100 yıl ban

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve KAYAHANCI1 tarafından 6 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KAYAHANCI1

KAYAHANCI1 User

kolay gelsin bi kaç ay önce yazdığım yazıdan dolayı 100 yıl ban yedim (üstü bayağı kapalı bi küfür.) aldığım cezayı hakediyorum ama 1 ay ceza alırım diye düşünürken 100 yıl aldım. Millet ana avrat küfür edip 1 ay alıyor cezayı . 100 yıl almak zoruma gitti valla. bir de supporta mesaj atamıyorum. 28.02.2022 tarihinde supportla iletişime geçebilirmişim. Supporttan neden ban yedim anlamadım :D Açılma olasılığı var mı yoksa heba olacak hesap kasmayı bırakayım açılmayacaksa.

2. titans___

titans___ User

bende 2112 ye kadar chat banı yedim küfr ederken de çok ağır küfr etmemeye özen göstersem de , Mind a giderken tren lokomotifi gibi gemilerden bunaldım dı , İnvoke de keza Bot dan kesebilmek ve ordan Ebedi kapı için gerekli malzemeyi toplayamamak yıllardır devam eden bu durumdan dolayı , ettiğim küfr hani haklı çıkmaya çalışmıyorum küfr doğru bir şey değil , Hile kullananlarla İtasyon kurup çok kesdim bunlar da istasyon vurmasın diye kendi şirketimden klanlar oyuncularla beraber saldırıyorlar dı , bu şekil çok ala hile kullananlara kesemedi kesemedim de İstasyon 16 seviye olduğu için kalabalık gelince kesiliyordum da bazen yardım edenler sayesine de kesiyordum , bunu da yapamayınca bıkkınlık verdi , grub da başkası bu hile kullanan birini aldı bende duysun diye yazmıştım grubda , çok kızıp ettim hatta chat de çok açmam zaten . Suporta zaten mesaj atsam da yıllardır mynet mailim paralı diye değiştirmedi suport 500 kere mesaj attım , geri şöyle yap böyle yap diye mesaj atıldı onları da yaptığım halde değişim olmadı dedim kalsın yani suport ne işine yarıycak hesabı kapatmayı düşündüren nedir sende onu anlamadım .

3. KAYAHANCI1

KAYAHANCI1 User

aga hesabın chati açılmayacaksa uğraşmaya değmez belki hades yapıcam adam toplamam lazım yada başka bişey için grup lazım olacak chatte yazıcam falan. hesapta 37 arge 26 pro geliştirmeli falan az buz bişeyde değil oyunda tek takılıyorum chat olmazsa olmaazım

4. 100 yıl chat bannları 6 ayla sınırlandırıldı 6 ay sonra açılıyor diye biliyorum...Supportla konuş yine bi

KAYAHANCI1 bunu beğendi.
  5. KAYAHANCI1

KAYAHANCI1 User

konumla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Adminim sizin söylemek istediğiniz farklı bir şey yoksa konu kitlenebilir.

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. YARGU

YARGU Guest

.Mephistos. ve KAYAHANCI1 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş