10000GG Hangi Kapı ? - Nasıl ilerlemeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Şeyh_in_Şah tarafından 9 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangisini yapmalıyım

1. Zeta dön anahtarlarla promethusa öncelik ver

2. Hercules fullemeye çalış

3. Başka bir şey yap (Aşağıda belirt)

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Uzun zamandır gg biriktiriyorum bir hafta sonu bir anda gelişmek için sonunda 10k gg topladım ve aklımda hangi kapıyı dönsem soruları başladı.

Geminin Durumu:

11 Promethus
    5 Magma
    4 Yansıma
    Gerisi Full LF4
    5 BO3 Gerisi bo2
    8 İris - Zeus - Apis
    Full Havoc
    25 Arge
    Solace - %15 Npc Hasarı

Diroid Düzenleri: Elmas - Burgu - Halka - Güve - Kalp

Aklımdaki yol haritaları:
    1- Herculesleri fullemeye çalışıp fullenirse seri hades dönerek spartan almak (tarifi açık)
    2- Zeta dönüp pro lazere yönelmek daha sonrasında herculese kasmak

2. hmztsc

hmztsc User

zeta yı proları 1.plana al derim hercules pro lazer kadar önemli değil havoc bile çoğu zaman yetiyor vuruşta bide kasılma gemisiysen ne işin var hercules ile spartan la onlar savaş için lazım knk

3. Merhaba,

Tavsiyem geminin daha güçlü olması için Spartan tasarımlarınızı tamamlamanızdır. Ben yerinizde olsam çift ödül gününde hades kapısı açar, güzel bir grup ile devamlı hades kapısı yapardım. Ebedi kapısına da ağırlık verirseniz kısa süre içinde eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. ZETAA yapıyorsun anahtar arge kasıp proları diziyorsun imzamdan konuya ulaşıp neden bunu dedigimi anlayabilirsin