10.000 streuneR kesmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GLADYATÖR01 tarafından 26 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce kesebilirmiyim?

1. Evet. kendine güvenirsen yapabilirsin.

oy sayısı 21
    80,8%
  2. Hayır. rüyanda görürsün:D

oy sayısı 5
    19,2%
  1. Merhaba.başlıkta gördüğünüz gibi 10.000 streuneR kesebilirmiyim?
    1)x1 ve credilik roket sıkacam.
    2)kaç haftada biter?
    3)toplam kazanç 150k uri ve 100 m ye yakın credi .cevaplarınızı bekliyorum.iyi forumlar.

2. kesersin ama çok uğraştırır x1 le kaç sıktığını da yazsarsan iyi olur

3. 150bin uri için mi 10bin streuneR kesmekle uğraşacaksın ?

4. DUMAN.

DUMAN. User

günde 1k dan fazla kesersin

harami52 bunu beğendi.
  5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Herhangi bir zaman dilimi belirlemediğiniz için kesebilirsiniz tabi ama bir haftamı sürer iki hafta mı bilemeyiz. Sizin seriliğinize kalmış.

Örneğin bir günde 500 tane kesiyorsunuz diyelim o zaman 20 günde biter.. Bu şekilde tahmin etmesi zor olmaz. Yani size kalmış bir durum.

İyi forumlar.

6. 1.arkadaşımın dediği soru için cevabı:8-10k arası venomla kesecem avcı konfi ile
    2.moderatörümün dediği soru için cevabı:haftada 3 yada 4 kez (gunde 3 saat )ne yapacam

7. 3 saatte bin tane kestiğinizi varsayarsak 10 günde kesersiniz.

8. peki prometheuslarım var 7 tane droidlerdemi daha çok hasar verir yoksa gemidemi(17lf4 var kararsız yok)

9. Droidlere takarsanız daha çok hasar verir

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. uzayl80

uzayl80 User

tane başı 15 uri veriyor hesapla işte 150 bin falan ypar al görevi başla kesmeye haftayı boşver 2 hafta diycem bitirebilcenmi tabii oyun saati ve elindeki ekipmanların güç durumuna baglı takıl iştek afana göre yeni harita :)

11. 10.000 düşman kesme görevi yapılabildiğine göre streuner hayli hayli yapılır.

12. Renegade64

Renegade64 User

yapılır yapılmasına ama ne gerek var diyesim geliyor harcadığın vakite yazık olur bence :)

KOMA..SE..BIRA bunu beğendi.
  13. Ya talon desek botlar bırakmiyor cubi desen 9yada 10 kişi var.en mantıklısı streuneR seri kesebiliyom.prometheusları droidlere koycam görücez.

14. Streuner+kutu yaparsan sıkılmazsın. ben öyle yapıyordum. arada spearhead ile kutu topluyordum