18 liraya 30bin uridum x3de geçerlimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Deliyürek26- tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bişey sorucam ya benim hesapta 18 liraya 30.000 44 liraya 75.000 uridum alabilirsin diyo da bu x3 saati geçerli olurmu

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

ewet x3 saatlerınde 3 katı alırsın örneğin 44 liraya 75 bın urıdyum 225 bın olurr,

keyıflı forumlar

3. Bende normalde 330 k uri 177 tl %33 indirim de var 117 tl ye iniyor. x3 de kullansam 3 katı uridıum gelirmi. supporta sordum gelmez dedıler arada kalmıs bulunuyorum. bu şekılde alan arkadas varmı acaba ?

4. MrCixBoy

MrCixBoy User

Aynı şekilde bende sordum support gelmez dedi forumda modların gelir dediğini de söyledim fakat nafile adam gelmez diyor.

5. Bu indirimde değilde geçen seferki 105 tl inmişti hatırlarsanız 330 bin uridium.

O zaman mega kazançlı saatlerde çektim 990 bin uridium gelmişti.

Eğer değişiklik yaptıysalar bilemem.

6. KARANLIK

KARANLIK User

Hayır x3 vaktinde artık geçerli değildir.Bize en son bu yönde bilgi verildi.

7. saçmalık fıyatları azaltıyosunuz x3 de ortadan kaldırıyorsunuz amacınız nedir hala çözebilmiş değilim doğrusu ..

8. Merhaba ,

Konu hakkında anlaşılır olarak support'a bildiriniz. Yoğunluğa bağlı olarak en geç 48 saat içinde cevap gelecektir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.