Duyuru 1. Donma ve Bağlanma Eğlencesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ETİLER-İST tarafından 13 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evvet sayın seyirciler an itibari ile her pazar klasikleşen oyunda donma ve bağlantı kopma vb sorunların bizi beklediği güne hoş geldiniz.
    Aldığımız duyumlara göre şuan tr2-tr3 serveriyle irtibat koptu oyuna girilmiyor. Türk milleti olarak ne kadar sabırlı olduğumuz gerçeğini ortaya çıkaran BP ye ayrıca teşşekürlerimizi iletiyoruz.
    Oyun sorunlarından ötürü kafayı yediğimizde doğrudur.
    Bir sonra ki pazar günü görüşmek üzere iii donmalar :dd

*LİON*[TET] ve |KoPuK.028| bunu beğendi.
  2. ValkyriE

ValkyriE Guest

Merhaba,

Öncelikle yaşanan tüm aksaklıklar için üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Fakat bu tür teknik sorunlarda bizlerin doğrudan müdahale şansı maalesef bulunmamaktadır. Bizler takım olarak mağduriyetinizi ve şikayetlerinizi iletmekle mükellefiz ve raporlarımıza bu sorunlar eş zamanlı olarak işlenmektedir. Sabrınızı ve anlayışınızı rica ediyoruz.

Keyifli Forumlar.

3. bayadır oynamıyorum özledim bi gireyim dedim vip çektim oyuna gireyim dedim açılmıyor :) sayenizde doğru kararı vermişim gideyimde doktorlar dizini izliyeyim daha keyif alırım

ETİLER-İST bunu beğendi.
  4. Modum kimsede sabır kaldığını sanmıyorum. Gerçektende nasıl anlatsam nasıl ifade etsem bilemiyorum bu bi oyun değil mi adı üstünde oyun ama biz oynayamıyoruz :D:D
    Başka insanlar, başka oyunlar oynayıp eğlenirken, biz kahır, çile çekiyoruz. Ve bu çok tuhafıma gidiyor.
    Bu darkorbitin Türkiye sorumlusu yada sorumluları yöneticileri kim ise 1 taneside çıkıp demiyor yaw kardeşim bu adamlar senelerdir böyle benzer sorunlar yaşıyor. biz her ay baska etkinlik değilde önce şunların sorununu bi çözelim kimse bunu düşünnmüyor.
    Bu oyun sorunu yeni değil ki senelerdir var bunun üzerindeçalışmıyolar ama oyuna yenilik ıvır zıvır getiriyolar. Öncelik oyuncu memnuniyeti olmalı. Bu tür sorunları size burdan anlatıyoruz ve farkındayız da moderotörlerin görevlerinin ne olduğunda
    iyiforumlar

5. Yenilikte çok ta sanki, uzay oyunu değil gece clubu oldu oyun renk renk gemiler

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  6. ValkyriE

ValkyriE Guest

Tekrar merhaba,

Aksaklıkların bizler de farkındayız ve sizin çözüm konusunda öncelik istediğiniz sorunları birer oyuncu olarak bizler de yaşıyoruz. Tarayıcı oyunlarında sık rastlanan sorunlar dışında, bir de sunucuların birleşmesi durumu var. Umuyoruz bu alt yapı çalışmaları sona erdiğinde, oyunda donma sorunları da çözüme ulaşacaktır. Tabi ki sorunlarınızı burada da dile getirmelisiniz. Forum tüm geri bildirimlerinizi paylaşabilmeniz için hazırlanmış bir platformdur. Bizlerin de öncelikli görevi size buradan sağlayabileceğimiz her türlü desteği sağlamaktır.

Oyun grafiklerinde yapılmasını istediğiniz herhangi bir değişiklik varsa lütfen bunları öneri olarak bizlere iletin. Oyunu geliştirebilmek adına yapılacak her türlü yapıcı eleştiri ve yeni fikirler "Güncelleme ve Fikir Havuzu" alanında paylaşılabilir.

Keyifli Forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. Tek fikrim şu oyuna artık yeni birşey gelmesin, zulumdan başka birşey gelmiyor çünkü herşeyi bir sorun teror de geliyor bittik biz 18 ekimden sonra ay sonuna kadar oynanmaz bu oyun..

8. **HUNTER**

**HUNTER** User

Sayın Moderatör kardeşim,Gemim portlardan geç atlamaya hatta bazen hiç atlamamaya başladığında suporttan yardım ve inceleme talep etmiştim,verilen cevap o kadar enteresandıki,geminizde cephane çok fazla belki ondan olabilir bir miktarını satarsanız belki sorun çözülebilir denmişti,inanmamakla beraber bir miktar x2 ve x3 cephaneyi sattım ve beklediğim gibi sorun düzelmedi,bende suporta daha iyi bir öneri getirdim,gemilerdeki iris kozmetik tasarımları o kadar fazlaki hangarı resmen çöplüğe çevirdi cephane yerine bunları satabilme yetkisi tanınsa belki daha iyi bir çözüm sağlanabilir diye yazdım.tabi geri dönüş sağlanmadı,sizden ricam bunu raporlamanız ve bizi şu hangarlarımızı çöplüğe çeviren iris tasarımları ve pet tasarımlarının satışa çıkarılarak rahatlamasının sağlanmasıdır.Uğraşıp didinip bir sürü uri vererek geliştirme yaptığımız irisler satışa açık ama hiç bir işe yaramayan tasarımı satışa kapalı.sizcede enteresan değilmi?

serseri[23] bunu beğendi.
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu fikrinizi yeni bir konu açarak yazabilir misiniz? Bu sayede şikayetinizi raporlarımıza daha rahat ekleyebiliriz.

İyi forumlar.

10. **HUNTER**

**HUNTER** User

İsteğiniz üzerine Güncelleme ve fikir havuzuna konuyu açtım.İlgilenir ve raporlarsanız sevinirim.İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ekim 2018
  11. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım forumda link paylaşmak yasaktır. Ben şimdilik bunu düzenledim lütfen bir dahakine bu konuda dikkatli olursanız memnun olurum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.