Geri bildirim 1 TL'Lik kampanya

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -ɔαяκɢυαяɔıαп- tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar. Ben dün 1 tl lik kampanyadan 4 adet almıştım ve paket dahilinde 10 adet (bana 40) tane ema gelmesi gerekiyordu. Ancak gelmedi. Bu durum karşısında supporta mesaj attım ve geri dönüşünde : Yaşattığımız sorundan dolayı özür dileriz, konuyu gerekli yerlere ilettik gibisinden bir mesajla karşılaştım. Ancak emalardan hala ses soluk yok. Bunların telafisi ne zaman olur ? Ve sizin yapabileceğiniz bir şey var mıdır modum ?
    Teşekkürler.

Edit : Teknik duyurular kısmındaki yazıyı şimdi gördüm modum kusura bakmayın. Çok özür diliyorum. 2 nisanda envanterimizde olacağını söylüyorlar. Modum kusura bakmayın boşu boşuna konu açmış oldum.

2. *Cihan*

*Cihan* User

3. Teknik duyurular kısmındaki yazıyı şimdi gördüm modum kusura bakmayın. Çok özür diliyorum. 2 nisanda envanterimizde olacağını söylüyorlar. Modum kusura bakmayın boşu boşuna konu açmış oldum.
    Konu kilitlenebilir.

4. *Cihan*

*Cihan* User

merhaba,

Konu istek üzeri kilitlenmişdir

Iyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.