Öneri 1 ₺ Gurup Desteği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZAHİЯ tarafından 4 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

GURUP DESTEĞİ KALDIRILMALI

1. GURUP DESTEĞİ KALDIRILMALI

25,0%
  2. BÖYLE İYİ

75,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Bildiğiniz üzere gurup desteği diye bir şey var 1 tl alıyorsunuz kaç gemi varsa guruptan ona göre %5 lik destekler veriyor 4 gemi varsa vuruş desteğiniz %40 oluyor bunun kaldırılmasını öneriyorum 1 tl adamlar alıyorlar yan gemilerine 40 50 günlük destek yan gemilerini haritaların kör noktalarına yerleştirip savaşıyorlar nerde adalet parası olmayanda patlayıp duruyor bunun kaldırılmasını öneriyorum diyemezsiniz 1 tl neki aldınız diyelim bilgisayarı kötü olanlar ne yapıcak isterse %150 kalkan desteğiniz olsun gene patlarsınız eski düzende gemiler üst üste gelince destek veriyordu şuanda gurupta olunca kaldırılmalı eski düzene dönülmeli.

2. 7bin uriye bo2 aldığında da aynısı oluyor, haritada destek olayı harika

3. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

kardeşim 7 bin uriye alıyorsunda bir arkadaşınla guruba girince vermiyor %5 lik desteği mecburen 1 tl verip 10 saatlik alman lazım yoksa %20 destek veriyor 7 bin urilik olanlar 1 tl olanlar farklı destekler ben o 1 tl olan destekler kaldırılsın diyorum

4. hayır, bo2 alırsan gruba girersin, senin bahsettiğin b01 vermeyen

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Öncelikle forum kuralları gereği konu başlıkları tamamen büyük harflerle oluşamaz. Başlığınızı düzeltin yapamazsanız yardım isteyiniz.

Önce parayı bahane etmişsiniz sonra destek olsa bile bilgisayar kötüyse ne olacak demişsiniz.:) Bu konuyu güncelleme ve fikir havuzuna taşıyorum. Eğer diğer oyuncuların desteğini alırsanız ilgili yere iletiriz.

İyi forumlar.

6. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Bakınız modum ben tek savaşan biriyim parası umrumda bile olmaz 30 tl bir şey değil alırım 30 günlük ama oyuncuların tek yeme sebebleri bu . Bilgisayar kötüyse demişim oyuncular yan gemilerinede destek çekip haritaya sokuyorlar bu sefer bilgisayarı kötü olan oyuncu 4 gemi açarsa oynayabilirmi.

Son düzenlenen: 4 Ağustos 2018
  7. Bo2 destekleri de aynı şekilde verdiği için pek mantıklı bir istek değil. Onların da kaldırılması gerekir bu kez. Şu da var ki oyunda grup olarak takılmanın da bir avantajı olmalı.

8. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

hocam benmi yanlış biliyorum yoksa b02 guruptaki arkadaşa yansıyormu haritanın neresinde olursa olsun bildiğim kadarıyla b02 gemiler üst üste binince yansıyor gurup desteği öyle değil oyuncu haritanın neresinde olursa yansıyor

9. Artık BO2'ler haritanın her yerinde gruptaki kişilere yansıyor. Esasında grup desteği dediğiniz şey BO2'ler oluyor. Yani para ile satılan hali.

10. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Bilmiyorum bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ben sadece 1 tl olan desteklerin oyunculara yansıdığını sanıyordum meğersem uridyumla satılan desteklerde yansıyormuş

Modum konuyu kilitleyebilirsiniz gerekli cevapları aldım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2018
    ARDAUBERARDA bunu beğendi.
  11. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.