1312ACAB1312 / Alfisti35 Kimdir

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve 1312ACAB1312 tarafından 15 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Uzun zaman önce ilkokul çağlarımda Bigpoint ile tanıştım. O zamanın popüler oyunları belliydi fakat biz Bigpoint'e gönül vermiştik. Seafight,X-Blaster,Darkorbit bu 3 oyun beni benden alıyordu. O zamanlar o kadar kalabalık serverlar vardı ki değil npc kesmek sohbette yazılan bir sözü okumak zordu. Herneyse nereden geldiğimi ve neden hala buralarda olduğumu anlamışsınızdır.

Motor modifikasyonu ve haliyle hız sever biriyim. Forumda 2 kullanıcı adımın olmasının sebebi biraz karışık fakat 2 adımdan birini seçmek zorunda olduğumu biliyorum ve malesef kullanıcı adları değiştirilemiyormuş. O yüzden bende bu hesabımı aktif olarak kullanma kararı aldım. Aslen Rizeli , Doğma büyüme İzmirliyim. Forumda bulunma amacım bildiklerimi ve bilmediklerimi (araştırarak) buradaki arkadaşlarla paylaşmak , bu çok hoşuma gidiyor. Neredeyse oyundan çok buraları kontrol ediyorum. Forum ortamında bulunmak bilgi paylaşımı yapmak beni Darkorbit'e bağlayan en büyük etkendir. Sormak istermisiniz bilmiyorum fakat soracak olursanız her soruya açığım.

Herkese iyi oyunlar , keyifli forumlar !!!

Qυαѕм ve .KAPLAN bunu beğendi.
  2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Foruma hoş geldiniz. :)

1312ACAB1312 bunu beğendi.
  3. Qυαѕм

Qυαѕм User

Foruma hoşgeldin mi demeliyim, hoşgeldik mi demeliyim bilmiyorum. En iyisi keyifli forumlar! :)

1312ACAB1312 bunu beğendi.
  4. Teşekkürler :)