16 lvl full normal Lf4 mü yoksa 16 lvl full kararsız LF4 mü?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve (.»►•ΛDЯΞИΛĿĪИ•◄«.) tarafından 29 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

En çok hasar veren lazer ?

1. 16 lvl full kararsız lf4

oy sayısı 3
    33,3%
  2. 16 lvl full normal lf4

oy sayısı 6
    66,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet beyler önümüzdeki ay geliştirme indiriminde lf4 leri min hepsini 16 lvl yapacağım . Bana en çok hasar verecek lf4 hangisidir? Kararsiz mi yoksa normal lf4 mü?
    (Promethius lazeri takmayacagim lütfen önermeyin .Yansima , magma ve hiperplazmoit ise çok az var .)

2. Lf4leri 16lvl yaparak boşa uridyum harcama, promethus lf4lerine yönel. Günlük ve hgaftalık görevlerle de hp ya da magma lf4leri fullemeye çalış. Lf4lere uri verip 16lvl yapmak artık akıllı insan işi değil tabiri caizse

Son düzenlenen: 29 Ocak 2019
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Normal Lf4'lerden ise Kararsız Lf4'leri geliştirmenizi öneririm.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2019
  4. Kararsızlar normal lf4 ile aynı vuruş ortalamasına sahiptir boşuna kararsız dizmeyin. Yeni lazerler varken geliştirmeye uri harcanmaz.

5. Ama beyler promethius lazerleri etkin olarak BL haritalarında kullanılıyor. Normal haritalarda ise vuruşu fazla kabul ediyorum ama vuruşunun ilerde düşürüleceği ihtimalini de göz önüne almakta fayda var.

6. kardeşim kararsız çıkarmakla uğraşma geliştirmekle uğraşma magma hiper yansıma falan yapabiliyorsan bunları al ya da prometheus dizmeye başla görevi bile var 10 tane veriyor 1 er 1 er yapıyon

7. bence ileride şimdiki olduğundan daha güçsüz olacak, tabi herkes fulledikten sonra :)

8. İşte o noktayı da şimdiden az çok öngörmek gerek. Benim fikrim normal lf4leri 16 lwl yapmak. Kararsızları geliştirmek istememe sebebim düşük vuruşlar mevcut ve anlık olarak yüksek vuruyor. Mesela 50k x4 vururken anlık olarak 80k ya çıkmasındansa sabit olarak normal lf4 leri geliştirerek 70 k civarlarında vurmak daha mantıklı geliyor. Yanlış mıyım ?

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  9. haklısın ancak ben de diyorum ki, harcayacağın uri yerine biraz daha biriktir belki özel kapılar gelir hp lf4leri fullersin o uriyle, daha mantıklı olur. yahut o uriler kalsın bitiktir, günlük görevler haftalık görevler ile hp magma falan fullersin. kesinlikle uri vermeni tavsiye etmem. şu günlerde uri kolay kasılmıyor.

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. Cevaplarınız için çok teşekkürler beyler değerlendireceğim önerilerinizi. Kilitleyebilirsiniz konuyu.

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :)

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

Iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.