Geri bildirim 1/5 serverinin son hali

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 14 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1/5 serverinin son hali bu durum kalıcı mı olacak 2 haftayı geçti.

Saimon görevi bırakması için daha ne olması gerekiyor herkes bu kişiyle dalga geçiyor ayrıca 2020 yılının başında kısa zamanda unity geçileceği bilgisi verildikten sonra yıl 2022 oldu halen geçilmedi.

Saimon modern çağa ayak uyduramadığı bir gerçektir yeni teknik ekip şart stajerlerle böyle yol kat edilemez...

Son düzenlenen: 14 Ekim 2021
  2. Adamlar sadece saimonla değil oyunla da dalga geçiyorlar baksana selamin aleyküm aleyküm selam vs :D
    Global serverlerde de başladı bu bug sıralama bugları vs gerçi benim pek umrumda değil sonuçta bir cezai yaptırım uygulanmıyor sıralamada kasmıyorum binlerce tp para yatırıp eliyle sıralama kasanlar düşünsün :)

Oyundaki buglarin hilelerin bitmesini istiyorlarsa tek bir çözüm var polanya serverlerini kapatsınlar
    Polonya ve ispanya oyuncuları oyunun en leş en iğrenç en hileli kesimi bu iki ülkeden oyunculara oyunu yasaklasalar oyun %70 oranında düzelicek...

Polanya serverine girerek polanya serverinin ve globalda oynayanların polonya ve ispanyollardan çektikılerini bilenler bilir.

3. Yapanlar level atlamış kendi youtube sayfalarında canlı yayın yapıyorlar :D :D :D

Şuan en merak ettiğim 2 şey var bu buglar ne zaman kapatılacak ve geçen zaman diliminde olduğu gibi bu yapan kişilere ödül niteliğinde bir şey verilecek mi :) Kastıkları rinuks vs saymıyorum yanlarına kar kalacak.

Adamlar 600-700 levelde patlayanlasalar bile tek haklı olduğu kapıda bissürü hakkı oluyor 5 10 50 100 şaka gibi :) Birde hak satın aldığı halde 200 dalgalarda patlayanları duyuyorum gülmekten ölüyorum :D :D :D

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu konular sürekli güncellenerek raporlanmaktadır. Günlük ve haftalık raporlarımıza eklemekteyiz. Server kapanmasından ziyade açıkları kapatarak yapılan haksız kazançların geri alınması daha makul olur ve caydırıcı yapar gibi geliyor.

Tek çaremiz beklemek kalıyor yapılacak olan yaptırımları.

İyi Uçuşlar!

5. tahir_47

tahir_47 User

geri alma ne demek ya bu hesapların kapatılması lazım. enayi gibi her hafta indirim tp şp bi ton malzeme satın alıyoruz rütbemizi elimizde tutalım sıralmadan düşmeyelim diye adamlar içinden geçti herşeyin. 10 dakika 250. dalgaya gelmek nedir kafa bulurlar gibi şirket değişip tekrar rütbeleri yıkıyolar bir çok gemileriyle. dün 100-110 arası sıradayken suan 150lere girmiş oldum.
    üst merci rapor vs boşverin artık banlayın gördüklerinizi... HAKSIZLIĞIN KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR...

6. Bu hesapların %99 tp ve şerefleri alınması ebedi kapısından gelen malzemelerden neler elde ediliyorsa hepsinin tamamen silinmesi bu kişilere 3-6 ay ban atılması lazım.

Sıralamada ki en üsttekiler görünen yüzler birde belli etmeyenlerde var.

7. tryhardD

tryhardD User

Bu adamların seneler önceden sırf kullandıkları botlar yüzünden almadıkları kalıcı hesap kapama cezaları var. Her uygulanmayan karar sonrasında bir adım daha ileri gittiler. Artık bunları banlamak neyi çözebilir, banlandıktan sonra oyuncu kalır mı oyunda bilemiyorum. Artık çok geç... Sadık ve temiz oyuncuları bu ikiyüzlü ve hatada direten davranışlara daha fazla tahammül etmeyip bırakıp gitti..

8. #DisLİke

#DisLİke User

bıtmıyor buglar bıtmıyorrr oyuncu kalmayacak oyunu bot'la tutucuyla buglarla oynamayan cok az kısı kaldı yakında kımse kalmaz benim birde anlamadıgım bu oyun UNITY ye gecınce bu buglar botlar olmayacakmı ?
    yav arkadaş soruyorum sizlere ya tümgeneralden bır sabah kalktım albay oldum suan acemıalbayım lan bu nasıl şeref kasmaktır rutbe kasmaktır

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Resmi bir duyuru yok şuanlık olması gereken ihtimalleri söylemiş bulunmaktayız. Dileriz ki tamamen kapatılır hesaplar

Ne yazık ki raporlama yapmaktayız, cezai işlemi merkez ekip vermektedir.

İyi Uçuşlar!

10. Polonya ile TR sıralama için yarışıyorlar :D

11. Bence polanyayı kimse geçemez :D
    Oyunun geldiği hallere bak yaw üzülüyorum :(

12. O kadar şeref nasıl yapmış cidden ebedi den mi düşünsene banlanacağını bile bile o kadar yapmış işi gücü yok galiba zevk için yapmış anlaşılan :)

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  13. YARGU

YARGU Guest

Yakın zamanda ispanya da dörtnala gelecek gibi :D

14. Banlanacağını bile bile mi :D Bence banlanmayacağını bildiği için bunu yapıyor.

tryhardD bunu beğendi.
  15. tr4 çapkın serhattan atak var 1.lik için :D Bir an kendim at yarışları sunan spiker gibi hissettim :D

Ban alacakları kesin dediğim gibi bu global sorun kısa zamanda tek kalemde bütün yapanlar tespit edilip toplu ban olacak bakalım seyredelim :D

İşin kötü yanı şimdi bugu yapmayanlarda bunlar banlanmadı diyorlar ve bug yapmayı düşünüyorlar yapmanızı tavsiye etmem sonradan pişman olmayın.

16. YARGU

YARGU Guest

Oyum hala ispanyadan yana son dörtlükte atağa geçecekler :D

17. Sunucu kapatmak bir şeyi değiştirmez ki?

Oyun açıklarını yada illegal işler çeviren oyuncuları durdurabileceğini mi sanıyorsunuz cidden?

Bunun tek çaresi var, saimon denen kişinin görevi teknik açıdan işi iyi takip eden ve bu konularda oyuncuyu yüz üstü bırakmayan birisine teslim etmesi gerekli.

Ardından DO güvenlik konusuna ciddi yatırım yapmalı, oyunun alt yapısı eski, sen ne kadar gidip yeni bir şey getireyim desende teknoloji eski. Bunu yenilemekte epey bir masraflı...

Sayfayı Paylaş