Duyuru 1 Aydır Şifre Değiştirilmiyor!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZONGULDAKLIM tarafından 18 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1 Aydır oyunda ne e-mail nede şifremi değiştirebiliyorum. Supporta yaz denildi supporta yazdım ama olmuyor. E-Bültene abone olup tekrar deneyin dediler, denedim abone oldum çıktım abone olup kaç kez denedim yeniden dene dedim olmadım düzelmedi. Şifre değiştiremiyorum tekrar supporta yazdım birden fazla aynı konu hakkında mesaj yazmayın dediler. 1 Hafta sonra tekrar bana geri dönüş yaptıkları Kod ile tekrar destek talebinde bulundum. Sorununuz hakkında çalışıyoruz en kısa zamanda size geri dönüş yapılıcak denidi ama hiç bir şekilde bana geri dönüş yapılmadı. Şu an tekrar supporta yazdım umarım kesin bir cevap gelir. Lütfen sizde bunu ilgili yerlere iletin.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Hesabınızla ilgili bu tip teknik işlemler için forumdan müdahele edemeyiz, sizden ricam support ile iletişimde kalınız. Sorununuzun çözümü için merkez ekibe durum iletilmiş ve onlardan geri dönüş bekleniyor olabilir.

İyi forumlar.

3. _01_

_01_ User

aynı sorunu yaşıyorum 2 sene önce mail değiştirme talebi yapmışsınız belki onay mailleri eski mailinize gidiyordur gibi saçma sapan bir açıklama yaptılar etkinlik mailleri veya oynamadığımda gelen şu kadar zamandır oyuna girmedin mailleri HATTA VE HATTA KULLANICI ADIMI UNUTTUM MAİLİ DAHİL(ki hepsinde nickim yazıyor) benim kullandığım maile geliyor da şifre yenileme maili mi eski mailime gidiyor?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Kasım 2018
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Üslübunuza dikkat edin, elimden size yardımcı olmak için bir şey gelmemekte. Support ekibine sorunla ilgili tekrar yazabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.