150-200K Uridium İle Yapılacak Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve wooody3411 tarafından 7 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. wooody3411

wooody3411 User

Selamlar.
    Uzun zaman sonra yeni başladım. Şu an için sadece payment ile bir goliath 15LF-3 veren paketi almıştım. LF-3leri 2-3 seviye geliştirip 6 flaxıma taktım. Onun haricinde de işte auto-roket, cephane alıcı falan taktım başka çok bir şeyim yok.
    14 Level kadar kastım. 50m kredi 150bin uridium kasabildim. Ne yapmamı önerirsiniz? Daha iyi bir gemi almayı düşünüyorum. Lazerler için prometheus diye bir lazer varmış görevleri daha açılmadı bende galiba 16. seviyeye gelince açılacakmış onları yapmayı düşünüyorum.

Ek olarak parayla da uridium alabilirim böyle 50-100bin kadar. Ne yapmamı ne almamı önerisiniz?

NOT= PVE ağırlıklı yani çhar kasmayı sevdiğim için oynuyorum PVP ile çok aram yok. Teşekkürler

Gemimimin mevcut hali görseldeki gibi :

https://prnt.sc/TBGiqpfhR3W8

2. keşke bu hale getirmeden fikir soraydın gördüğüm kadarıyla para harcamışsın şimdi yeniden başla desem ettiğin masrafa yazık ne söylesem bilemedim.madem pve ağırlıklı sevdiğin için öncelikle pve serverde oynaman daha mantıklı daha iyi kasarsın bir diğeri 0 hesap açıp 8 lvl de görev katlayıcı çekip 17 level yapıp 20 pro lazer sahibi olman başlangıç için işini çok kolaylaştırır.bununla devam edeceksende l3 leri geliştirmeyi acilen bırak onları ilerde kullanmayacaksın boşuna enerjini harcama gerisini ne yaparsan yap işin zor bilesin.

3. wooody3411

wooody3411 User

Cevabınız için çok teşekkür ederim inanın bu kadar bilmiyordum forumda da dolaşırken pek bu tarz bir yönerge görmeyince dümdüz gittim :)
    Görev olarak çok bir görev yapmadım aslında dümdüz yaratık kes bonus box topla şeklinde ilerledim ama herhangi bir lazer veren silah görevi göremedim acaba yanlışlıkla yaptım mı emin olamadım. Dediğinizden anladığım kadarıyla 8 levelde alınan görev çoklayıcının tek amacı level kasmak ise o kısım değil ama bu aralıkta 20 pro lazeri elde etmemi sağlayan bir şey var ise o biraz üzdü. Eğer hala geç değilse bir görev şeması bulmuştum pro lazerler için o görevleri yaptığımda da aynı silahları elde edebilir miyim?

4. UCB

UCB User

hangi serverdesin

5. wooody3411

wooody3411 User

TR4'teyim hocam

6. ZAG0RRR

ZAG0RRR User

TR 2-3 gelmeyi düşünürsen ZAGOR125 oyundan ekle 1 günde prolarini dizeriz bilgi konusunda da yardımcı olurum.
    Orada ki hesabın yine kalabilir aynı hesapla 2 3 e geçebilirsin. 1 günde suan dizdigin gemiden çok daha iyisini dizeriz.

7. MRSAFAK

MRSAFAK User

YA ARKADAŞ ŞU OYUNU NE REZİL HALE GETİRDİNİZ ARKADAŞ ŞAKA GİBİSİNİZ AMA GÜLDÜRMÜYORSUNUZ OYUNA GİRİLMİYOR BAĞLANTI HATASI VERİYOR BU NASIL BİR AYMAZLIKTIR İNSAN BİRAZ HAYA EDER YA OYUNU DÜZELTİN YADA SORUMLULUĞUNUZUN FARKINA VARIN YETER YETER YETER

8. wooody3411

wooody3411 User

Hocam aynı sorunu ben de yaşadım. Oyunu açtığında tarayıcının sol üstünde "ayarlar" sekmesi var. Orada 3. seçenek olan "önbelleği temizle" yap tekrar açıldığında oyuna giriş yapabileceksindir büyük ihtimal. Yine yapamıyorsan desteğe yaz belki hesabın sorun yaşamıştır.

9. wooody3411

wooody3411 User

Ustam bilemedim ya, emek verdim biraz ve para harcadım az da olsa. Değer derseniz geleyim tabii çok sevinirim. Teklifiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

10. ZAG0RRR

ZAG0RRR User

Dün yazamadım k.bakma. Yani üzülerek söylemem gerek ki senin suan bu geminin çok daha iyisini 2.90 TL ye yapabilirsin.

11. UCB

UCB User

o kadar para yatırmışsın eğer devam etmek istersen bu serverde klan açılımı elitler istek at klandan credi yardımı yapalım iris lf3 bo2 felan fullemene yardımcı olabilirim

12. o görevleri 17 level olunca alabileceksin ama görev katlayıcı 8 lvli geçince çıkmıyor artık yeniden başlamak lazım o görevi yapınca 10 lazerin olacak görev katlayıcın olsa direk 20.asıl amaçta level kasmak değildi tabiki 20 pro.

13. wooody3411

wooody3411 User

İşte bu üzer :( Bu hesaba kastığım o kadar uridium çöp mü oldu şimdi mecbur yeni sunucuya başlayacağız

@UCB hocam yanınıza geliyorum kapınız hala açık mıdır :D

14. Öncelikle bu gemiyle devam edeceksen hedefin 8 droiti 20 kalkanı ve şimdilik lf3 lerini açık arttırmadan alman gerek.bunun içinde kredi gerek.kredi içinde oyunda çok fazla online olup npc ve görevlerden kredi ayrıca uridyum toplaman gerek..klana da girip yardım alabilirsin ama max. 250 milyon kredi için 8 hafta beklemen gerekir ki bu da bayağı bir vakit kaybı..
    çoğu insan yeni hesap aç diyip 6-7 seviye olunca görev katlayıcı alıp prometheus ları 2 adet al diye akıl verir ama bunun getiriden çok götürüsü de var.bunu söylemezler..

1-görev katlayıcı alırsan extradan iyi bir paket gemide alma gerek.devamın da hızlıca seviye atlaman için tp paketleri de alman gerekecek..
    görev katlayıcısı+ gemi paketi+ tp güçlendirici paketi.. bu üçünü de alacak alım gücün varmı??..

2-sana yardım edecek güçlü bir gemisi olan bir pilot bulman gerekecek..tek başına görevleri yapıp tp kasıp 17 seviye olup bl haritasında 3 gün boyunca görev katlayıcın bitmeden 10 prometheus lazer görevlerini bitirip 20 adet prometheus lazerini yapabilecekmisin..tek başına çok zor..attend ve invokelerde çok zorlanırsın..

3.ve en önemlisi üç gün boyunca pc nin başından kalkmadan görev katlayıcın bitmeden bu görevleri yapacak kadar çok boş zamanın varmı..var ise sana kolay gelsin..yok diyorsan paranı boşuna heba etme..yavaş yavaş kasıl oyunun keyfini çıkar..

15. wooody3411

wooody3411 User

Bu da farklı bir yorum ve yaklaşım oldu çok teşekkür ederim zamanınızı harcayıp uzun uzun yazdığınız için. Aslında dediğiniz şartları yerine getirmek pek zor olmayabilir. Para önemli değil ama zaman.. Yani evet şu an bile para basarak çok rahat uridium alabilirim ama parayla güçlendikten sonra oyunun tadı nerede kalacak.. Sadece şu pro lazerler için canım biraz sıkıldı ama 10 tane fazladan lazer için gerçekten 3 haftadır gecelerimi verdiğim emeği çöpe atmak kolay değil. Hem oyunu da öğrenip hatalarımı görmüş oldum. Yarın bir gün belki başka servera geçersem ki neden geçeyim bilmiyorum bunları uyarım. Şimdilik daha zor da olsa bir yola girdim bakalım.

16. ZAG0RRR

ZAG0RRR User

Neden bu kadar gözünü korkutmaya çalışıyorlar anlaması güç. Klan kredi olayı zaten saçma haftalarca beklemen gerek dediği gibi zaman kaybı.
    Ama alacak gücün var mı kısmı tuhaf geldi. 24 saatlik %50 destekler 12 TL + 2.90 TL ye görev katlayıcı alıyorsun oyunun kendisi başlangıçta zaten 1 hafta VIP veriyor (o vermese de alman gerekiyor çünkü bu oyunu oynacaksan olması gerekiyor) Hadi sen desteği 72 Saat al görev katlayıcı dahil 40 TL bile yapmıyor. Yani ekmeğin 10 TL olduğu bir Ülkede 40 TL birşey değil benim şahsi görüşüm.
    Gemi paketine falan gerek yok açık arttırma zaten boş, 100k goliye basar alır ayrıca başlangıç görevlerini yapıp 22 levele kadar geldiğinde görev katlayıcı ile yaklaşık 60-70m para yapıyor. Onunla da açık arttırmadan iris dizer.

Görev konusunda evet sana yardım edecek birisini bulman şart hatta mümkünse 2 3 kişi, bu yüzden arkadaşı 2-3 e davet ettim. Zaten geldiğinde desteklerle maksimum 2 günde 20 pro 22 level gemi olur, öyle gecesini gündüzüne katmasına da gerek yok. Eğer bu şekilde istemiyorsa oyunun yarısı bot X-BL haritasında herhangi birine parti daveti attığında kabul etme ihtimali çok yüksek çünkü harita bunlarla kaynıyor. Yani abartılacak birşey yok.

Evet emek vermişsin verdiğin emeği çöpe atmak üzücü fakat, şuan başlangıcında verdiğin emek ilerde oyuna kendini kaptırdığında vereceğin emeğin yanında birşey olmadığını anlayacaksın. Burada bir çoğumuz 5-10 bin saat belki daha fazla oynamış insanlarız ona göre düşün işte. Temiz ve nasıl devam edeceğini bilerek başlaman ilerisi için çok daha faydalı olur. Ne kadar uri kastın bilmiyorum ama insanlar bot sayesinde hesabında 100 milyonun üzerinde uridium ile oynuyor. Kısacası yine demem gerekiyor ki sağlam bir başlangıç senin için daha iyi olur.

Çünkü insanların 1 hafta da senin geminin 10 katı güce çıktığını görmek sende ben hiçbir şey yapmamışım hissiyatı uyandırıp oyundan vazgeçirecek. Korkulacak gözünde büyütecek birşey yok oyunu öğrendikten sonra devamı takır takır gelir.

17. wooody3411

wooody3411 User

Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. O zaman genel olarak verilen tavsiyeye uyarak yeni sunucuda başlayacağım. Buna göre :

1-> Hangi sunucuda başlayayım
    2-> 250-500TL bütçe ayırdım (bu beni asla zorlayacak bir rakam değil daha fazla da harcarım da parayla güçlenmek istemiyorum) neler almam gerekiyor?
    3-> Görev katlayıcı olayını 7 levele gelince mi alıyorum yoksa en başından alayım mı?

Ve genel önerilerinizi rica edeceğim.

@ZAG0RRR @...VENÜSLÜ... @UCB

18. wooody3411

wooody3411 User

19. 1-en kalabalık sunucu hangisi ise onda başlamanı tasiye ederim.boş boş haritalarda gezmek çok sıkıcı oluyor..grup olmak ve düşman gemi kesme görevlerini yapmak adına dolu server da başlaman çok önemli..genelde yeni açılan pve serverini tercih ediyorlar ama bana göre tr serverlerinden en çok online oyuncu olanı bulup tercih et..
    2.şu anda cyborg gemi paketi satışta fiyatı 209 lira bu gemi şimdilik işini görür..bütçenede uygun.ama ileride orcus paketi çıkarsa yada etkinlikte ödül olarak verirlerse orcusa geçmeni tavsiye ederim..en sonrada plıus gemiler..şimdilik plus gemiler için hammaddde birkitirmeye odaklan..
    3-görev katlayıcı paketi 6- yada 7 seviye olunca oyun ekranında çıkıyor..dükkanda bulamazsaın..hatta çıkmazsa kendini radyosonlu bölgede bir kaç kere patlat yada portalda atlayıp dur muhakkak çıkacaktır.bir defaya mahsus kullanabiliyorsun ikinciye almana imkan vermiyor oyun..

birde dediğim gibi güçlü bir gemi arkadaşı+ oyun için zaman+kredi kartı..bunları hazırlaman gerekir..yoksa emeklerin boşuna gider..bazı arkadaşlar yazdıklarıma atıfta bulunmuşlar ama herkesiz bu oyuna ayıracak zamanı yok kimileri zamanı para kazanmak için kullanır..kimileri sosyal yaşam için kimileride bütün zamanını oyuna heba eder...ücrete gelirsek önce küçük paketlerden başlarsın sonra 300-500 liralık paketlere kadar çıkarsın..paran varsa harca tabiki..ama ekonomik sıkıntısı olan bir ülkede yaşıyoruz.herkesin cebinde binlikleri kredi kartları yok.birde oyun benim fikrime göre harcadığın parayı haketmiyor.çünkü bir sürü problemi var en önemlisi botlar trenler buglar donmalar kapılar da sıkıntılar ve hala geçilemeyen unity..çakma browserde oyunu oynamaya devam ediyoruz..yıl olmuş 2023 hala browser oyunu oynuyoruz şaka gibi..birde oyuncularını hiç dinlemeyen bir darkorbit yönetimi varki evlere şenlik..dengeyi bulmanı ve oyuna kendini fazla kaptırmamanı dilerim adı üstünde oyun.aşırıya kaçmadan oyna ve keyif al...

20. UCB

UCB User

1- Eğer aynı serverde devam ediceksen belli bir miktar parada yatırdığın hesabına istersen cyborg paketi alıp oradan gelen xp item ile pro görevlerini yapıp 10 pro aynı hesapta devam edebilirsin maksat başlangıçta yatırdıgın para çöp olmasın yok eğer yeni hesap açıcam dersen tr4 iyidir heyecanı aksiyonu bitmez :D tavsiye ederim eğerki yeni hesap açıcam dersen 6-8 arası görev katlayıcı paketi alıp sonra cyborg paketi alırsan 20 pro olarak başlayabilirsin işte yanında tp şp destekleride çekersin görevlerle en az 20-21 belkide 22 level olarak devam edersin seçenek senin tabi görev katlayıcı aldıgın süreyi iyi değerlendir çünkü ne kadar kasarsan o kadar kardasın iyi oyunlar