Öneri 100 yıl chat banıyla ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ***BOYKA***47** tarafından 23 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

100 yıl chat banı 1 seferliğine mahsus kaldırılsın mı?

1. evet

oy sayısı 6
    42,9%
  2. hayır

oy sayısı 8
    57,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba herkese iyi oyunlar dilerim

bir çok kişi 100 yıl chat banı yemiş 1 seferliğine mahsus 100 yıl chat banına genel af getirilse nasıl olurdu?

2. uninstable

uninstable User

Senin tüm değerlerine küfreden bir kişi affedilirse ne hissedersen o şekilde düşünün...

3. Cortekz

Cortekz User

Kesinlikle karşıyım ailevi yada pozitif tüm değerlerime ağzını açmış bir insanın konuşma hakkı olmamalı

4. kusura bakmayın o yönden düşünmemiştim.
    ben küfürden değil hesap satışı ile ilgili konuştuğum için 100 yıl ban yedim 100 yıl yiyen herkesin o sebepten ban yediğini sanıyordum küfür edene 100 yıl ban verildiğini bilmiyordum

5. bekçi27

bekçi27 User

bende car niki yanlışlıkla cete kopyala yapısıtr yaptım farkında olamayarak ilk girerken diger hesabıma bir bakaym dedim dirdim çıktım sonra asıl gemiye girdim biraz zaman geçti ctrl v yaptım adamın ismin ama almamıs tus tam basamasım heralde birden sifre nck direk cete düştü ban aldım 2110 kadar ban aldım cet banı kimseye ne küfür etim nede bir hile yaptım şimdiye kadar en ufak hatada banı yapıstırdılar bin sefer sporta yazdım yanlışla yapıştırdım diye ama nuh diyor peygamber demiyorlar ama baskası her türlü saman altından sular götürüyor valla bot kullanımın hadi var hesabı yok simdi admınler bunu yalanlıyacak ama olagan bu agzı bozuk insanlarla aynı cazayı almak zoruma gidiyor ama yapacak bişey yok basa gelen çekilir ortada bir adaletsizlik var insallah drkorbit yonetimi bir gün kendine gelir diyom başka bişey demiyom o yüzden evet dedim

***BOYKA***47** bunu beğendi.
  6. Selam kimse gulmesin ama gulen yuzden sonsuz BAN YEDİM su acıklaması :D allahım Sistem: Sohbetten banlandın. Tekrar 20.07.2111 saat 20:08 zamanında giriş yapabilirsin. çok haksız yedim hiç kimseye saygısızlıkta bulunmadım ki oyle bir insan değilim :) saygısız insan olsam buraya boyle şeyler soylemezdim :) neyse bu konumuz değil lutfen 1 nickten yemem çok saçma 1 ay yemiştim support yazdım 100 e katlandı lutfen kimseye saygısızlıkta bulunmadım bulunmam da nick im şuydu :):):):):):) bu sadece kufur yazan argo yazan hiç bir nick yapmadım bos yere yedim açın banımı ): ):

7. kufur etdiysen kardeşim yapcak bir şey yok ben kufur etmeden argo yazmadan sadece nickten yedim gulen yuz yaptım uyugunsuz nick buysa neyse konumuza gelcek se açılsın çunlu bıktık bende dahil 1 kaç kişi haksız yere yiyor ve bu sayılar 1 değil 1 den fazla hem virüs çıktı oyuna azcık olsada ilgi çıktı ama 1 baktım 1 ay yemişim sorna ise su 2111 .d insan kafayı yicek gibi oluyor dostlar kimse gulmesin ama gulen yuzden ilk defa ban yiyen kişi gordum

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Güncelleme ve fikir havuzu indeks konusunda daha önce böyle bir konu mevcut olduğu için konunuzu kilitliyorum.

İlgili konuya buradan gidebilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.