2.hangar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve O.S.C.A.R tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. O.S.C.A.R

O.S.C.A.R User

modum öncelikle bu yeni formu daha çözemedim umarım doğru yere açmışımdır konuyu.benim bi sorum olacaktı.ben 2. hangarı ve 2. gemiyi aldım harita üzerinde gemileri değiştirebiliyorum.haritayı kapatıp bi hangardan diğer hangardaki gemiye geçebiliyorum.ama hangardayken haritada bıraktığım gemiye geçemiyorum sadece hangarda hangar binalarını değiştirebilirsin diyor .bu normalde böylemi yoksa ben bişeyleri yanlışmı yapıyorum.hangardaki gemiden haritada bıraktığım gemiye dönülmüyormu
    cevap için şimdiden teşekkürler

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Sanırım Siz Arka Sayfanızdan Etkinleştir Yapıyorsunuz Hangar Dışında Etkinleştir Yaptığınız Zaman Değiştiremezsiniz Oyun Ekranında Bulunan Gemi Değiştirme Butonuna Basıp Değiştirebilirsiniz.

İyi Forumlar...

3. O.S.C.A.R

O.S.C.A.R User

modum galiba sorunumu anlatamadım bir hangardaki gemiden diğer hangardaki gemiye geçerken ana sayfadan değiştiriyorum.haritadada bi gemiyi diğer gemiyle değiştirebiliyorum.benim sorunum bi gemi x haritasında diğer gemide hangarda.haritadaki gemiden hangardaki gemiye geçebiliyorum ama hangardaki gemiden haritada bıraktığım gemiye geçemiyorum bu benimle alakalı bi sorunmu yoksa normalimi böyle onu öğrenmek istiyorum

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hangardaki geminizden bir başka x haritasındaki gemiye sadece anasayfa üzerinden geçebilirsiniz oyununuz açıkken hangardaki geminizden bir başka x haritasındaki gemiye geçemezsiniz bir sorun yok normal olarak bu şekildedir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.