1 soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kral-87 tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kral-87

Kral-87 User

aklıma takıldı daha öncedende böle oluyordu neden x-6 da gezerken biri cubi keserken yanındaki protegetleri öldürüyorum adam direk bana dalıyor görevim var :S
    çoğu adam böyle saldırıyor direk :mad:

2. Şimdi şöyleki adam tek başına cubi kesebildiği için cubiyi kesiyordur sonra sen gelip cubiye veya protegite sıkmaya basladığında cubi kesildiği zaman uri bolunecek az vursan bile 2 kişi kestimi cubiyi yine az vuranada iyi uri geliyor adamda urisine tp sine mani olmaman için seni kesmeyi veya kovalamayı tercih ediyor. :)

.YAMAN_14.[EFN] bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

Tek olarak cubikon imha ediyorlarsa genelde elit'te harcalar ve bundan dolayı sizi ortak olacaksınız diye saldırıyor olabilirler.

İyi forumlar.

.YAMAN_14.[EFN] bunu beğendi.
  4. Kral-87

Kral-87 User

hmm tamam anladım

5. Zaten Tek Başına Cubi Kesebiliyorsa Eğer Full Elit'tir. Ve Adamda Senin Progite Daldığın için Uri Sanada Gelecektir . Adamda Bunu Bildiği İçin Doğal Olarak Sana Saldırmayı Tercih Ediyordur . :)

İyi Forumlar.

6. Bazı çarı elit olanlar cubikon kesebilir tek başına. Belkide elit harcıyordur Moderatörümüzün dediği gibi emekleri boşa gitmesin diye sana sıkıyorlardır...

7. Merhaba ,

Konuya yeterince cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.