Duyuru 2 İş Günü Ne Demektir?

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 27 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  Merhaba Arkadaşlar,

  Anladığımız kadarı ile bilet sistemimizde var olan "2 iş günü" kavramı bazı oyuncularımızda kavram karmaşası yaratmaktadır.

  Lütfen size açıklamamıza izin veriniz.

  [​IMG]

  Yukarıda ki imajda da görüldüğü üzere gelen biletlere "2 iş günü" içerisinde bir moderatör arkadaşımız %95 oranında geri dönüş yapmaktadır. Çok nadir ve yoğun dönemlerde bu süre +1-2 gün olarak uzayabilmektedir.

  Bu yazıda belirtilen 2 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçilecektir cümlesi, sorununuzun ya da sıkıntınızın 2 gün içerisinde çözüleceği anlamına gelmemektedir. Destek biriminden bir arkadaşımızın sizinle irtibata geçeceğini belirtmektedir.

  Peki nedir bu 2 iş günü?
  İş günü denilen kavram; resmi çalışma saatlerini kapsamaktadır. Yani hafta içi günler de ve çalışma saatlerinden bahsetmekteyiz. Resmi olarak çalışma saatinin 8 saat olduğunu düşünürseniz bunu anlayacaksınız.

  Haftasonu ve resmi tatiller bu iş günü kavramını kapsamamaktadır. Destek biriminde ki arkadaşlar kendi özverileri ile resmi tatillerimizde de ellerinden geldiğince bilet bakmakta ancak bir zorunlulukları firmamız açısından bulunmamaktadır.


  Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş