1800 lira boşa gitti, support geri dönüş yapmıyor!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve serseri-akreb tarafından 30 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar, özellikle adminlere sesleniyorum. Birkaç gün önce 4x günü olmasından mütevellit 1.8k lira vererek 2.6m uri aldım. Aldım ama maalesef 1 uridyum bile hesabıma aktarılmadı. uridium alamadığım gibi param da boşa gitti bunun ardından supporta yazdım ama ne çare, ne dönen var ne bir şey! artık cidden sorunumla ilgilenilmesini istiyorum. 1.800 liram boşa gitsin istemiyorum, lütfen adminlerden rica ediyorum. Support kesinlikle mesajıma
    bakmıyor, işte ticket numarası lütfen artık birisi yardımcı olsun..

Ticket#00025234 Bigpoint Customer Service

2. Bankanla iletişime geçip harcama itirazi (dlikece ile) basvurusu yap.

Böyle bir hizmet/ürün alamadığını belirt

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

4. noktakoyam

noktakoyam User

sanırım 40 gün kadar oldu cevap gelmedi oyunuda 2 3 hafta önce biraktim hesap sil talebi yolladim. onu da kabul edecek biri yok jshshs böyle kaldı

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Bunun gibi taleplerde işleme alınır ve sırası geldiğinde uygulanır.

6. support hala dönüş yapmıyor, tam dört tane ticket yolladım. 12 gün oldu! ya bu oyunun teknik ekibi yok mu? sayın adminler support ekibine en azından bir bildirimde bulunsanız nasıl olur? günlerdir bekliyorum tık yok.

7. kodmarifet

kodmarifet User

Bende aynı sorundan müzadirim 3.000 TL para aktardım TR|SUBUTAY kısa sürede döneceğiz dediler dönmediler

8. lütfen birileri supportla ilgilensin artık :/

9. kodmarifet

kodmarifet User

%400 Helix İndirim Gününde 2 adet 1.320.00 Uridium Aldım Kartımda Çekit 1 - 2 saat bekledim gelmedi ama hesabımdan çekildi sonra çift kapı gün kaçmasın diye tekrar 1.320.00 Uridium Aldım yine kartımdan çekildi ama yine Uridium supporta yazdım 3 gün oldu dönen yok neler oluyor ?

Şikayet Var, Banka gibi tüm kurumlara bildireceğim

BAHRED bunu beğendi.
  10. BAHRED

BAHRED User

Öncelikle çok geçmiş olsun. Gerçekten bu oyunda ne admin kaldı ne de destek ekibi kaldı! Support denen bir şey yok. Bende bu olaydan bağımsız bir konu hakkında mağdurum. İki senedir supporta yazıyorum; ama geri dönüt hiç alamadım.

11. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bununla alakalı bir konu oluşturduğunuz ve geçmişte olan bir konuyu hortlatmanız sebebiyle konuyu kilitliyorum. Oluşturmuş olduğunuz konu üzerinden işlemlerinize devam edilecektir.

Ayrıca bir konu oluşturun ve orası üzerinden işlemlerinizi ilerletelim.

İyi Forumlar.

12. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba,

7 Ağustos tarihinde biletinize cevap verilmiş ve sizden ödeme ile ilgili bilgi ve belgeler talep edilmiştir. Bugüne kadar dönüş yapmadığınızdan dolayı da eski biletiniz kapatılmıştır.

Dolayısıyla, sorununuz hala devam ediyorsa, lütfen yeni bilet gönderiniz ve biletinize ödeme bilgilerini eklemeyi unutmayınız. Özellikle, her başarılı ödeme sonrası hesabın kayıtlı olduğu posta adresine ödeme ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmektedir. Bu mailde işlem numarası vs gibi bilgiler yer almaktadır. Bu mailin ekran görüntüsünü teknik desteğe iletmeniz gerekmektedir.

Bazen yapılan ödeme beklemede kalır ve sonrasında iptal olur. Bu gibi durumlarda, ödeme başarısız olduğu için postanıza herhangi bir bilgilendirme maili gelmez (para Bigpoint' in hesabına geçmediği için) ve hesabınıza herhangi bir yükleme yapılmaz. Yalnız ödeme iptal olduğu için de hesabınızdan herhangi bir para kesilmez (veya kesilmiş gibi görünse bile sonrasında para hesabınıza iade edilir).

Bundan dolayı hesabınızı ve ödemenin statüsünü kontrol ederek bilet gönderiniz.

Ayrıca forum buna benzer sorunlar çözmek için uygun yer değildir. Tüm oyuncularımızın biletlerine en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ayrıca özellikle ödeme ile ilgili sorun yaşayan oyuncularımız bilet gönderirken mutlaka Ödeme Sorunu kategorisini seçip bilet göndersinler.

İyi forumlar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.