Bug / Oyun hatasi -100 milyon Şeref

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 15 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu gerçekten oyun hatası olabilir onun için support un bunun gibi konuları dikkate alması gerekiyor. Baştan savma iş yapamaz. Aksi halde görevini doğru yapmaz. Support görevlilerinin baş yöneticiler tarafından takip edilmesi gerekiyor.

2. xxkubixx

xxkubixx User

Çok fazla mı kestin kendi şirketinden gemileri kardeş nasıl oldu bu ?

3. Peti korumada bırakıp başka bir şey yaparken birisi petini kestirmiş sürekli.

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ekşi şeref kurtarma görevi olacaktı eğer kaldırılmadıysa o görevi alıp yaparak toparlayabilirsin. Link veremiyorum ama görevli arkadaşlar Hedef Tahtası ve Ekşi Şeref Görevi ile ilgili konu linkini verebilir. :)

5. Sorun eksi şeref değil sorun aylar sonra da birisini kesseniz yine -100 milyon yiyorsunuz oyun ile ilgili bir sorun var.

6. bottayken yedirmişler desene .)

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu zamana kadar - şerefe hiç düşmedim son zamanlarda ( uzun zamandır oynamıyorum ) sadece skylab'a bakıp çıkıyorum. :) Genel bir sorun var mı yok mu bilmiyorum. :D

8. KATALONYA

KATALONYA User

Uzun zaman geçmemiş dostum bizde de aynı durumda olanlar vardı çözümü 2-3 ay soğuma süresine bırakacaksın malesef diğer türlü bugda kalmaya devam ediyor.

9. Çok biliyorsunuz. İnvoke'u kamufle pet ile kesmeye bıraktığım bir vakit yapmışlar.

Birkaç kişi daha vardı forumdan duyduğum.

2-3 sonra düzeleceğini bilsem sorun değil de 3-4 haftada bir böyle pet, gemi falan kesiyorum yanlışlıkla veya o an isteyerek. Sonuç hep aynı.

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eğer incelemesinden diye Açıklamalar/Sözlük bölümündeki "Hedef Tahtası ve Eksi Şeref Puanı" isimli konuyu incelemekte istersen.

11. Pek açık bir mesaj olmamış ama o dediğiniz konuya zaten baktım orada sınır 25 gündü sanırsam. -100 milyona geldiğinizde liste 25. kesmede bitiyor. Eğer her kesilen fazladan kişi için 1 gün beklenecekse şuan bitmiş olmalıydı.

12. Bence bu kalsın her dost gemiyi kesenden -100 milyon şeref düşsün adı üstünde dost gemi adamlar sana güvenip geziyor sen kesiyorsun kesme kardeşim

13. Tekrar tekrar kendimi tekrar etmeyeceğim önce okuma kültürü gerek.

Aynı durumda olan arkadaşlara bilgi adına şeref düşmeye başlamış şuan 26 milyona düşmüş. Sanırım sistem -100 milyona ulaştıktan sonra kestiğiniz her gemi için 1 gün bekleme süresi koyuyor. -100 milyon yemeye başladıktan sonra 50 kişi mi kestiniz o zaman 50 gün gibi bir zaman sonra ilk -100 yediğiniz zamana dönüyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Mart 2019
  14. uzayl80

uzayl80 User

sana kim diyo dost gemi kes diye zorlayanmı var ahanda düşersin eksiler sonrada vay efendim benim şerefim düzelmiyo dersiniz madem gemi keseceksin git düşman haritasında yada 52 haritasında kes ne diye dosdunu kesiyorsun :mad: her dost kesdiğinde katlanarak eksi yersin kardeş bilmiyonmu bunu

15. Ben biliyorum da siz okumadan yazıyorsunuz. Eksiyi İnvoke'yi pet ile kestirirken (ki uzun sürüyor ama o arada da film falan izleniyor rahat rahat) birisi petime petini kestirmiş. Her şeyi çok biliyormuş gibi atlamanıza gerek yok oyunun dinamiklerini çok iyi biliyorum.

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Durumun teknik ekibe iletilmiş olması ve support ekbinin size gerekli cevabı iletecek olması neden ile konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.