Öneri %100 TP ve ŞP Desteği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 8 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Payment %100 tp şp desteği paketi gelmeli midir?

Anketin kapanma tarihi 15 Ocak 2021.
  1. EVET

38,5%
  2. HAYIR

61,5%
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba;
    Hafta içi ve sonları %50 tp şp desteği geliyor.
    Sıralamadaki gemilere yaklaşmak için %100 tp şp desteği payment paketi gelmelidir.
    Bu payment paketi satın aldığımız vakit en az 1 hafta sürecek.
    Ücreti ise 20-30 TL arası olabilir. Her hafta pazartesi günü satışa sunulacak.
    Herkese iyi oyunlar.

2. sıralamadaki oyuncular satın alamayacak mı

3. kaos*06

kaos*06 User

mantık süper gerçekten harika bunu kimse akıl edemez.sen alacaksın sıralamadaki gemi alamayacak sen aradaki farkı kapatacaksın süper ötesi çok beğendim bu fikri ama hayır dedim.

4. ahahahahaha çok güldüm buna ya :D

.-muhammet_03-. bunu beğendi.
  5. yaşasın ırkımız çine bedel kırkımızz

Promesse_Vuote bunu beğendi.
  6. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Arkadaşlar bu oyunu oynayan herkes alacak. Hesaplar hep eski ve devamlı oynayan kişiler yok. Onları hızlı bir şekilde geçmemiz için böyle tarife gelmesi kaçınılmaz.

7. D4Y1*

D4Y1* User

arkadaş bottulara katılmış anlaşılan
    zaten adamlar bl haritasından çıkmıyor tek bir yaratığın 600,000 şp verdiği bir oyunda 2 dk. bir 1,200,000 şp+6,000,000, tp süper fikir...
    dalğamı geçiyorsun milletle kaldır konuyu N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ocak 2021
  8. kaos*06

kaos*06 User

öyle demeyeydin iyiydi çabucak geçecez baştakilerini işte ne var bunda sende al sende geç oda alsın oda geçsin buda alsın buda geçsin kasaya pere girsin pere pere peree oyunun devamı için lazım böyle şeyler.

9. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndeks'e ekledim, önerinizi yeterli desteği aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

Forumumuzda diğer oyuncuların sunduğu fikirlere lütfen saygı duyalım ve bu fikirlere karşı düşüncelerimizi dile getirirken lütfen saygı ve üslup sınırları içerisinde kalalım. Hesabınıza gerekli uyarı notu düşülmüştür, lütfen tekrarından kaçınınız.

İyi forumlar.

10. arslanzero

arslanzero User

onun yerine sezonluk rütbe olmalı konu başlıgı olarak actım bakabilirsiniz

11. Bu güncelleme havuzuna fikir genel hatlarıyla yazılır, beğenilirse üstünde günlerce çalışılıp, düşünülüp oyuna eklenir bu mantığı anlamayanlar var.

evet tamda öyle olsun belli bir şeref puanının üstündekiler alamasın bu paketi. mantıklı dimi?
    hatta belli şerefin üstündekiler npc lerden daha az şeref tp alsın bunlar çok basit şeyler.

12. İşte beklediğim cevap haha :D

Sayfayı Paylaş