi zannedebiliyor, bu yüzden tutupta klanların limitini 100'e 150'ye çıkarmayacaksın :) Yoksa bu sefer de söylemiş olduğum bu 3 server'ında sahibiymiş gibi davranması kaçınılmaz olur :) )

  NOT: Tabii böyle bir şey yapılırsa tüm sıralama ve klan sıralamaları tek bir çatı altında toplanacağı için herkesin sıralaması ister istemez değişecek.
   
 6. Güzel yorumlarınız içi teşekkür ederim ;)

  Chat açılmasına az kaldı :( (10 küsür gün)

  Nick neydi beni tanıyorsunuz :D :D :D

  Biz o kadar konuşuyoruz ediyoruz ama onu yapacak teknik ekip yazılımcı lazım o yok orbit te :D :D :D

  Ama 1 ihtimal yine de altın mısır gibi :D

  Şuan bile oyunda donmalar mevcut.
   
  Son düzenlenen: 27 Ekim 2020
  JαbbαŔ bunu beğendi.
 7. JαbbαŔ

  JαbbαŔ User

  Yakında klanda görüşeceğiz umarım :) YAŞAMNÖBETİ
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
 8. Gel gel kapımız açık ;)
   
  Son düzenlenen: 28 Ekim 2020
  JαbbαŔ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş