14 Şubat Etkinliği?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .αкнιѕαяℓı. tarafından 8 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemiyi köprüden geçirene kadar size talip olabilirmiyim :p

2. Bak bu çok mantıklı

3. ateistkeci

ateistkeci User

Beleş sirke baldan tatlıdır :D

Benim fikrim sonuçta :))))

.αкнιѕαяℓı. bunu beğendi.
  4. keskinniyo

keskinniyo User

Siz önce darkorbit oynayan kız bulunda teklif için geminin masrafı neyse hadi benden olsun :D

5. ateistkeci

ateistkeci User

Oynayan bulamam belki de başlatabilirim zorlayarak biraz :D masraflar için iban atıyorum şimdi :)

6. keskinniyo

keskinniyo User

Ne ibanı ya gemi masrafı dediysekte öyle sayborglar cerrahlar değil. Benim bi emektar phoenix duruyor hangarda miss gibi küçücük hem kızlar sever öyle küçük şirin şeyleri garanti tavlarsın :D

7. ateistkeci

ateistkeci User

Dur deneyecem engeli açtırtam da yazacam belki işe yarar :D

8. Argon solace dururken Phoenix? :D tam kızlara uygun :D

9. ateistkeci

ateistkeci User

Bunlar hep zeka işi işte bak gidecen kıza Phoenix geminle geçecen karşısına önce fişek patlatacaksın sonra chatten yazacaksın benimle bu boş uzayda birlikte hades döner misin bak kız nasıl kabul ediyor :D

10. Sonra arkadan bir rütbeli bir cyborg MERHABALAR :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Şubat 2020
  11. ateistkeci

ateistkeci User

Kızı alacak elimizden o gemisiyle değil mi :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Şubat 2020
  12. Yine kaldık başbaşa :(

13. ateistkeci

ateistkeci User

Her zaman olduğu gibi solo devam :)

14. Merhaba,

Arkadaşımızın uyarısı yerinde :) Forumda üyeleri ve kendimizi korumak amacı ile link paylaşımı yasaktır. Eskiden olan olaylar yüzünden bu önlem alınmıştır.

Etkinlikler gelmeden önce bu şekilde bilgi verenle genelde etkinlikleri yenilikleri bizzat takip eden ve yapan kişilerdir.

İngilizce global bir dil olduğu için o forumlarda paylaşıyorlar. Bize sadece duyurulması için gönderildiğinde sizlere paylaşıyoruz.

Burada bulunan konuda bazı üyelerimiz gelen yenilikleri çevirip veya yorumlayıp gönderiyorlar. Bu konuyu takip edebilirsiniz. :)

İyi Forumlar.

15. keskinniyo

keskinniyo User

Bakın kardeşiniz bişi bilipte konuşuyor. Siz hiç kepçe kullanan kadın gördünüzmü hep golf yada hatchpack opelde geziyorlar demekki neymiş bunlar küçük seviyor :D
    Phoenix candır can.

16. ateistkeci

ateistkeci User

Alayım Phoeniximi alayım elime birde bir pro lazeri gidiyorum teklif etmeye şans dile :D

17. Nokta atışı yaptınız teşekkürler ne zamandır bunu arıyordum o yüzden konu açtım gerçi biraz sohbet başka yönlere kaydı ama olsun :D

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  18. RobinKudin

RobinKudin User

:D :D :D düşünsenize geminizi kızın yanın yanaştırıp: Bu karanlık uzayı güzelliğiniz ile aydınlatır mısınız ? diye sormak

19. ateistkeci

ateistkeci User

Normaldir konuya geldim illa sohbet olacak :D zaten sohbet olmasa forumun ne eğlencesi kalacak ki :)

İşe yarar mı ne diyorsun deneyeyim mi gidip 14 Şubat'ta yaklaştı hazır :D

20. keskinniyo

keskinniyo User

Birde Robin in yazıyıda cool bakışlarla söyledinmi bitti iş :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.