Destek 2. Hangar nasıl eklenir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Cezeri97 tarafından 15 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Cezeri97

Cezeri97 User

Merhaba, 2. hangarı açmak istiyorum ama genişletme tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor nasıl alabilirim? Ben oyunu çok eskiden oynuyordum. Hangarlar arası geçiş vardı şimdi sistem biraz farklı onun için kafam karıştı ben ikinci veya üçüncü gemilerime nasıl geçiş yapabilirim şu anki mevcut gemimi kaybeder miyim?

Son düzenlenen: 15 Mart 2022
  2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Eskiden olan hangar sistemi kaldırıldı ve 10 adet ücretsiz olarak verilmeye başladı. Bunları yapabilmek için sevdiğiniz 10 adet gemiyi favori olarak seçmelisiniz. Resimde gözüken alandan favori olarak alabilirsiniz.
    upload_2022-3-15_21-54-17.png
    Seçtiğiniz gemi otomatik olarak en başa çıkacaktır.

upload_2022-3-15_21-55-16.png

Yeni bir hesap ile gösterdiğim için bende 2 adet gemi mevcut. Bu adımları takip ederek daha fazla gemiyi buraya ekleyebilirsiniz,

upload_2022-3-15_21-56-15.png

Saygılarımla,

Amiral34.

3. Cezeri97

Cezeri97 User

Güzel anlatımınız için teşekkür ederim. Benim elimde şu an liberator var ve etkin durumda. Örneğin Leonov alıp onu etkinleştir desem liberator hala elimde durmaya devam eder mi? Etkinleştirme tam olarak ne oluyor?

4. Nemesis306

Nemesis306 User

Evet, artık hangarsızlıktan dolayı gemi satılma gibi bir durum ortadan kalktı. Eksi şereften dolayı çok az sıktığım bundan dolayı neredeyse hiç uri kasamadığım günlerde Citadel ile patlayınca kaç kez az daha satıyordum güzelim gemiyi :D

Etkinleştirme, o gemiyi kullanıma sunmaktır. Etkinleştir butonuna basınca eğer x-1 ya da x-8 istasyonundaysanız o gemiye geçiş yapıyor. İstasyonda değilseniz geçiş olmuyor. Bir de buna ek olarak ana sayfadaki "hangar" butonunun yanındaki rakamlara basınca hem o gemiye geçiş yapıyorsunuz, hem de o geminin bırakıldığı haritaya geçiş yapıyorsunuz. Biraz karmaşık gibi, ama aslında gayet basit.

Cezeri97 bunu beğendi.
  5. Cezeri97

Cezeri97 User

Şimdi hatırladım o geçiş özelliği eski hangar sisteminde de vardı tamam raylar oturuyor yerine yavaş yavaş :D 7 yıl oldu bırakalı biraz unutmuşum. Teşekkür ederim cevaplar için.

Nemesis306 bunu beğendi.