Bug / Oyun hatasi 2 adet sorun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™SQUΔRΞ-SΔUSΔGΞ™ tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ticaret modülünü gemi hareket halindeyken kullanamıyorum ancak durmam gerekiyor.... LOW haritasında prometheus lazerlerinin etkisi saf dışı ?

2. Bende sınırsız var ticaret modülü durman gerekiyor hareket halinde iken satamıyorsun.

Prometheus nasıl devre dışı?

Çünkü ABG dönüyorum kapılarda ve bütün haritalarda aktif.

3. adnan...

adnan... User

bu hata değil kardeşim önceden hareket halinde satılıyordu bunu değiştirdiler nedenini söylemeye gerek yok sanırım..lazer etki durumundan emin değilim..

4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

polatalemdar311 arkadaşımızın dediği gibi ticaret modülünü kullanabilmeniz için hareket etmiyor olmanız gerekmektedir.

Diğer sorunuza gelecek olursak LOW Haritasında prometheus lazerlerin hangi etkisi saf dışı kalmaktadır acaba? Konuyu biraz daha açıklayabilir misiniz?

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. hades kapısında da aynı şekilde saf dışı kalıyor yani 5 saniyede bir x2 hasar vermesi gerekirken aynı şekilde normal atış devam ediyor

6. modum bu arkadasimizin dedigi sekilde iste 5 saniyede bir x2 olayi yok yani yapmiyor onu hades ve low kapisinda

7. ELYSIUM

ELYSIUM User

Yapıyor, sadece efekti yok hades ve lowda.

8. Sab50 ile kalkan çekin çekerken siz dokunmadan normal lazer atışı yapıyorsa bonus hasarı vuruyordur

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Az önce durumu denediğimde bir sorunla karşılaşmadım. Prometheus lazerinin 5. saniyedeki ek bonus hasarı belirtilen kapılarda da etki etmektedir.

İyi forumlar.

10. Başka konu açmamak için buraya yazıyorum hangarda ekipman dizerken tutukluk yaşayan var mı, çoklu seçemiyorum mausla falan anormal bir durum var yani.

11. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Hangar ekipman dizme kısmı ile ilgili bazı değişiklikler yapılmıştır.
    Buradan yapılan hangar yeniliği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.