Geri bildirim 10. Yıl Yıldönümü Etkinliği (Geri Bildirim)

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve 0BLIVI0N tarafından 30 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. #tOrk#

#tOrk# User

çok saçma.. Demaner 2 günmüş.. o zaman neden etkinlik görevleri hala aktif?

2. bir de güya ödül vermişler ahahha

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2016
  3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu konuda henüz bilgimiz yok gerekli düzenlemeler yapılarak sizlere burada duyurusu yapılacaktır.

Takipte kalınız.

İyi forumlar.
    Merhaba,

Eleştirilerinizi yaparken lütfen uslubu koruyarak düşüncelerinizi belirtiniz.

İyi forumlar.

4. Etkinliğin olumlu yönleri;

(+) Kutular
    (+) Skoll Kapısı
    (+) Goliath X
    (+) Buz Roketleri
    (+) Takvim
    (+) Bonus ödüller
    (+) Ice meteroid

Etkinliğin olumsuz yönleri;

(-) Demaner etkinliği çok saçmaydı 2 gün sürdü ve çöpler herkese görünüyordu.
    (-) Santa yaratığı düzgün çıkmadı
    (-) Kış etkinliği görevleri berbattı
    (-) Ice meteroid kesmek çok zor klanlar el koyuyor
    (-) Güzel ödüllü bir yaratık çıkmadı
    (-) Frostbite Aegisin görüntüsünün bozulması.

JUPlTER bunu beğendi.
  5. Etkinliğin olumlu yönleri;

(+) Kutular
    (+) Skoll Kapısı
    (+) Goliath X
    (+) Buz Roketleri
    (+) Takvim
    (+) Bonus ödüller
    (+) Ice meteroid

Etkinliğin olumsuz yönleri;

(-) Demaner etkinliği çok saçmaydı 2 gün sürdü ve çöpler herkese görünüyordu.
    (-) Santa yaratığı düzgün çıkmadı
    (-) Kış etkinliği görevleri berbattı
    (-) Ice meteroid kesmek çok zor klanlar el koyuyor
    (-) Güzel ödüllü bir yaratık çıkmadı
    (-) Frostbite Aegisin görüntüsünün bozulması.

6. ÇORBACI

ÇORBACI User

Etkinlikteki görevleri zevk alarak yapmalıyız ama siz öyle bir görev koyuyorsunuzki insan sinirden oyunu kapayıp çıkıyor Allahınızı severseniz nedir şu lordakiaya 60.000 hasar ver ama patlatma tarzı görevler görev yapacaz diye phoniz alıp 1-2 lazerli konfi yapıyoruz 1 saat uğraşıyoz tam görev bitmesine az kala geliyo biri senin canını yarıladığın lordakiaya bi sıkıyor patlatıyor görevde iptal oluyor çokmu düşünüyorsunuz oyundan soğutmak için bu tarz görevler koymayı.

golazeni bunu beğendi.
  7. Damaner ne oldu,ne zaman geri gelicek.

8. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Ne zaman geleceği hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

9. BORG_UNION

BORG_UNION User

Merhaba,

Demaner 19-20 Aralık tarihleri arasında geldi.

Tarihte bilgilendirme hatası yapılı ve bir takım beklenmedik sorunlar oluştuğu için devam ettirilmedi.

Madem 1 gün neden 1 aydır etkinlik görevi olarak gösteriliyor?

10. Aslında görevin adı ile bilinçaltı mesaj verilmiş "Bir Yalan Ayini" ;):)

Son düzenlenen: 30 Aralık 2016
  11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Etkinlik tarihinde ve demanerde duyurudan farklı sorun oluştu.

Görevde gösterilmesi hatasınıda ilettik.

İleride nasıl bir telafi ve düzenleme gelecek hep birlikte göreceğiz.

Keyifli forumlar.

12. Master0735

Master0735 User

demaner tekrar gelsin bu nasıl saçmalık görevleri yaptığımıza değmiyor böyle etkinlik olmasın oyunu bozmanın anlamı yok

13. Merhaba ,

Belli aralıklarla etkinlikler tekrarlanıyor fakat ne zaman tekrarlanır ya da tekrarlanır mı bilemiyoruz.

İyi forumlar.

14. Master0735

Master0735 User

öyle değil kıyamet mod telafi amaçlı tekrar gelsin demek istedim

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Demaner hakkında tüm şikayetlerinizi ve telafi isteklerinizi zaten ilettik.

Bu konuda geri düzenleme yapılacağını düşünüyorum.

İyi forumlar.

16. GTR-01

GTR-01 User

2007-8 yılından beridir bu oyundayım.Darkorbit'i hep severek oynadım ve oynamayada devam ediyorum.Öyle zannediyorum bu oynadığım süre zarfı, bunu acık ve net bir şekilde sizler tarafındanda benim için ne kadar keyif verici oldugu anlaşılıyordur.Oyuna bir ara 2 3 sene ara vermeme rağmen sık sık olmasada ara ara etkinlikleri ve görevleri inceleme fırsatı yakalamısımdır. Lakin geçen senelerle birlikte görev ödüllerinin ve etkinliklerin, oyuncuların, oyun parası(Uridium,Credist) karı düşmektedir. Örnek vericek olursak Etkinlik görevleri evvelki seneler 30,40,50k uri verirken, şuankilerin hepsini toplasak, ozaman yalnızca bir görev yapıpta aldığımız ödülü alamıyoruz.
    DO takımı ve yönetim üyelerinin, bu konudaki tutumun, oyuncuların lehine olarak, tabiri caizse elini bol tutması neşemize neşe katacaktır. İlginize teşekkür ediyorum.

17. ÇORBACI

ÇORBACI User

Önce beklentileri yükseğe çıkartan 10. yıl etkinliği görev ve eventleri paylaşıldı sonra gördükkü paylaşılan event ve görevlerin çoğu çıkmadı mesela demaner ilk önce 10-15 gün haritalarda kalacak kim daha çok sıkarsa sandıkları sadece o alabilecek dendi ama yine sandıkları hırsızlar çaldı ve sadece 2 günde demaner yok oldu gitti lf4 ödülü veren bir görev vereceklerdi oda çıkmadı diğer görevleri yapmaya bile tenezül etmedim çünkü o görevi yapmaya uğraşacağım zamanda kristallon kessem görev hediyelerinin 10 katı ödül alıyorum zaten ne diye taş toplamayla streuner kesmeyle uğraşiyimki.

●W●O●L●F● ve ABREK bunu beğendi.
  18. Çoğu kişinin belirttiği gibi etkinlik görevleri ve demaner etkinliğin hayal kırıklığı oldu.

YenilMezleR- bunu beğendi.
  19. 10.yıla yakışır etkinlikler olmadı.

20. Oh ne güzel tortuya işlemesin sinek jam-x atınca hık mık. O zaman nıye verıldı bu jamx bu gemıye ne yazıyor yetenekleti iptal eder. ?????????????

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.