1 yıl aradan sonra yeniden

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Come-back tarafından 13 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Come-back

Come-back User

Merhabalar arkadaşlar 1 yıl aradan sonra tekrar başladım en son biraktigimda hesabın ful+ful du herşeyiyle şimdi sıfırdan başladım yaklaşık 2 hafta oldu 1 çok yeni şeyler çıkmış şuan gemim ful lf4 8 iris ful havoc güve var 19 ARGE genelde ful pala toplayıp zetaya basıyorum bu yıl süreden sonra bu kadar yeniliğe göre nasıl ilerlemem gerekir gemi seviyesi 16 pet mevcut solace vs var bu haftayla beraber kastigim gg leri zetaya basacagim gelen urileride zetaya basayimmi irislerim 5 seviye yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

Birde oyunda sevkiyat diye bir şey gelmiş bunla ilgili hiç bir bilgim yok

2. hocam eksiğin çok açıkcası ilk önce prometheus lazerlerini yapmanı öneriyorum 1-bl 2-bl 3-bl haritalarında görevleri var 10 tane alabiliyorsun direk ve 35 olana kadar bence onları kasmaya çalış ancak prometheus lazerleri birleşitirirken 75 ganimet anahtarı istiyor ve bunu elde etmek için zeta dönmek gerekiyor hem argeni geliştirebilieceksin bu sayede hemde sandıkları prometheus lazerlerine harcarsın argen çok zayıf argeyide yaratık argesi olacak şekilde dizmeni öneririm daha sonra 4-5 te ve ya kendi x-3 x-4 unde saimon uber mordn vs kovalayacaksın scrap yapcaksın apocalypse sandığı ( mor sandık )gununde bunları açıcaksın zeus ve apisi tüm düşürme ihtimalin var o sayede

ha ama diyorsan ki baska bi yöntem abi zeta dön sandıkların hepsini aç zeus gününde hem droit parçası çıkar hem lf4 vs birikir geliştirilmiş lf4 magma hiperplazmoitte cıkıyor artık sandıklardan onları fullersın gemiyi toplayana kadar prometeusları askıya alırsın argeni yaratık argesi vs yaptıktan ve apis zeus yaptıktan sonra girersin bl haritasına prometeusları fullersın cok farklı secenekler var onunde kendin saçeceksin

ama en önemlisi gelen etkinlikleri takip etmek onları takip edip modül kasacaksın oyundaki en önemli şey neredeyse modüller bigboyu bile vegadan hızlı yapar :D o yüzden o etkinlikleri takip edeceksin önerilerim bunlar

ayrıca muhtemelen kanser olacaksın oyunu oynarken zamana yenik düşmüş bir gemin var şu an malesef belki gunde 20 kere patlıycaksın ki muhtemelen az bile söyledim gelen gecenden tek yiyeceksin şimdiden kolay gelsin baska arkadaslar da önerilerde bulunurlar umarım

WillTreaty bunu beğendi.
  3. Come-back

Come-back User

Teşekkürler aydınlatıcı oldu