12 ocakta oyun kapanacak mı? [Cevap: HAYIR]

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ●●GΛMΣ●●OШΣЯ●● tarafından 2 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam, flash desteği bitti ve 12 ocakta artık engel atmaya başlayacak. İndirilebilir istemcide nihayetinde flash player ile çalışıyor bu konu hakkında çalışmalar var mı sayın modlar?

2. Oyun kapatılınca herkese sahip oldukları urudium karşılığında ödeme yapılacağı doğru mu?

3. oben

oben User

hı hı doğru faiziyle birlikte hatta ben duydum yıl sayısına göre kıdem tazminatıda vereceklermiş deli gibi uri kasıyom 5 milyon kastım.

.-muhammet_03-. bunu beğendi.
  4. Maalesef böyle bir şey olacağını zannetmiyorum ki zaten giş kuralında yazıyor hiç bir yasal hak talep etme hakkımız yok oyunu kapatsalar yada hesabımızı silseler bile ses çıkartamayız. Merkez ekibin ağzından çıkacak kelimelere bağlı her şey.

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu konu hakkında bilgi iletilse çevirisi yapılıp en kısa zamanda forumda paylaşılır. Henüz bir bilgi gelmemiş gibi gözüküyor.
    Şayet şirket Darkorbit'i tamamen bitirme ve kapatma kararı alırsa en fazla olacaklar başka bir şirket oyununa başlarsan işte kod verirler. O kod ile bir takım şeyler sana verilir vs ama oyuna para harcama miktarına göre bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Yani hiç para yatırmamış - az yatırmış ve çok yatırmış standart hediyeli bir kod alır. Şirketin x oyununa kayıt olup kodu kullanırsa bir takım şeyleri ücretsiz alır. Fakat çok ele avuca gelir şeyler olacağını sanmıyorum.

Yanılmıyorsam Battlestar Galactica kapanınca bir kod vermişlerdi. O kod ise Venom , bir kaç ekipman vs veriyordu. Yani oyunsa tamamen sıfırdan başlayana göre biraz hallice durumda başlamış oluyorsun. :) :D

6. Sahip olduğun uridium miktarı ya da geminin durumuna göre sana '' gerçek hayatta '' bir tür ödeme yapacaklarını sanmıyorum :D Forum dışında başka sitelerde paylaşılan buna benzer bilgiler var , hiç birinin garantisi yok , inanma derim ;) Üstteki arkadaşın dediği gibi başka bir bigpoint oyununa başlarken yardımcı olsun diye bir kod verebilirler , bu kadar :rolleyes: Ayrıca kapanacağını sanmam , kapatacak olsalar böyle arka arkaya etkinlik getirmezlerdi heralde , büyük ihtimal unity'e geçiş olur ya da unity'e geçiş olana kadar geçici bir çözüm bulurlar .

7. oben

oben User

ne yani boşunamı kasıyoz bukadar uriyi şimdi.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Flash Player'in tarayıcıdaki serüveni bitiyor. Ama bu DarkOrbit için geçerli değildir! Oyunu şu anda indirilebilir bir istemcisi mevcut. Oyunu bu istemci üzerinden oynamaya devam edebilirsiniz.
    https://board-tr.darkorbit.com/thre...mci-beta-sueruemuene-erken-erisim-sss.154614/

9. Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.