10 Proyu 20 yapma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Witcher35 tarafından 24 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Witcher35

Witcher35 User

Arkadaşlar merhaba. Oyuna uzun süre sonra 0 dan başlıyorum. Youtubeda bir video geçiyor 6-8 levelde gelen 2 kat görev ekstrası varmış. Hızlıca kasıp 10 pro görevini yapıp 20 tane alabiliyormuşuz. Bunu yaparsak ban yer miyiz ?

2. BlueSparkk

BlueSparkk User

8 lvlden sonra onu kullanamıyorsun. 17 lvl den önce ise bl haritasına giremiyorsun :))

3. videoyu çeken kanal bu kanalmı ?
    [İçerik tarafımızca kaldırılmıştır.]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Aralık 2019
  4. Bana normal geldi ama bir mod gelip açıklama yapsa daha iyi olur.

5. Witcher35

Witcher35 User

E
    vet bu kanal.
    Evet bende bekliyorum hala bir cevap modlardan.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Aralık 2019
  6. FANTOMARI

FANTOMARI User

görev katlayıcısını alınca klanca hades yapıp 17 lvl oluyor daha sora gidip görevleride klanca yapıyor böylece 20 lazeri oluyor

7. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Eğer hızlıca kasıp 17 level olursanız görev iki kat desteği sayesinde prometheus lazerinide ikişer tane almanızda bir sıkıntı olmaz.

İyi forumlar.

8. görev katlayıcısı ilk defa duyuyorum sadece düşük lwl de mi var bu

9. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Yeni başlayan oyunculara 7. ve 8. seviyelerde sunuluyorlar ve oyun içinde hızlı level atlamayı sağlıyorlar.

İyi forumlar

10. konuyu açar mısınız? 8 leve kadar kullanılıyorsa hızlıca 17 levele kassak nasıl olacak?

11. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Şöyle anlatayım size ; 7 ve 8 levelde aktif oluyor size paket o leveller dışında verilmiyor. 8 levelde alıp 17 levele kasarsanız prometheus lazeri veren görevler açılıyor ve bu şekilde hızlıca görevleri tamamlayıp ikişer ikişer alabiliyorsunuz.

İyi forumlar.

ıᴙᴙєsısᴛıʙlε bunu beğendi.
  12. MrWho

MrWho User

Kaldırılmalı.. Özellikle 10. Pro dan 20. Proya kadar zaten insanlar sıkıntı yaşıyor 20 pro olduktan sonra rahat oynandığı için 20 den 40 a fazla zor olmuyor böylelikle yeni başlayan insanlar çok ama çok aşırı bi avantaj ediyor ha etmeli mi derseniz evet etmeli ama pro lazer ile değil pro lazer kırmızı çizgimizdir :) neyse aslında yazarken de benim aklıma geldi erken gelişmek yeni başlayanlar için önemli bu biraz orantısız ama olsun hadi yöneticilerden böyle bi kıyak :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  13. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Aslında çok önceden beri var olan bir özellik ama bir arkadaşımız düşünmüş yeni oyuncularada uygulamak düşer^^

İyi forumlar.

14. youtube neden kaldırıldı içerik ?

15. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Yorumlarda veya kanalın başka bir videosunda siz oyuncuları bota teşvik edecek linkler ya da sahte bir oyun giriş linki ile bilgisayarınıza zarar vermek isteyecek insanların olabileceğinden şüphelendik bu nedenle video linkinin kaldırılması uygun görülmüştür.

İyi forumlar.

16. tekrar incelermisiniz kanald zararlı içrik gormedimde ben

17. Belki vardır siz fark edememişsinizdir. Zaten videoya da gerek yok. Konuyu okuyan herkes nasıl yapılacağını anlamıştır.

18. Sa.knk

Sa.knk User

şimdi sıfır bir hesap açıp 8levele kadar kasıp sonra npc keserek 17level olsam 20pro lazerimi olcak bu paketin geldiğini nasıl anlayacağız

19. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Oyun içerisinde pop-up şeklinde çıkan fırsatlar penceresinde size sunulmaktadır.

İyi forumlar.

20. bkz anlamamışlar :D