Bug / Oyun hatasi -100 milyon Şeref

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 15 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bunu daha önce de açmıştım fakat derdimi anlatamıyorum kimseye. Sorunum şu dost gemi kestiğimde -100 milyon şeref yiyorum ve oyuna girmesem ya da kimseyi uzun zaman kesmesem bile hala -100 milyon şeref alıyorum dost gemi kesince yani rakam gün geçtikçe azalmıyor. Support ekibindeki engin bilgili arkadaş bekleyin geçere getirip kapattı attığım tüm ticketları. En son gönderdiğim mail 3 şubatta idi bu tarihten beri birini kesmedim oyunda ve şuan 15 şubat yanlışlıkla birisi bana yazdı ve ben yine -100 milyon şeref yedim.

Admin arkadaşlara sesleniyorum şu sorunumu çözün lütfen ekipteki arkadaşlarınız sorunu anlamıyor ya da anlamak istemiyor ama siz yardım edin bari.

newcode bunu beğendi.
  2. newcode

newcode User

forumdaki modlar supporttakilere göre einstein supporttakilerin anlama konusunda büyük sıkıntıları var sorununu çözmüyorlar geçiştiyorlar örnek vereyim
    ben 1 hafta önce girebildiğim hesabıma 2 gündür giremiyorum arkadaşın hesaptan benim hesabın profil linkine baktım bu profil artık görüntülenemez yazıyor hesapta 1 yıldır ne bot kullandım ne pushing yaptım ama giremiyorum hesaba supporta ticket attım nedeni nedir diye türkçe olarak yazdım herşeyi
    verdikleri cevap şu
    Mesajın için teşekkür ederiz. Üzgünüz ancak sana bu konuda yardımcı olamayacağız, çünkü burda sadece türkçe support veriyoruz.
    Lütfen aşağdan kendi ülkenin supportunu seç ve isteğini oraya ilet

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Dediklerinizden analadığım kadarı ile teknik bir sorun mevcut. Support ekibine tekrar yazın, inecelemelri yapsınlar ve onlarda görecektir ki, bir sorun mevcut. Bu durumu merkez ekibe rapor edeceklerdir.

İyi forumlar.

Merhaba,

Eğer Global ve Türkiye sunucularında oynuyorsanız türkçe destek veren support ekibi size yardımcı olabilir. Diğer sunucuları için (örneğin: İngiltere, İspanya, Meksika, Brazilya vb.) türkçe destek veren support ekibi size yardımcı olamaz, bunun için yetkileri mevcut değildir.

İyi forumlar.

4. newcode

newcode User

global avrupa da oynuyorum hangi supporta ticket atmam lazım

5. Sonunda teknik bir sorun olduğunu anlayan çıktı yahu. Yazdığımda da inceledik kimseyi kesmeyin bekleyin deyip konuyu kapattılar ben de biraz daha zaman geçsin bakalım düzelecek mi diye bekledim lakin sonuç aynı. Supporta tekrar yazdım zaten ama onlardan artık olumlu ve çözmeye odaklı bir şey beklemiyorum. Konu açık kalsın eğer yine aynı şeyi yaparlarsa bir adminin konuya el atmasını rica edeceğim.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Global sunucuya birleşen lokal sunucu da mı oynuyorsunuz?

Support ekibi gerekli incelemeleri yaptıktan sonra geri dönüş yapacaktır.

Iyi forumlar.

7. newcode

newcode User

yok global avrupa 6 da oynuyordum italya ve asia1 serverleriyle birleşti

ya sorun supportta bu onların verdiği ilk alakasız cevap değilki ben alıştım artık

ama artık son 2 haftadır supporttan gelen her cevabın arkasından supportta ilgili bi anket geliyor supporttan ne kadar memnunsunuz supportu neden arkadaşlarınıza önermessiniz falan diye sorular var ankette :D artık birileri anlamış sanırım supportun ne kadar işlevsiz olduğunu komik birşey daha var bu anket gelmeden önce support 2 gün dolmadan asla cevap vermezdi ama şimdi atılan ticketlere aynı gün geri dönüş alıyoruz :D artık üstleri adamlara fırça falanmı çekiyor yada support ekibimi değişti bilmiyorum ama bana göre hak etmişlerdi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Şubat 2019
  8. Konuyu tekrar canlandırmak istemezdim ama support 5 gündür dönüş yapmadı. Artemis şu duruma bir el atsa Allah rızası için çünkü kimse çözüm odaklı yaklaşmıyor.

Bu durum yüzünden oyun oynayamıyorum birisini kestiğimde hemen eksi şeref oluyor gemi eksi olduğunda da npc çalmaya çalışanlar, kesenler oluyor sürekli. Oyun zehir oldu teknik sorunu çözün artık kime söyleyeyim kim çözecek bunu support dışında.

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Destek ekibimiz yoğunluğa bağlı olarak bazen geç cevap verebilmektedir lütfen sabırlı olunuz. Ayrıca 5 gündür dönüş yapmadı ifadenizden sorunu cumartesi ilettiğinizi anlıyorum, fakat cumartesi ve pazar iş günü sayılmadığından herhangi bir işlem yapılamamış olması doğaldır. İş günü olarak bugün 3. gün içerisinde olmamız da çok bir gecikme yaşanmamış olduğunun göstergesidir. Lütfen cevabın gelmesini bekleyin.

İyi forumlar.

10. 15. de yani cuma günü gönderdim şuan 4. gün içerisindeyim. Bunlarda önemli değil tek istediğim bu sorunun çözülmesi.

11. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Destek birimimiz mutlaka en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecektir. Bu sürecin daha da uzaması durumunda açılan ticket içeriğinde başlık olarak ''ARTEMİS'in dikkatine'' diye ekler ve probleminizi yazarsanız durumu bizzat Artemis. inceleyecektir. Bunu yaparken ise daha önce açtığınız ticket numarasını da eklemeyi unutmayınız.

İyi forumlar.

12. arkadaşlar geçenlerde -100 milyon şeref yedim gemim eksiye düştü düzelttim yaklaşık 10-15 gündür eksi yemiyordum bugün tekrar eksi yedim yanlışlıkla. yine -100m yedim düzelmiyorumu bu

13. Aynı sorunu ben de yaşıyorum 2 aydır neredeyse kimse bir çözüm sunmuyor hatta ciddiye bile alınmıyor konu.

14. Zamanla yediğiniz eksinin düşmesi gerek ama sizde düşmediğinide oyunda problem olabilir. Durumu supportta yazın ve sorun düzelene kadarda kendi şirketinizi kesmemeye çalışın

15. xxkubixx

xxkubixx User

her gün 1 kademe düşüyor.1 ay kadar oyuna hiç girme başka gemiyi oyna.

16. Support şuan bu durum için pek bir şey yapmıyor sadece eksi şeref konusunun linkini atıp geçiyor. Ya da alttaki arkadaş gibi bekleyin düşer diyor.

Ne yazık ki zamanla düşmüyor. Kaç hafta hatta ay oldu neredeyse hala aynı.

17. Biletinize 2 veya 3 gün içerisinde destek ekibi üyesi tarafından yanıt verilir eğer sizde bu konuda biletinize ilk yanıtı almışsanız (otomatik cevap harici) bundan sonraki süre sorunun tespiti ve raporlanmasına bağlıdır. Bundan sonra sorununuzun 2 gün içerisinde kesin olarak çözüleceği garantisi verilmez. Teknik sorunların çözümsüresi normal bilet sürelerinden çok daha uzun olabilir. Eğer attığınız biletten size anket mesajı gelmemişse işleminiz devam ediyordur ve tekrar bilet açmanıza gerek yoktur. (tekrar bilet açmanız sürecin uzamasına neden olur)Sorununuz gördüğüm kadarıyla genel bir hata olabilir bu yüzden bireysel olarak sadece size özel bir çözümü olmayacaktır, bu konuda oyunda bir düzeltme veya güncelleme gerekebilir. Bu yüzden destek ekibinden size cevap gelene kadar beklemek durumundasınız.

.Paradoks. bunu beğendi.
  18. 4 gün önce attığım bilete otomatik cevaptan başka cevap verilmedi. Bugün başka bir ticket attığımda işlemin devam ettiğini söylediler. Bekliyorum.

19. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Lütfen size cevap gelene kadar beklemeye devam ediniz.
    Sorun genel bir sorun ise bunun duyurusu yapılır ayrıca forumuda takip ediniz.

İyi forumlar

20. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bu durum merkeze raporlanmıştır.
    Lütfen supporta başvurunuz ve cevap gelene kadar başka oyuncuyu yok etmeyiniz.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.