1 Gündür Unity de Kalan Hesaplar

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve .λЙłĿλ®.™ tarafından 13 Eylül 2024 18:27 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. SELAM YETKİLİLER.

Unitye girdim hesabım askıda kaldı nıkımı şifremi giriyorum benı untıy gbl2.serverıne atıyor sunucu degıstırmek ıstıyorum acılmıyor basına tr4. yazıyorum gıremıyorum support 1 gündür cevap vermiyor ne yapmalıyım.

2. promega

promega User

İnşallah kurtulacağız bu dertten beyler biri çıkış yapmayı başarmış

3. HayyT-[M]

HayyT-[M] User

Gemiler unityde haldı yardımcı olacakmısınız artık 2 gündür oyuna giremiyoz support açılmıyor rica ediyoruz artık bi el atın çıkalım şuradan
    Server butonu çalışmıyor sorunu çözen arkadaşlar varsa buradan bizede yol göstersin

Nasıl çıkabilmiş bilgi varmı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Eylül 2024 02:40
  4. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Usluba biraz daha dikkat edelim.

Konu Merkeze İletildi. Gerekli dönüş yapıldığında buradan paylaşacağız.

5. KARADAGLI

KARADAGLI User

gemi unityde kaldı yav şimdi gördüm bende forumda böyle sıkıntı oldugunu girmiş bulundum

6. LeBRoN~78

LeBRoN~78 User

bu konuyla ilgili herhangi bir gelişme yok mu ? gemisiz kaldık resmen

7. arkadaşlar benimde aynı 3 gemim var 3 de untiy de kaldı giremiyorum yardımcı olursanız size zahmet

8. Tata

Tata User

unity e de girmiyor girebilsem orada zaman geçirirdim

9. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Evet Sorun Raporlandı arkadaşlar. Teknik Ekip sorunla ilgilenmektedir.

Tata bunu beğendi.
  10. promega

promega User

modum inşallah beklıyoruz perşembe gununden berı :S

Tata bunu beğendi.
  11. hitman713

hitman713 User

Hesaplarımız falan mı gitti bu kadar zamandır çözülemedi günlük giriş bonuslarımız da bozuldu umarım mağduriyetimiz giderilir.

12. Tata

Tata User

supportun çözmesi lazımdı şimdiye kadar adminlerimiz de sorunu raporlayıp billdirmiş

13. Musti_Suwi

Musti_Suwi User

Madem böyle bir sorun uzun bir süredir var neden hala teknik ekip gerekli uyarıları yapmıyorda halen girilip unity de sıkışılıyor anlamıyorum gerçekten başka bir hesabım da yok oturup beklicekmiyim gerçekten

14. *BURGU**

*BURGU** User

Hesaplarımız falan mı gitti bu kadar zamandır mağduruz darkorbirt bitmiş

15. Darkorbit yetkililer gözünde "sadece oynasınlar bir şey olursa peehh bir ara ilgileniriz" oyunu olmuş açıkcası, forumda gördüğüm kadarıyla bir kaç gündür bu sorun yaşanıyor ve teknik ekibin durum umrunda bile değil. Evet communitysine ilgi göstermeyen ve destek vermeyen bir oyun bitmiş sayılabilir.

16. GEZORA

GEZORA User

Arkadaşlar bi kaç kişi discord da hesabını yabancı adminkere açtırdıklarını söylüyorlar bende denedim hep red cevabı aldım zaten özele bakmiyorlar supporta yazın deyip başlarindan savuyorlar supporta kaç kez yazdım Allah bilir hiç bir dönüş olmadı

17. Tata

Tata User

adminler cevapladı bu konuyu kendilerinde yetki olmadığı ve konunun merkeze raporlandığını belirttiler sanırım o açtırdık diyenler de dalga geçiyor bana kalırsa yoksa bizim adminlerimiz de açardı

18. hala degişmiyor gemi ne yapacaz mağduruz

19. Hesap kaldı unityde ,mindifire kestik o kadar toplayamadik bile çöpleri ,kaç gündür de giremiyorum ,bu mağduriyet neden oluyor ki ,eğlence için girip oynuyoruz ,boyle olmamalı ,biri ilgilenmeli,oyun oynamayalimmi yani bu boyle olmaz

20. Musti_Suwi

Musti_Suwi User

ben çıktım darkorbitin discordundaki aktif adminlere yazdım HU KİTTİ admin baktı sağolsun şu an girdim oynuyorum