Öneri 10 palladyum 1 gg

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve LorenaTR tarafından 7 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

10 pala 1 gg olsunmu

1. Kesinlikle gerekli

88,1%
  2. Yok böyle iyi

11,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. LorenaTR

LorenaTR User

bir goliath'ın deposu 3000 10 pala 1gg olursa depoyu boşalttığımızda 300gg oluyo ama şu an bir goliath deposu pala boşaltıldığında 200gg alıyoz bence gerekli bişey

Forum36 bunu beğendi.
  2. aynen kardeşim haklısın zaten elle topluyoruz ksinlikle iletilmeli

3. gördüğüm en mantıklı fikir

4. 65BJK65

65BJK65 User

aynen 300 gg olsa daha güzel olur sıkıcı olmaz ve daha avantajlı olur 200 dense 300 gg olsun 10 palaya 1 gg

5. JustRuling

JustRuling User

Olsa iyi olurda önce şu 5-1 kapısından ışınlanmayı düzeltsinler

6. Olsa ne güzel olur 15 çok fazla

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ağustos 2018
  7. Cık asagi cek 5 pala 1 gg

8. floppy43

floppy43 User

5 paladium 1 gg olmalı haritalarda adam yok yaratıklar ise bize vuruyor oyundan soğuduk oyunun eski hali ne güzeldi şimdi ise daha berbat oldu eski haline getirilmesi şart

9. keskinniyo

keskinniyo User

Pala toplamak zor bir iş kesinlikle olursa güzel olur

floppy43 bunu beğendi.
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba

Tamamı büyük harfden oluşan mesaj yazmak forum kurallarınca yasaktır. Lütfen tekrar etmeyiniz. Gerekli düzenlemeleri yaptım.

İyi forumlar.

11. Oyunda olması gereken şeylerden

12. 5 palladium 1 gg olsa daha iyi olur bence orda palladium toplayana kadar petin yakıtı bitiyor yakıt alıyon uri dayanmıyor düşman sıkıyor patlıyorsun yaratık geliyor elitini yiyor sen hammadeden sadece 200 300 gg için uğraşırken bir sürü kaybın var git cubide uri kas gg bas daha iyi 5 pal 1 gg olmalı

13. Eyuplu3

Eyuplu3 User

1 gg =100 uri
    15 pala=100 uri
    3000 pala= 20 000 uri

Senin dediğin gibi olsa 30 000uri
    30 000uri=27₺
    MegaHappyHour da 90 000 eder.

Yani tek seferde 9₺ eşdeğerindeki gg yi yapacaksın.

Bu sefer para veren adam da pala toplayacak. Bu durum şirketin gelirini azaltır. Şirket ise gelir elde etmek ister doğal olarak.

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  14. Lalie

Lalie User

para atıpta gg basan mı var herkes botta kutu kasıyor :eek:

15. Genelleme yapmazsanız sevinirim, birçok oyuncu gibi ben de kutu toplarken 3.taraf yazılım kullanmıyorum. :)

Eyuplu3 bunu beğendi.
  16. Eyuplu3

Eyuplu3 User

Ben gg basacaksam para basıyorum veyahut kutulardan çıkanları biriktirip basıyorum(çok bir şey değil 3-5 tane geliyor lakin zamanla çoğalıyor)

Hile yapanlara da hakkımı helal etmiyorum. Oyunu batıranlar onlar. Eskiden ne güzel kalabalık bir aileydik. Sonra botlar çıktı. Oyuncuların büyük bir kısmı oyunu bıraktı. Haritalarda gezemez olduk. Haritalar o kadar kalabalıktı ki oyun donuyordu hiçbir şey yapamıyordun. Ondan sonra oyunu bıraktım şimdi yeniden başladım.

Bu oyunu oynayan öyle insanlar vardı ki elle tek tek emek sarfederek x-1 de streuner kesip goli parası yığıyordu. Yazık oldu o güzel insanlara.

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  17. Çok iyi olur. Güncel.

18. Quenn

Quenn User

bence olmamalı bizden çok dediğin gibi illegal yoldan kasılan kişilere yarar bu bence şuanda gayet iyi bir oranda başta ilk toplamya başladığımda banada çok gibi geldi ama program kullanıpta toplayanları görünce ( :mad: ) makul geldi birde onların aynı palaya sürekli gitmelerine kahkahayla gülen birtek ben miyim :D:D:p

19. iyi valla illegal kasmasın bizimde belamız resmen bunuda yapsınlar illegalide banlasınlar bu kadar basit!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Mart 2020

Sayfayı Paylaş