Destek 1 HP VP01 için Delta yapılır mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve eray tarafından 20 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. eray

eray User

Sorum başlıkta da belirttiğim gibi, 20. seviyeyim,cerrah pusat kısacası bu yeni çıkan gemiler dışındaki gemiler mevcut. Prometheus 10 tane var, Lf4 full, 300k uridiumum var ve zeusum yok. Genelde cerrahla kasılıp spearheadla kutu topluyorum. Bonus ödül olarak bu modül geldi. Oyuna 2-3 hafta önce dönüş yaptığım için bilmiyorum bu modüller sık sık çıkıyor mu sonradan alma imkanım olur mu? Olmasa bile alınmalı mı?

HP-VP01DP+%15 DP
    • Vengeance
    • V-Lightning
    • V-Adept
    • V-Avenger
    • V-Corsair
    • V-Revenge
    • Pusat

2. galiba pek sık cıkmıyor dostum ki o modul baya iyi bence yap pusata can sarı vegaya can

3. uninstable

uninstable User

Banada çıktı aldım ve çok iyi oldu hatta şuanda epsilona DMG grubundan çıktı onuda alacağım.
    DMG-VP01
    Hasar+%10 Hasar
    • Vengeance
    • V-Lightning
    • V-Adept
    • V-Avenger
    • V-Corsair
    • V-Revenge
    • Pusat

4. eray

eray User

Bana da mantıklı geldi, özellikle kaçabilmek bakımından. Cerrah 552 çarkla 579 oluyor. Pusat 588 çarkla 612 oluyor. Lazer sayısı da eşit. Ama işte cerrahın tp şp hasar artısı da var. O bakımdan arada kaldım. Üstelik her ne kadar dp si artsa da cerrah kadar olmuyordur.

Kontrol ettim şu an destek vs olmadan 330k dp si var. Cerrahınsa 487.200. (kalple)
    Modülle 380k oluyor sanırım arada 100k lık bir fark mevcut.

Son düzenlenen: 20 Kasım 2019
  5. Bu modüller 1*2 ayda bir geliyor, vega veya pusat oynamıyorsan alma derim, durumunu toparlayınca daha sonra alırsın.Çok nadir çıkmıyor yani, bana iki aç içinde ikisinden'de iki kere çıktı

6. eray

eray User

Anladım, kasılmak için cerrah kutu için spearhead kullanıyorum, spearheadin yeteneklerinden ötürü onu değiştirmem,cerrah da artılarından ötürü önde :)
    Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim,konu kilitlenebilir.

7. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Çözüme kavuştuğunuzu görmek güzel
    Cevap veren arkadaşlarıma teşekkürler; İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.