Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ...Başlıktan da anlışalacağı gibi 2 kat temel lazerin kredilik olmasını öneriyorum.bu oyunda oyuncunun daha hızlı gelişmesine katkı sağlayacağı gibi,npc savaşlarında heyecanın ve zamanın değeri kat kat arttırmış olabileceğine inanıyorum.Fiyatı 1 kat temel lazerin 2 katı olabilir.

2. 1 credi 2 credi olumsuz

3. Cellatus29

Cellatus29 User

ücreti 20 kredi olabilir güzel düşünmüşsün

4. celalt olursa ozel gunler olsun 1.500 fazla sıksın 2 kat degil mcb -25 kimse almaz rengi yeşil olsun

5. Cellatus29

Cellatus29 User

kimse uridyumla mcb25 aldığını sanmıyorum ama

6. Olsa ne farkederki biz alamayız cephane ambarı dolu o_O

Jesqoum bunu beğendi.
  7. Cellatus29

Cellatus29 User

otomatik cephane alma cpusu denen birşey var kardeşim ;)

8. bencede artık olmalı bu kadar yenilik yapıldı buda olsun bence

9. çok ama çok saçma fiyatı en az 10 katı olmalı diye düşünüyorum zaten 10.000 tanesi 100 k sa 2 kat vuranı 200 k oluyo ozaman millet niye x1 alsınki çok saçma

10. Tracker

Tracker User

bence çok iyi elitlerin zaten ihtiyacı yokta benim gibi gelişmekte olan yada yeni başlamışlar için kasılmak için çok iyi

fiyatı arttırılsın ama mesela 1000 x1 10 k ise 1000x2 50k-70k arası olabilir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2014
  11. napalım şimdi R310 u da kullanan yok.belki yeni başlayanlar kullanıyordur r310 roketi de.kredisi yetmeyen lcb 10 kullansın.yeten mcb25.şimdi bunu mu sorun edelim.lazer dediğin otomatik 10bin alıyor mesela bak kısa sürede tükeniyor.lazer çok kullnaılıyor rokete nazaran.

12. Ya siz nasıl insanlar sınız bu arkadaşımız bence çok iyi bi fikir bulmuş MCB25 i kapılarda kullanırız baze kıyamayız bile kullanmaya ama bu kardeşimiz çözüm bulmuş işte siz x1 yerine x2 ile kris cubi keserken daha iyi olmaz mı zaten kimse almıyo MCB25 Credili oldunda alınır işte veya fiyatı biraz kalksın 10 c mcb-10 50 c mcb-25 makul fiyat işte 5k yerine 10k atarsınız 9k yerine 18k atarsınız 500 000 C lik lazere bu rakamlar makul dür bence

Oyum kesinlikle +1

saalih134 bunu beğendi.
  13. _DODGE_

_DODGE_ User

x2 credits li olsun çok uridiumlu cephane var...

14. Öyle oluyormu ? Hiç denemedim.Benim cephane 100k filan otomatikman x1 den yüksek bir miktar alabilirmiyim ? Bende sınır 80k bende 100k cephane 50k x1 alırmıyım?

Merhaba arkadaşlar,
    Eğer böyle birşey olursa bence fiyatı 1.000.000 C (1m) olsun.Yoksa bunun mümkün olacağını sanmıyorum ama 1m de çok abartılı geldiyse hiç değilse 500k C olsun,fikirlere devam... :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Nisan 2014
    Near-[türkiye] bunu beğendi.
  15. Cellatus29

Cellatus29 User

hayır blackgost kardeşim geminde ne kadar cephane olursa olsun binden aşağı düşünce otomatikman seçili cephaneden 10bin adet almakta

16. Normalde LCB-10 tanesi 10credi 10bin tane alsan 100bin credi
    Normalde MCB-25 tanesi 0,5uridium 10bin tane alsan 5000 uridium

yani şimdi ya uridium fiyatı 0,25 olsun ozamanda biraz saçma olur lcb-10 dan daha ucuz olur hatta yada tanesi 30-40 credi olabilir.
    çünkü ya teklif verip açık artırmadan alıyorlar ya ggden yada kapıdan falan filan kullanıyorlar zaten gördüğüm çoğu gemi hiç x1 sıkmıyor x2 alıyor yada biryerden biriktiriyor işte :D yani credili olsa çok daha iyi olur.

17. x2 ile adam kesiyoruz biz, kredili olsa ortalık dagılır bence:)

18. seviye kısıtlaması da getirilebilr ama ozamanda saçma olur

19. aynen fazlasıyla katılıyorum :D siz tmm daha hızlı kasılırsınız ama bizimde x2 bitmez x1 tarih olur :)

20. Bugün de benim aklıma gelmişti ama fiyatı 50-100c civarında olmalı bence fikir güzel +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.