10 günde goliath sahibi olmak için.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mstf4114 tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Konuyu yararlı buldunuzmu?

1. Evet

60,0%
  2. Hayır

40,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mstf4114

mstf4114 User

Evet arkadaşlar size 10 günde nasıl bir goliath sahibi olacağınızı anlatıcam.Oyuna ilk kayıt olduğumuzda ilk görevleri yapıyoruz.Skylab da prometium rafinerisi-endruim rafinesi-terbium rafinerisi-depo mödülü bunların hepsini 1.seviye yapıyoruz sonra skylabı bırakıyoruz kendi haline :) 285.000 creditse ulaştığımız zaman bigboy alıyoruz
    geminin eksik lazerlerinin yerine mp1 alıyoruz.Bigboyla sürekli görev yapıyoruz.Haa bu arada kazandığınız uridium u sakın harcamayın bigboyla 5. seviyeye ulaştığımızda skylab taki prometid rafinerisi ve duranium rafinerisini 1. seviye yapıyoruz prometium endruim terbium rafinerileri ve depo modülünü 2. seviye yapıyoruz ve sevkiyat modülünden gemimize yollaya bildiğimiz kadar (geminin deposu ne kadar alıyorsa) terbium yolluyoruz.Sonra tekrar görev yapmaya devam ediyoruz.Biliyorum sürekli görev yapın diyorum ama oyunun felsefesi bu görev yaparak daha iyi gelir elde edebiliriz.Neyse para biriktirerek,hammaddeleri satarak yapabildiğimiz kadar para yapıyoruz.

Vengeance almak isteyenler Adım-1
    Goliath almak isteyenler Adım-2

Adım-1:Vengeance için 2 m yeter hafta içi sabah saat 4-9 arası vega ya 2 m i basıyoruz ve gemiyi yüksek ihtimal alıyoruz.

Adım-2:Goliath için yaklaşık 4 m yeter hafta içi sabah saat 4-9 arası goliye basıyoruz 4 m i ve gemiyi yüksek ihtimal alıyoruz.

^^+NOT^^+:Gemi tasarımlarını almak için gemiye basarken tasarımlarada
    10.000-50.000 arası bassanız alırsınız-Goliath ve Vengeance almak için oyun oynama süresi en az 13 saat olmalı-BEN BU TEKNİKLE 10 GÜNDE ÖNCE VEGA SONRA GOLİ ALDIM

2. Merhaba ,

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler. Yeni başlayanların işine yarayabilir.

İyi forumlar.

3. leo daha karlı vuruş artrıo leo 70k ya tr5 te yuzbaşı oldugumdan herhalde

4. Heterodox

Heterodox User

daha lazer ve kalkanları fullemeden goli almak yanlış olur hemen goli almayın sabredin önce leonov alın zaten uzun süre x2 x3 x4 te kasılırsınız ben goliyi 4mye aldım sabah 4-5 gibi

5. arkaş katılıyom leo kulanmayıp goli olan yok ki

6. mstf4114

mstf4114 User

ben 5 yıldır oynuyorum hiç leo ya ihtiyaç duymadım

7. Kral-87

Kral-87 User

ben leo yu diroit kasmak için alıyorum sonra goli alıp kris lerde kaslıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.