Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

 1. Evet

  83,3%
 2. Hayır

  16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Gündemde..
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 2. Kesinlikle Mantıklı. Kapılardan Gelen 1M 750 K x2 cephanesi 10-15 saat oynama ile 950 k civarına düştü :) Cephane Çabuk Bitiyor. Bu Yüzden Olmalı.(Hazıra Dağ Dayanmaz)

  Ayrıca Kardeş İmzanı Değiştir!!! İmzandaki Yazı: HAYATTA EN HAKİKİ MÜRŞİD KUR'AN-I KERİMDİR.KUR'AN-I KERİM HARİCİNDE MÜRŞİD ARAMAK; GAFLETTİR, DALALETTİR, HATTA HIYANETTİR.Biz medeniyet ve demokrasi uğruna vatanımızı satmadık,satmayız da.Bu ülke dininden yoksun, Allah'ın kanunlarıyla hakkıyla yönetilmiyorsa zaten satılmıştır.Vatan ve millet zaten kaybedilmiştir.
  Bu Yazıyla Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Atatürk'e Hain Demek İstiyorsun. Ayrıca Forumda Gayrimüslimler Olabilir. Kuran Dışında Mürşit Aramak Hıyanettir Diyerek Saygısızlık Yapıyorsun ! Bu Ülke Dininden Yoksun Diyerek %90 ından Fazlası Müslüman Olan Ülkedeki İnsanlara Dinsiz Diyorsun! Bide Demokrasi Ve Cumhuriyeti Beğenmiyorsan Arabistan,Moritanya,Endonezya gibi Teokrasi İle Yönetilen Ülkelere Git Bunun Gibi Yazı,İmza Oluşturdun Diye Sana Madalya Taksınlar!
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Şubat 2017
  xxkubixx ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
 3. Merhaba ,

  Rapor ederek bildirebilirdiniz bire bir müdahale etmemeniz daha iyi olurdu.

  Forum Kuralları gereği imza kısmınızı uygun şekilde düzenlemenizi rica ediyorum.

  İyi forumlar.
   
 4. Birdaha Uygunsuz İmza,İçerik Görürsem Önce Sizlere Bildiririm.
  Fakat Böyle İnsanlar Beni Aşırı Sinir Ediyor. Sen Hem Türkiye'de Yaşa ardından Kurucumuza Hakaret Et. Yönetimimize Hakaret Et. Dini Kullanarak Dikkat Çek, Saygınlık Kazan. Malesef Ülkemizin Ufak Bir Kısmı Böyle.
   
  xxkubixx ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
 5. Merhaba ,

  Anlıyorum fakat rapor et özelliği var bu nedenle direkt olarak mesaj yazmamak daha iyi olacaktır. :) Ayrıca forumda çok fazla dini ve siyasi konulara girmek istemiyorum. :)

  İyi forumlar.
   
  ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
 6. gündemi meşgul etmeye devam ediyor...

  yeni çıkan lf4 lerden daha iyi olacak.fakir içinde zengin içinde.kız-erkek herkes için.akıllı olanda,akılsız olanda rahatlıkla kullnabilecek.ister güzel olun,ister çirkin; kerdili x2 ile işlemleriniz artık daha kolay ve ucuz gerçekleşçek.ister türk olun ister ingiliz.k;kredili x2 piller ırk ayrımı yapmadan kullanılabilecek.din,dil ayrımı yapmadan kredili x2 piller sizi memnun edecek.ister kuvvetli ol,ister zayıf.''yemede yanında yat'' oderece.
   
  GREED bunu beğendi.
 7. credili olursa bence çok kötü olur ve herkes bunu kullanır credi olursada çok pahalı olması lazım mesela x1 e 10 veriyorsak x2 ye bin verelimki herkes kullanmasın yoksa kimse x1 kullanmaz o zaman darkorbit onun neden çıkarttı geliştirilmesi lazım :D:D:D:D
  -------11
   
 8. bence de fikir güzel ama fiyatı biraz pahalı olmalı fiyatını bir düşünmeleri lazım çok az diyorsun o kadara olamaz +1
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 9. gündemde...
   
 10. Oyunda herşey pahalı zaten bırakında x2 ucuz olsun bence mantıklı ve oyuna yeni başlayan sayısına katkısı olur +1
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 11. Lf4 ve geliştirme ile dengelerin tamamen alt üst olduğu bir oyunda en azından x2 kredilik olması yerine x1 npc'lere x2 hasar vermeli.
   
 12. gündemde...
   
 13. Çok mantıklı ama fiyatı 2 kat olmamalı en azından tanesi 50-70 c arası satilmali

  Slayer 81 kardeşim Eğer fiyatı böyle olursa bigpointin bu yeniligi yapacağını düşünüyor musun sen. Zaten u kazandıkları cephaneyi c yapmaktan bahsediyoruz yani para kaybedecekler. 20 c olursa tanesi yapmazlar. Dünyada tek akıllı sen sin zaten...
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2017
 14. Mantıklı bir düşünce şahsen ben x1 kullanmıyorum ama gelişmekte olan ve oyuna yeni başlayanlar için gayet mantıklı bir değişim olur . Destekliyorum
   
 15. gündemde...
   
 16. HZRFN

  HZRFN User

  evt kes,nl,kle harika krefi harvcauhlş m
   
 17. bencede olmalı x2 roket credilken x2 lazerın urili olamsı saçma zaten
   
 18. gündemde
   
 19. xxkubixx

  xxkubixx User

  x2 kredi satışlı olması iyi olur ama baya pahalı olması lazım ki piyasadaki credi azalsın.
  1000 atış 100k credi olsa mesela oyunu sürekli oynayanların hesaplarındaki milyar crediler azalır ve açık arttırmada saçma fiyatlar görmeyiz bu da yeni oyunculara çok yardım sağlar.
   
 20. HZRFN

  HZRFN User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.