Duyuru 1 Milyon Uridiumla %50 Gemi Fullemek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve iEmre tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iEmre

iEmre User

Merhaba arkadaşlar Konu Başlığındanda anladığınız gibi 1 milyon uridyum ile geminizi neredeyse yarı yarıya fulleyebilirsiniz. Şimdi Bunun Yollarını Size Anlatıyorum 1 Milyon Uridyum'unuz olduğunu düşünerek ;

ÖNCELİK KUTU ALMAK
    1 milyon uridyum ile üzerimize alabildiğimiz kadar yesil kutu anahtarı alıyoruz fakat bunu normal bir günde almamız gerekiyor. LF4 Günleri Apis Zeus Günleri vs. Günler İçin Cıkartma Oranları Aynı Olmaya bilir.

Sonra Herkesin En Çok Hangi Haritada Çıkar Sorusuna Geliyoruz Tabiki 4-1

HARİTA VE KUTU TOPLAMA TAKTİĞİ

Sırasıyla Kutular Ortalama Buralarda Çıkmaktadır..

Çok Önemli Bir Not Mutlaka Ama Mutlaka 1. no lu kutunun oradan baslayarak toplamalısınız ancak bu şekilde ödülleri alabilirsiniz (lf4 tasarım vs.) tam ters istikametinde döner yani 23 -22 kutu olarak tersden 1 e doğru açarsanız haritadaki başka birine ödül çıkma olasılığını yükseltirsiniz.

12-13-14 ve 23 24 numaralı kutularda apis ve zeus parçaları cok sık çıkar.

SONUÇ OLARAK BU ŞEKİLDE HARCADIĞINIZ 1 MİLYON URİDYUMDAN 0 BİR GEMİNİZE
    ÇIKACAK OLAN ORTALAMA ÖDÜLLER

12-15 ARASI LF4
    2-3 TASARIM
    10 LF3
    10 KALKAN

10 -15 ARASI APİS

UNUTMAYIN YUKARIDA YAZDIĞIM TÜM ÖDÜLLER 0'DAN BİR GEMİ İÇİN GEÇERLİDİR
    TABİKİ BURADA EN ÖNEMLİ ETKEN GEMİNİN LVL İ VE AÇTIĞI
    KUTU SAYISIDIR .
    15 LF4 Ü OLUP DA BU TAKTİKLE 15 TANE DAHA CIKARAYIM DİYEN ARKADASLAR
    ÖDÜLLERİ BU ŞEKİLDE YİNE ALABİLİRLER FAKAT

ÖDÜL SAYILARI MUTLAKA AZALACAKTIR.

TOPLAM OLARAK 8 GEMİYİ BU ŞEKİLDE 15-16 LF4 APİS VE ZEUS'U İLE KURMUŞ
    VE ARKADAŞLARIMA SÜREKLİ KUTU AÇAN BİRİYİM
    ÇOK ÖDÜL CIKARDIĞIM İÇİN HERKES BANA KUTU AÇARMISIN DİYORDU
    BU KONUDAN SONRA RİCA EDİYORUM KENDİ KUTUNUZU KENDİNİZ AÇIN
    BENİDE OYUNDAN BEZDİRMEYİN :)))

TÜRKİYE 6 SERVERİ HACI KLANI BAŞKANI HOCΛ•√ѕ•HΛCI'DAN
    SAYGILARLA...
    İYİ FORUMLAR İYİ OYUNLAR....

Son düzenlenen: 12 Aralık 2014
    .-ProzeN-. ve TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  2. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Forumda büyük harf kullanmak bağırmak manasına geldiği için yasaktır.

Keyifli Forumlar

3. adam filozof heralde nasıl bi oyun takibi bu:eek: bi denicem bakim merak ettim şimdi..

4. kusura bakmayın alt alta yazıyom ama 20 kutu açtım arkadaşın dediği gibi ''14'' nolu yerde 1 lf4 cıkarttım:D

5. bence güzel çalışma olmuş kardeş eline saglık en azından kutu etrafında 2 tur dön ema at al sana lf4 diyen cahillerden cok cok iyi bi çalışma ve cok mantıklı eline saglık...

6. iEmre

iEmre User

Arkadaşlar yaklaşık olarak 3 yıldır darkorbit oynuyorum ve dediğim gibi bir çok gemiyi adam olacak hale getirdim bu taktikle %99 başarı oran vardır arkadaşlarımın banada kutu aç sen şanslısın demesinden bıktıgımdan bu konuyu açtım şans değil tamamen bir taktik buyrun yapın sizde faydalanın :)

7. iEmre

iEmre User

Sadece Okunmasını daha kolay bir hale getirmek için kullandım modum yanlış anlaşılma olmasın :)

8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Güzel bir çalışma gibi gözüksede bu tür durumlar şans eseri ortaya çıkmış ve bizlerinde taktik bulduğunu sanması sonucudur.Kutu sistemi bu şekilde çalışmamaktadır.Bunun garantisi yoktur.

İyi forumlar

9. iEmre

iEmre User

İnsan yapımı hiç bir şeyde şans söz konusu değildir modum şunu unutmayınki darkorbit kutuların içindeki ödülleri bir sistemle koyuyor örneğin;
    x kadar kutu açtığında c kutusu cıkıyor ve onda tasarım lf4 yada başka iyi bir ödül oluyor bu orantıyla alakalı benim yazdığım bu olayda 1 milyon uridyumla yapıldığında yani 500 veya 1000 anahtarla yapıldığnda verdiği kesin bir sonuçtur şu an kullandığım gemi yine bu taktikle 13 lf4 lü apis kurulu zeus 20 parçalı bir gemi diğer bir gemimiz daha mevcut ondada yine 200 kutuda 5 lf4 3 tasarım apis mevcut ve ben yıllardır bu şekilde arkadaşlarıma yardım ediyor kutu açıyorum :) şans olaynı biraz aştık artık

10. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Benim dediğim bu kutu sistemine gelip bir darkorbit yetkilisi onay vermediği sürece burda şans dışında bir konudan bahsedemezsiniz.Bu forumda bug veya hile açığı paylaşımına girer ve ceza alırsınız.

İyi forumlar

11. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Güzel çalışma çok emek harcamışsın. Kutu açacağım zaman bunu deneyeceğim.

12. bunun neyi bug modum hayırdır adam güzel bi fikrni paylaşmıs cekemiyomusnuz:)

13. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

İlk olarak üslubunuza dikkat edin tekrarında uyarmayacağım.

Yazdığımı tekrar okuyunuz anlamadığınızı umut ediyorum.

İyi forumlar

14. karanlık modum siz daha öncede uslub olarak baya bi agır konusumustunuz yanılmıyosam katlayıcı avantaj paketini zorla aldırmıyoruz demiştiniz uslubumda bişey yok bence surda eglenip vakit geciriyoruz bu arada sizde uslubunuza dikkat edin tehditvari konusmayın sonucta bu forum kimsenin malı degil iyi günler...

15. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Siz bana çekemiyormusunuz diyorsunuz benim kimi uyarıp uyarmayacağım bir yanlış gördüysem bildirip bildirmeyeceğim size kalmamış.

Ayrıca başka hangi konunuz var ise ismini ve sayfasını verin inceleyelim ben hesabını veremeyeceğim hiçbirşey yapmadım yapmamda.

İyi forumlar

16. iEmre

iEmre User

Simdi ben bugmu yazmışım yani utanmayın bide banlayın ?

MìЯÀ£À¥ bunu beğendi.
  17. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bakın bug yazdığınızı dile getirmedim.Ancak bu şekilde oluyor diye garanti veremeyeceğimizi dile getirdim.

Eğerki siz bu garanti var diyorsanız bir açık tespit etmişsiniz anlamına gelir ve bunu supporta bildirmeniz yerine foruma yazmışsınız buda yasaktır demek istiyorum bu şekilde anlatabildiğimi umuyorum.

Eğerki ceza verilmesi gereken bir durum olsaydı gerekli işlemi uygulardım.Ben size yazılı olarak açıkladım.

İyi forumlar

18. webce

webce User

yav 2000 in uzerınde kutu actım birkere tasarım cıkmadı bu ne işdir ya :)

19. vaayy bee hll olsun başkanım bunları bana anlatmadında forumda paylaşıyon he hll olsun valla:((

iEmre bunu beğendi.
  20. iEmre

iEmre User

Bu Sistem Açığı değil oluşturulan sistemin kendisidir %99 ihtimalle komple sistemi değiştirtebiliriz diyorsanız tabiki buyrun iletin değiştirsinler iyi görevler iyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.