100k uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HamHam tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HamHam

HamHam User

100k urim oldu ne alalıyım.
    400 günlük dosyası ile 3 arge yapabilirim
    zeta 62 parça şuan 1100gg ile zeta açabilirim
    yada kalp uçuş düzeni alabilirim
    başka bişeyde olabilir ne yapmalıyım ?

---------------------
    *8 iris 1 apis
    *18 arge
    *full lf4

2. ateistkeci

ateistkeci User

Droid uçuş düzenlerini yazabilir misin? Ayrıca PET'in var mı, varsa kaçıncı seviye?

3. HamHam

HamHam User

pet 11 lvl
    kami 3 var toplama 3 var hammadde toplama 3 var lazer slotları açık
    burgu var
    zeta açarsam 100k urinin yarısı gelicek zaten kapıdan . 50 sandık ve günlük dosyasıda vericek

4. ateistkeci

ateistkeci User

PET'inde yeterince ilerleme sağlamışsın zaten, şu an önerim Zeta'ya yönelmen olacak. Ancak yönelmek dediğim en az 2 haftada 1 kere yapacaksan güve uçuş düzeni alman olacak, %20 kalkan delmesi ile kapı yaparken sana fazlasıyla avantaj sağlayacağı için olmazsa olmazlardandır bana göre.

Eğer sürekli kapı yapmıyorsan Kalp uçuş düzenini alabilirsin :p

5. HamHam

HamHam User

pvp hasarı istemiyorum npc lere daha fazla hasar vermek için en mantıklısı ne ?

6. ateistkeci

ateistkeci User

Yaratık ARGE'si yapman olacaktır

7. HamHam

HamHam User

3 arge yapıp gemi gövdesini güçlendirebilirim

muhtemelen zeta yapıcam x4 de verir 50 sandıkta verir 100 günlük dosyasıda verir 50 sandık daha var açar zeus parçası çıkartırım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2019
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Önerim ARGE'lerin iyi durumda, 100k Uridiumun ile Zeta kapısını açman olacak, oradan gelen anahtarlar ile Zeus gününde açarak Zeus droidini tamamlarsın zaten sonrası kendiliğinden gelecektir :p

9. HamHam

HamHam User

en iyisi haftasonu indirimle beraber zeta açıcam 100 sandıkla zeus parçalarıda çıkarırım zaten zeus a ihtiyacım var 1 k daha fazla vururum.
    teşekkürler konu kilitlenebilir .

10. gemin ve argen yeterli, güve eksik ise onu alıp eline geçen uriyide zetadan başka hiç bir şeye yatırmamanı tafsiye ederim.

Taki zeusu açana kadar böyle istikrarlı davranıp anahtarlarını da 2 haftada bir cuma günleri açılan altın günlerinde kullanmalısın.

En hızlı gelişimin böyle olucağı yönünde düşüncelerim oldukça kuvettli :)

Bol şans.

11. yeni başlayanlarda prometheus ile ilgili bir konu var yaratık argesine bakabilirisn ordan .

12. havock larin fuldeyilse zetaya yönel

13. yaratığa fazla hasar versen ne yapacaksın zaten kesebiliyorsun. arge de yaratık arge gereksiz bence. full savaş + şeref filan olmalı. o kadar yatırım kutu toplasın yaratık kessin diye yapmaya değmez 10 milyon uri den bahsediyoruz 50 arge için. yaratığa da fazla vurmayıver %12.

14. şeref+yaratik+savaş tavsiye ediyorum ben

15. HamHam

HamHam User

hızlı uri kasmak için yaratık kesmeliyim . yaratık kesmek içinde güçlü olmalıyım pvp umrumda değil şereften başka bişey vermiyor
    x2 ile cubikon kesmek istiyorum
    x1 ile 20 k 30 k vurmak istiyorum
    yaratık argesi bence önemli
    pvp yapınca neler oluyor rsb harcıyosun x4 bitiyo eline geçen şeref

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yardımcı olan tüm üyelerimize teşekkür ederim. Onlarında belirtiği gibi Zeta kapısı sizin için en mantıklı seçim olacaktır.
    Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

-=ODIN=- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.