Duyuru 100 Yeni Görev !

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Λ○T○Ξ○§ tarafından 31 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RAA33

RAA33 User

O kadar zamana yazık. Ödülleri çok düşük olduğundan dolayı yapılmaması gereken görevler zinciri.

2. oben

oben User

ödülden kasıt nedir az olan ne daha ne verceklerdiki.

3. RAA33

RAA33 User

Benimkisi öznel bir yargı, o görevlere ayıracağım zamanı daha verimli ve etkin şekilde değerlendirebilirim. İyi forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. ,100luk görev kaçıncı levelde açılıyor

5. Merhaba,

22 Levelde "Sessiz Sabotaj" Görevini tamamladıktan sonra açılacaktır.

İyi Forumlar.

*FastMonster*, AlphonseElric ve joetly bunu beğendi.
  6. Arkadaşlar bu görevlerin 100'nüde tamamlayanlar var mı? Gerçekten merak ediyorum ne kadar zamanınızı aldı? Ve buna değdi mi?

7. ben 35 tane mi yaptım 40 tane mi yaptım sonra bıraktım uğraşmaya değmez diye onun için kestiğim şeyler ve ya topladğım şeylere ayıracağım vakte gider ebg yapar yada mind vs dönerim ya da hiç oyuna girmem :D diye düşündüm ancak çok online süreniz varsa değer 1 saat ayırıp mesela atıyorum 200 boss lokum un 50 60 tanesini kesersin öylesine vakit geçirmiş olursun.

8. tryhardD

tryhardD User

Eğer orcus oyunu saçma bir şekilde domine etmemiş olsa ve ebedi bugu ile oyunun suyu çıkmamış olsa ve en önemlisi donmasız lagsız bir oyun oynayabiliyor olsak yapılabilecek görevler. Sayborg ve hammerclawa özel tasarım veriyor ve iyi rütbe kastırıyor görevler. Ayrıca son görevde özel bir kapı yaptırıyor değişik zor bir macera oluyor. Tabi bunlar için düzgün çalışan bir oyun gerekiyor...

9. smoonrise

smoonrise User

100 lük görevler Bl haritasında düşman haritasına geçiş için lazım olan tp için yapmıştım sonrasında devam etmedim rütbeye oynamadığım için ama birçok oyuncu özellikle şp verenleri %50 şp alıp birçok dert çekip yaptı tamamladı rütbe için ... sonra eternal geldi bugları geldi 100 lük görev ile albay general olanların ( tam sayı bilmiyoru ortalama olarak söylüyorum ) %50 fazlası rütbeleri gitti tabi onlara zincirleme olan acemi albay - kurmay binbaşı ben gibi (eski)binbaşı :D vs vs vs domino taşı gibi rütbeleri düştü , yani Bl için yapılır belki yada ilerde adil bir yönetim olur maduriyetler giderilir diye ümitlenip bitirilebilir ama çok anlamı yok gibi suan için bende 30 küsürlerde bıraktım diye hatırlıyorum değmez ...

10. Tpehlevan

Tpehlevan User

Bundan iki yil önce yaptikta ne oldu Albaydan binbaşiya düştük rütbede saolsun ebedi kapıda bugu yapanlar ödüllendirildi adamlar haritada hala devamke diyorlar bu oyun bundan sonra rütbeye oynanmaz..